Connect with Us

All posts tagged "crregullim"

Blog 08:29 - 20 Nentor, 2019

Pse ndjehemi të trishtuar dhe të lodhur gjatë stinës së dimrit?

Ndiheni të lodhur, me humor të keq, të irrituar apo në depresion gjatë stinës së dimrit? Nuk jeni të vetëm. Sa më larg veriut të jetoni...

menstruacione
Uncategorized 23:58 - 9 Shkurt, 2019

Këto janë shkaqet e çrregullimit të ciklit menstrual

Probleme me gjendrën tiroide. Gjendra juaj tiroide është parajsa hormonale. Kur është duke funksionuar në rregull ndihmon me balancimin e energjisë dhe në menaxhimin e niveleve...