Connect with Us

All posts tagged "Dafina Zeqiri"

VIDEO-Reperi me famë boërore mban veshur bluzën me portretin Dafina Zeqirit
Showbizz 12:52 - 18 Janar, 2021

VIDEO-Reperi me famë boërore mban veshur bluzën me portretin Dafina Zeqirit

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe të susksesshme shqiptare. Ditën e sotme këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj një nga momentet...

Showbizz 14:43 - 14 Janar, 2021

Foto-Dafina Zeqiri nuk e fsheh më dashurinë/ Puthje në mes të borës

Këngëtarja e njohur dafina Zeqiri ka kofirmuar lidhjen e saj me Dj Geek, përmes disa fotove të publikuara në Instagram. Siç shihet çifti po kalon disa...

Showbizz 17:34 - 6 Janar, 2021

“E imja”/ Dafina Zeqiri i bën dedikimin e veçantë Dj Geek

Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë përfolur shumë në mediat rozë për lidhjen e tyre të dashurisë. Si nga këngëtarja ashtu edhe nga Dj, është...

Showbizz 12:47 - 14 Nentor, 2020

“Gruaja që më mësoi të ngrihem në këmbë”/ Dafina Zeqiri i bën dedikimin e veçantë nënës së saj

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka treguar se ka një lidhje shumë të fortë me mamanë e saj. Ashtu siç është shprehur edhe më herët në intervista muzika...

“Si dreqin më ka shpëtuar kjo”/ Adelina Ismaili pozicionohet në “sherrin” mes Dafinës dhe Taynës
Showbizz 16:48 - 30 Tetor, 2020

“Si dreqin më ka shpëtuar kjo”/ Adelina Ismaili pozicionohet në “sherrin” mes Dafinës dhe Taynës

Prishja e miqësisë mes dy këngëtareve Dafina Zeqiri dhe Tayna është kthyer në qendër të vëmendjes. Dy këngëtaret e kanë thumbuar njëra-tjetrën në rrjetet sociale duke...

Pas prishjes së miqësisë me Taynën/ Dafina Zeqiri komplimenton "kundërshtaren" e saj
Showbizz 11:41 - 28 Tetor, 2020

Pas prishjes së miqësisë me Taynën/ Dafina Zeqiri komplimenton “kundërshtaren” e saj

Dy këngëtaret e hitit Bye Bye, Tyana dhe Dafina Zeqiri duke se i kanë prishur raportet e tyre të miqësisë. Në rrjetet e tyre sociale Dafina...

FOTO-Nuk iu del inati/ Dafina dhe Tayna vijojnë me thumbimet ndaj njëra-tjetrës
Showbizz 16:50 - 26 Tetor, 2020

FOTO-Nuk iu del inati/ Dafina dhe Tayna vijojnë me thumbimet ndaj njëra-tjetrës

Dy këngëtaret e hitit, “Bye Bye”, Tayna dhe Dafina Zeqiri i kanë dhënë fund miqësisë së tyre dhe e gjitha kjo u kuptua nga disset dhe...

Plas mes Dafinës dhe Taynës/ Këngëtaret i thonë “Bye Bye” njëra-tjetrës
Showbizz 11:54 - 26 Tetor, 2020

Plas mes Dafinës dhe Taynës/ Këngëtaret i thonë “Bye Bye” njëra-tjetrës

Dy këngëtaret e njohura shqiptare, Dafina Zeqiri dhe Tyna duket se e kanë prishur miqësinë me njëra-tjetrën. Teksa ka qenë e ftuar së fundi në meisionin...

“Edhe Rita ime e di debulesën që kam për të”/ Roza Lati tregon artisten e preferuar shqiptare
Showbizz 12:08 - 24 Tetor, 2020

“Edhe Rita ime e di debulesën që kam për të”/ Roza Lati tregon artisten e preferuar shqiptare

Moderatorja Roza Lati ka treguar se kush është artistja e saj e preferuar. Bëhet fjalë për këngëtaren Dafina Zeqiri, e cila së fundi ka publikuar këngën...

Showbizz 14:37 - 10 Shtator, 2020

Dj Geek feston ditëlindjen/ Nuk mungon urimi i veçantë i Dafina Zeqirit

Dj Geek ka festuar sot ditëlindjen pranë njerëzve të tij të dashur dhe në këtë 28-vjetor nuk kishte si të mungonte edhe urimi i të dashurës...

Showbizz 12:38 - 7 Shtator, 2020

E fiksuar pas tatuazheve/ Dafina Zeqiri pikturon sërish trupin e saj

Këngëtarja shumë e dashur, Dafina Zeqiri ka një pasion shumë të madh për tatuazhet. Ashtu siç mund ta keni vënë re pothuajse të gjithë trupin e...

