Connect with Us

All posts tagged "dashnore"

Nga Bledi Mane/ Sa "dashnore" ka Edi Rama?
Opinione 14:46 - 20 Shtator, 2020

Nga Bledi Mane/ Sa “dashnore” ka Edi Rama?

*** Ka një kompleks permanent Edi Rama. Një kompleks të koklavitur futur mes kokës së tij dhe ia komandon neuronet në disa prej veprimeve që bën....

Sociale 11:40 - 25 Maj, 2020

“I ishte dukur se po dëgjonte edhe rënkime”/ Rrëfimi i Koço Qendro: Si më zunë me “dashnoren” brenda në teatër

Nga Vepror Hasani “Ashtu ndodhi vërtet- nis të tregojë aktori Koço Qendro- më zunë në flagrancë me dashnoren time. Ndoshta që nga ajo ditë nisa të...

Sherri i bujshëm/ Publikohet video, Alberie Hadërgjonaj shan kolegët e saj
Kryesore Show Biz 12:10 - 12 Prill, 2019

“Kujdesuni për veten,pse jo edhe për dashnorin”/Albërie Hadërgjonaj tregon sekretin e bukurisë

Pas shumë pyetjesh gjithë këto vite se përse ajo nuk plaket kurrë,Albërija më në fund ka këshilluar të gjitha femrat që të kujdesen për veten, për...

Life Style 22:40 - 15 Dhjetor, 2018

Zbulon që burri e tradhëton i shkruan dashnores një letër epike

Zonjë e dashur, ju shkruaj për t’ju pyetur si ju shkoi në mendje që të tundonit tim shoq? Ai ka një shpirt kaq të dlirë, nuk...

Aktualitet 22:40 - 12 Dhjetor, 2018

Dashnoret më të mira sipas zodiakut

Shigjetari Gratë e shenjës së Shigjetarit bëjnë dashuri me ndjenjë dhe gëzim. Askush tjetër nuk di të vlerësojë kënaqësitë e mishit si ato. Atyre gjithashtu u...

Kryesore Show Biz 10:53 - 10 Dhjetor, 2018

Rrëfehet Ronela Hajati: “Kur je në rolin e dashnores duhet ti bësh të gjitha!”

Performanca e Ronela Hajatit tek “Kënga Magjike”  rrëmbeu zemrat e të gjithëve. E pas kësaj sigurisht që “Thumb” kishte diçka për të folur me  vetë këngëtarin....

Nga Andi Bushati/ Kush po i përze shqiptarët nga vendi
Aktualitet 21:13 - 5 Nentor, 2018

Nga Andi Bushati/ Dashnorët e rremë të Kushtetutës

Nuk ka dyshim se Ilir Meta ka marrë jo vetëm një vendim të pa precedent, por edhe shumë të debatueshëm, duke vendosur të mos i dekretojë...

Aktualitet 13:10 - 2 Nentor, 2018

“Reperat marrin nuse dhe mbajnë 100 dashnore”, Enca bën komentin që s’pritej

Ditën e sotme qarkulloi lajmi se pjestari i gurpit OTR Don Vidi bëri një gjest ironziues në Instagram. Ai ka shkruar në bio-n e profilit të...

Aktualitet 18:27 - 21 Shtator, 2018

Foto/ Zbulohet dashnorja e kriminelit në krye të Prokurimeve Publike

Mbrëmjen e djeshme kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi gjatë intervistës në emisionin “Open” në Top Channel u shpreh se në krye të Prokurimeve Publike në Kryeministri...

Aktualitet 22:44 - 20 Shtator, 2018

Dashnorja e kriminelit në krye të Prokurimeve Publike/ Për kë e ka fjalën Kryemadhi

Mbrëmjen e sotme nga studio e emisionit “Open” të Eni Vasilit në Top Channel, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka deklaruar se dashnorja e një krimineli...

Aktualitet 22:26 - 20 Shtator, 2018

Kryemadhi lëshon gojën/ Dashnorja e një krimineli në krye të Prokurimeve Publike

Kryetarja e Lëvizjes Socilaiste për Integrim, Monika Kryemadhi është ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Open” në Top Channel. Në debat e sipër me ish-deputetin dhe...

Aktualitet 02:22 - 7 Korrik, 2017

Video-E kapën me dashnoren në hotel/Reagimi i këtij burri kalon çdo pritshmëri

Ngjarja ka ndodhur në Kinë. Një burrë është kapur në flagrancë nga bashkëshortja dhe familjarë të saj në hotel bashkë me dashnoren. Pavarësisht këtij momenti kaq...

Life Style 15:00 - 5 Dhjetor, 2016

Rrëfim-Tradhtova gruan me kolegen e punës/ Tani janë të dyja shtatzanë

Në një letër drejtuar psikologes së “The Sun” një 33 vjeçar rrëfen tradhtinë që i ka bërë gruas së tij dhe tashmë po vuan pasojat e...

Aktualitet 14:29 - 28 Nentor, 2016

Jeta sekrete e Fidel Cstros/ 20 vila, ishull privat, jaht dhe dashnore pafund

Ai deklaronte publikisht se jetonte me 20 dollarë në muaj dhe e përçmonte jetën luksoze dhe borgjeze. Por, ndërsa në publik shfaqej si një revolucionar idealist,...