Connect with Us

All posts tagged "cuko"

Aktualitet 15:36 - 15 Nentor, 2018

Lirimi nga burgu i dy ish-deputetëve të PS/ Zbulohen prapaskenat

Partia Demokratike ka reaguar pas lirimit nga burgu të dy-ish deputetëve të PS, Arben Ndoka dhe Arben Çuko për të cilët u vendos “arrest shtëpie”. Në...

Aktualitet 10:14 - 13 Nentor, 2018

Dy ish-deputetët e PS dhe grupi i Shijakut përballen me Krimet e Rënda/ Kërkojnë lirinë në Apel

Dy ish-deputetët e Partisë Socialiste, Arben Ndoka dhe Arben Çuko së bashku me 22 anëtarët e tjerë të grupit të Shijakut do të dalin sot para...

Aktualitet 14:16 - 22 Tetor, 2018

“E kanë kthyer listën së prapthi”/ Shokon Artan Hoxha

Gazetari investigativ, Artan Hoxha, ka komentuar arrestimet e djeshme të aksionit të policisë, ku midis të ndaluarve ishte edhe Arben Çuko, ish-deputet i Partisë Socialiste dhe...

Aktualitet 11:30 - 22 Tetor, 2018

Deputeti i rrahur nga Arben Ndoka/ Komenton arrestimin e dy ish-kolegëve

Deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri, ka reaguar pas arrestimit të dy ish-deputetëve socialistë, njëri prej të cilëve e rrahu në ambientet e Kuvendit. Në një...

Aktualitet 10:17 - 22 Tetor, 2018

Arrestohet shoferi i ish-deputetit socialist

Policia ditën e djeshme ka vënë në pranga ish-deputetin dhe ish-drejtorin e Burgjeve, Arben Çuko, ndërsa në orët e mbrëmjes në pranga është vënë edhe edhe...

Politikë 12:22 - 16 Mars, 2015

Lezhë/ PS reagon lidhur me akuzat. Cuko: nga 23 qershori kreu i PS-së jam unë

Kryetari i Partisë Socialiste në qytetin e Lezhës, Albert Cuko, ka reaguar lidhur me akuzat e Partisë Demokratike. Cuko u shpreh se prej 23 qershorit është...