Connect with Us

All posts tagged "Dash Aliko"

Kronika 10:27 - 28 Shkurt, 2020

Jo vetëm Çili/ Mes të arrestuarve edhe nipi i Dash Alikos dhe drejtori juridik i UET

Në operacionin ku u shoqërua dhe më pas arrestua pronari i UET, Henri Çili, në pranga kanë përfunduar edhe disa persona të tjerë. Raportohet se një...

Politikë 12:00 - 22 Tetor, 2019

Shqipëria drejt zgjedhjeve të parakohshme?/ PD e shpartalluar, ja pse Basha do ngelet me “gisht në gojë”

Kryetari i Republikës së re, Lulzim Basha, vazhdon të theksojë se duhen zgjedhje të parakohshme. Këtë e përforcoi edhe më shumë të premten, pas vendimit të...