Connect with Us

All posts tagged "dafina"

Aktualitet 11:53 - 8 Korrik, 2019

“Ah sikur ta dinit jetën time”/ Dafina Zeqiri i prek të gjithë me dedikimin e saj për mamanë

Së fundmi këngëtarja Dafina Zeqiri i mahniti të gjithë me këngën e saj më të re “Lule Lule” në bashkëpunim me reperin Lumi B i cili...

Aktualitet 11:40 - 2 Qershor, 2019

Foto/Dafina Zeqiri relaksohet në Sarandë, tregon linjat seksi me bikini të verdha

Pak ditë më parë ajo publikoi klipin e saj më të ri me titull “La Reina” i cili pati shumë sukses duke u klikuar plot 1.4...

Aktualitet 10:41 - 28 Maj, 2019

“Nuk flasim, kemi probleme”/Moderatori shqiptar flet hapur për “sherrin” me Dafina Zeqirin

Moderatori i njohur shqiptar Alaudin Hamiti mbrëmjen e kaluar në emisionin e tij “Ndrrimi i Natës” ka pasur të ftuar Ronela Hajatin, të cilës publikisht i...

Aktualitet 11:10 - 26 Maj, 2019

“Unë jam mbretëresha”/Dafina Zeqiri publikon videoklipin me skena të “zjarrta”

Ekstravagante si gjithmonë, Dafina Zeqiri ia vërtetoi të gjithëve se ajo është mbretëresha e videoklipeve. Këngëtarja publikoi dje në Youtube projektin e saj më të ri...

Kryesore Show Biz 12:10 - 23 Mars, 2019

Një kameleon stili! Dafina Zeqiri transformohet sërish dhe s’dimë më si na pëlqen më shumë

Para vetëm katër ditësh Dafina Zeqiri ndryshoi look, duke shkurtuar flokët, dhe me bindje të plotë mund të themi se ajo është një kameleon stili që...

Kryesore Show Biz 10:25 - 2 Mars, 2019

Dafina Zeqiri e shtrirë nudo mbi petale trëndafili, arsyeja e vetme pse s’duhet humbur klipi i ri

Dafina Zeqiri ka publikuar  klipin e ri dhe ne nuk mund t’i heqim dot sytë nga imazhi i këngëtares së zhveshur. Dafina ka guxuar këtë herë...

Kryesore Show Biz 10:53 - 12 Dhjetor, 2018

“Do të jem mama e paparë!” Dafina Zeqiri zbulon planet për mëmësi

Ajo është një prej vajzave shqiptare më të famshme e të komentuara në rrjete sociale. Dafina Zeqiri veç karrierës duket se po mendon të bëhet edhe...

Kryesore Show Biz 14:10 - 3 Dhjetor, 2018

Bën twerk në Maldive, Dafina Zeqiri “e djeg” me bikini

Dafina Zeqiri është përfolur gjatë kohët e fundit pas publikimit të këngës së saj me Noizyn si dhe fotot provokuese. Së fundmi këngëtarja ka shkuar në Maldive...

Aktualitet 23:15 - 24 Nentor, 2018

Uau! Dafina Zeqiri zbulon tatuazhin e ri dhe qenka edhe më çmenduri se të tjerët

Përveç muzikës, duhet të dini se një ndër pasionet më të mëdha të Dafina Zeqirit janë edhe tatuazhet. Prej disa muajsh, këngëtarja e hitit “A don...

Kryesore Show Biz 10:25 - 14 Nentor, 2018

Harrojeni Noizy-n! Dafina Zeqiri propozon për martesë aktorin seksi

Kënga e shumëpritur me Noizy-n, “A don Love?” e vendosi këngëtaren Dafina Zeqiri në qendër të vëmendjes, pasi dyshja u panë shumë afër njëri-tjetrit në klip....

Kryesore Show Biz 13:25 - 7 Nentor, 2018

“Nusen tënde e ka q… krejt estrada”, dikur thumbonte Ledrin, sot Noizy i merr ish-të dashurën

Kalvari i gjatë i zënkave midis dy reperave më të pëlqyer shqiptarë, Noizy dhe Ledri i erdhi fundi më bashkëpunimin në një klip. Me sa duket...