Showbizz 14:14 - 5 Shtator, 2020

Çfarë po kurdisin?/ Duke u puthur dhe përqafuar, Dafina Zeqiri dhe Enca në pushime bashkë

Dy këngëtaret shumë të dashura për publikun shqiptar, Dafina Zeqiri dhe Enca po kalojnë një ditë pushimi së bashku. Këngëtaret kanë ngritur dyshime për një bashkëpunim...

Showbizz 09:50 - 21 Gusht, 2020

Gjeniale/ Dafina Zeqiri sjell “Million $”, në mënyrën më perfekte

Këngëtarja Dafina Zeqiri pak orë më parë ka sjellë projektin e saj më të ri, “Million $”. Klipi është vërtetë shumë interesant, pasi Dafina shfaqet e...

FOTOT-Dafina Zeqiri shtang fansat/ Bën veprimin e papritur
Showbizz 11:32 - 12 Gusht, 2020

FOTOT-Dafina Zeqiri shtang fansat/ Bën veprimin e papritur

Këngëtarja Dafina Zeqiri nuk ndalet së suprizuari. Pas hiteve të publikuara pak javë më parë, duket se po përgatit diçka shumë të madhe. Këngëtarja ka fshirë...

Showbizz 14:52 - 10 Gusht, 2020

Miq apo diçka më shumë?/ Komentet e Dj Geek dhe Dafina Zeqirit bëjnë konfuzë fansat

Pak kohë më parë, këngëtarja Dafina Zeqiri u shpreh se i kishte dhënë fund lidhjes së saj me Dj Geek. Por ndonëse ata u ndanë ,...

Jonida Maliqi dhe Dafina bëjnë “xing” me veshjen/ Zbulohet shifra marramendëse e xhaketës
Showbizz 10:34 - 14 Korrik, 2020

Jonida Maliqi dhe Dafina bëjnë “xing” me veshjen/ Zbulohet shifra marramendëse e xhaketës

Dy yjet e showbizit shqiptar, Jonida Maliqi dhe Dafina Zeqirim njihen si dy këngëtaret më me stil kur bëhet fjalë për veshjen. Dy këngëtare kanë bërë...

Një nga këngëtaret më seksi shqiptare/ Dafina Zeqiri zbulon sekretin e linjave perfekte
Showbizz 09:55 - 14 Korrik, 2020

Një nga këngëtaret më seksi shqiptare/ Dafina Zeqiri zbulon sekretin e linjave perfekte

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret që shpesh herë përflitet për linjat e saj seksi dhe gjithnjë shfaqet super në formë në daljet e saj në...

“Ai më lëndoi aq shumë saqë…”/ Dafina Zeqiri tregon historinë e këngës “Vuj Vuj”
Showbizz 09:41 - 14 Korrik, 2020

“Ai më lëndoi aq shumë saqë…”/ Dafina Zeqiri tregon historinë e këngës “Vuj Vuj”

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe të komentuara të showbizit shqiptar. Në repertorin e saj muzikor ajo numëron shumë hite të cila...

FOTOT-Dafina Zeqiri shtang fansat/ Bën veprimin e papritur
Showbizz 14:06 - 3 Korrik, 2020

“E kuqe flakë”/ Dafina Zeqiri një “bombë” e vërtetë në fotot e fundit

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një nga vajzat më të komentuara në rrjetet sociale. Ajo numëron shumë këngë të cilat janë kthyer në hite të padiskutueshme. Si...

FOTOT-Dafina Zeqiri shtang fansat/ Bën veprimin e papritur
Showbizz 14:00 - 13 Qershor, 2020

VIDEO-E veshur me tanga/ Dafina Zeqiri realizon tatuazhin e ri tek të pasmet

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të dashura dhe të suksesshme të momentit. Të gjithë e kemi vënë re pasionin e saj të madh që...

Showbizz 12:45 - 9 Qershor, 2020

“Kam turp të shoh veten në intervista”/ Këngëtarja tregon detajin që nuk i pëlqen tek vetja

Këngëtarja Dafina Zeqiri si asnjëherë më parë ka folur për detaje rreth jetës së saj private. E ftuar në emisionin NIN këngëtarja ka treguar për luftën...

FOTOT-Dafina Zeqiri shtang fansat/ Bën veprimin e papritur
Showbizz 11:00 - 9 Qershor, 2020

“Je fytyrë publike, si po vjen në zyrë”/ Dafina Zeqiri flet për luftën me depresionin

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një nga personazhet më të pëlqyer dhe të dashur nga publiku. Duke qenë shumë e njohur dhe personazh publik. Dafina si rrallë...

Showbizz 16:36 - 1 Qershor, 2020

FOTO-Zgjodhi profesionin para dashurisë/ Pas ndarjes, Dafina Zeqiri e quan kështu ish të dashurin e saj

Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë kthyer në dyshen më të komentuar në mediat rozë. Pas përfundimit të lidhjes së tyre Dafina dhe Dj Geek...