Connect with Us

All posts tagged "Video"

Aktualitet 17:12 - 13 Shkurt, 2018

Salianji e pranon publikisht/ Në video jam unë, GD është…

Deputeti demokrat, Ervin Salianji, sot në mbrëmja do të shfaqet në ekranin e televizionit Klan, në emisionin investigativo-satirik STOP, ku pritet të sqarojë me detaje pozicionin...

Aktualitet 10:27 - 13 Shkurt, 2018

Video e deputetit Salianji/ Kush është G.D?

CNA.al dje publikoi një video në sallën e parlamentit të deputetit të Bashës, Ervin Salianji. Një video e neveritshme, një komunikim pervers, që na fakt bëri...

Kronika 20:59 - 11 Shkurt, 2018

Video/ Si i zbuloi policia 11 kg heroinë

Policia Kufitare e Portit të Durrësit, ka arritur të pengojë trafikimin e 11 kilogramë e 395 gramëve heroinë, të ngarkuara në një kamion me konfeksione, që...

Aktualitet 14:53 - 31 Maj, 2015

VIDEO FAKT/ Erion Brace: Shefi i qarkullimit rrugor është hajdut, abuziv por nuk e heq dot

Deputeti i Partisë Socialiste në Lushnjë, Erion Brace ka ofenduar me fjalët më banale shefin e qarkullimit rrugor në Lushnjë. Në një video që po qarkullon...

Bota 11:44 - 30 Maj, 2015

Video/ Deputeti kapet mat në sallën e Parlamentit duke parë film pornografik

Një deputet brazilian është kapur mat teksa shikonte film pornografik në sallën e parlamentit. Deputeti i Partisë Social Demokrate, Joao Rodrigues, shihte në celularin e tij...

Teknologji 08:33 - 30 Maj, 2015

Google Photos ofron hapësirë pa limit për foto dhe video

Google Photos tani do të ofrohet si një aplikacion i mëvetësishëm. Ky aplikacion do të jetë në dispozicion në pajisjet Android, iOS dhe në ueb, dhe...

Aktualitet 08:57 - 23 Prill, 2015

VIDEO/ Bes Kallaku ironi për kandidatët në zgjedhje

Aktori i Portokallisë, Bes Kallaku vë në lojë pjesën më të madhe të kandidatëve në zgjedhjet vendore të 21 qershorit. Nëpërmjet një videoje humoristike të postuar...

Aktualitet 21:43 - 17 Prill, 2015

VIDEO/ Presidenti Nishani nuk reziston dot, ia merr një kënge popullore

Presidenti Bujar Nishani nuk ka rezistuar dot pa ia marrë një kënge polifonike. Ai ka qenë sot në një ceremoni të zhvilluar në teatrin antik të...

Aktualitet 21:11 - 17 Prill, 2015

Rrëmbehet një shqiptar në Angli, policia: Na ndihmoni ta gjejmë

Një person është rrëmbyer në datë 12 prill dhe është futur me forcë në një makinë Vauxhall Astra në qytetin Brighton të Britanisë së Madhe, ngjarje...

Aktualitet 18:30 - 15 Prill, 2015

Video/ Kur mesazhi dërgohet në hapësirë

Në botën tonë të mbushur me plot informacione, mund të jetë e vështirë për të komunikuar me një pjesë tjetër të jetës në planet, me hapësirën....