Kryesore Show Biz 12:53 - 7 Nentor, 2018

“Do puthja Dafinën se jam heteroseksuale”, Roza Lati thumbon keq këngëtaren

Dafina Zeqiri është padyshim një ndër këngëtaret më të njohura në Shqipëri që për vite të tëra ka rezistuar në tregun muzikor, duke arritur gjithmonë suksese....

Aktualitet 21:48 - 27 Tetor, 2018

Oriola poston foton hot/ Këngëtarja e njohur “ia lyp hapur”

Modelja Oriola Marashi ka postuar një foto hot në rrjetet sociale. Marashi ka shfaqur të pasmet e saj në këtë foto, por vëmendjen e ka rrëmbyer...

Aktualitet 23:10 - 22 Tetor, 2018

Pasi Dafina pyet “A don Mu, a don Dafyn?”, Noizy jep përgjigjen epike

Noizy dhe Dafina Zeqiri kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë muzikor, këngën e shumëpritur “A don Love?”. Videoklipi i këngës është realizuar me iPhone 8...

Aktualitet 15:40 - 22 Tetor, 2018

Noizy dhe Dafina vetëm miq? Shfaqen shumë të afërt në klipin e ri

Noizy dhe Dafina Zeqiri ditën e sotme publikuan klipin e tyre të ri. “A don Love?” është projekti fundit i reperit shqiptar me këngëtaren shumë të...

Kryesore Show Biz 11:29 - 28 Mars, 2018

Emina dhe Dafina qëndrojnë me orë të tëra në tualet/ Çfarë po kurdisin vajzat?

Prej disa ditësh është parë se këngëtarja Dafina Zeqiri ka shkuar shpesh në shtëpinë e modeles shqiptare, Emina Çunmulaj. Vajzat duket se janë duke punuar për...

Aktualitet 17:20 - 19 Janar, 2018

Tuna dhe Dafina janë pajtuar/ Askush nuk mund të ulet me to 

Dy këngëtaret u përfolën vite më parë se nuk ishin më mike, pasi nuk u panë më bashkë as në projekte muzike pas këngës “VIBE” dhe...

Aktualitet 23:30 - 15 Janar, 2018

Doni një trup si të Dafina Zeqirit?/ Zbuloni sekretin që ajo përdor

Ka një trup që shumë femra e admirojnë, veç gjeneve, edhe falë vullnetit të saj për t’u stërvitur në çdo orar të ditës. Dafina Zeqiri pas...

Aktualitet 12:07 - 28 Dhjetor, 2017

Dafina Zeqiri çmend Youtube-in, del topless në videoklipin e ri

Dafina Zeqiri është rikthyer pas kaq shumë kohësh me një këngë në shqip. Këngëtarja ka publikuar sot surprizë videoklipin e saj më të ri me titull...

Kryesore Show Biz 09:38 - 8 Mars, 2017

VIDEO/ Këngëtaret bëjnë “qokat”, ja si e urojnë Dafina Zeqirin

Një ditë më parë, Dafina Zeqiri, përmes një postimi në rrjetet sociale tregoi se ëndrra e saj për tu bërë e famshme edhe jashtë Shqipërisë po...

Kryesore Show Biz 10:56 - 7 Mars, 2017

VIDEO/ Zbardhet arsyeja pse Dafina Zeqiri zhduku fotot. Ajo bën realitet….

Të gjthë u shqetësuan pse Dafina Zeqirii zhduku të gjitha fotot nga Instagrami, por të gjitha pikëpyetjet kanë marrë përgjigje përmes një statusi të saj, të...

Showbizz 11:40 - 7 Mars, 2016

Dafina provokon me të brendshme (Foto)

Jeta private e Dafinës  është komentuar gjithmonë dhe po vazhdon të jetë ende në qendër të vëmendjes. Së fundmi Daffi  ka postuar një fotografi tjetër me...

Showbizz 07:50 - 25 Shkurt, 2016

Dafina paralajmëron këngën e radhës, ky është stili unik i saj

Këngëtarja, Dafina Zeqiri , përmës një fotografie të postuar në Instagramin e saj ka paralajmëruar se tashmë ka filluar xhirimet për video-klipin e saj më të...