Connect with Us

All posts tagged "Video"

Aktualitet 18:34 - 18 Maj, 2019

Aurela Gaçe “ndez” skenën/ Zbulon talentin e fshehur të vajzës

Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më të mira shqiptare. Shpesh herë është cilësuar si një uragan i muzikës shqiptare për energjinë që përcjell në publik...

Aktualitet 23:59 - 11 Maj, 2019

Video/ Zbulohet arsyeja e arrestimit të Sahit Dollapit

Gjatë protestës së sotme FNSH-ja dhunoi dhe arrestoi sekretarin organizativ Sahit Dollapi. Në një video të publikuar nga Rerport TV kuptohet edhe arsyeja e arrestimit të...

Aktualitet 20:56 - 11 Maj, 2019

Aktori tregon talentin e fshehur/ Publikon videon që i habiti të gjithë

Rezart Veleshnja është një nga aktorët më të mirë të humorit. Aktori është mjaft aktiv në rrjetet sociale ku nuk ngurron të ndajë me ndjekësit foto...

Aktualitet 19:19 - 9 Maj, 2019

“As shiu nuk i ka penguar”/ Basha nis avazin e videove nga makina

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nëpërmjet një video-direkte në rrjetet sociale ka publikuar pritjen që i kanë rezervuar qytetarët e Ballshit. Nën thirrjet “Rama ik”...

Aktualitet 16:08 - 8 Maj, 2019

Videoja që i çuditi të gjithë/ Moderatorët “tërbohen” pas emisionit

Moderatorja Ori Neibaj ka publikuar në Instagram ku shihet duke kërcyer së bashku me kolegun e saj Isli Islamin. Nga pamjet në video duket se dy...

kamera e fshehte
Aktualitet 22:15 - 7 Maj, 2019

Video-Skandali/ Si paguhen 1 mijë Euro nën dorë tek QSUT

Emisioni “Stop” në Tv Klan ka denoncuar mbrëmjen e sotme se si shërbimi shëndetësor në Qendrën Spitalore Universitare (QSUT) blihet me para në dorë. Përmes kamerës...

Aktualitet 22:38 - 4 Maj, 2019

Video/ Operacioni i FNSH dhe RENEA si nëpër filma

Policia e Shtetit në faqen e saj zyrtare në rrjetet sociale ka publikuar një video gjatë operacionit të koduar “Kompleksi” të finalizuar me sukses ditën e...

rama dhe berisha
Aktualitet 16:17 - 4 Maj, 2019

Video-Negociatat/ Berisha zbardh gënjeshtrat e Ramës

Ish kryeministri, Sali Berisha, në një postim në rrjetet sociale ka publikuar një video të kryeministrit Edi Rama 1 vit më parë ku deklaronte se Shqipëria...

Aktualitet 18:27 - 30 Prill, 2019

Video/ Basha nis avazin e aventurave në makinë

Kreu i Partisë Demorkatike, Lulzim Basha në një video direkte në rrjetet sociale zbuloi aktivitetin e tij për antarësimin e të rinjve në zonën e Farkës....

Aktualitet 22:13 - 27 Prill, 2019

Foto-Video Ekskluzive/ Pamje tronditëse nga aksidenti

Pak më parë një aksident ndodhi në afërsi të fshtatit Nikël të Fushë Krujës. CNA.al ka mësuar se në aksident është përfshirë një automjet tip “audi...

Aktualitet 19:56 - 25 Prill, 2019

Video/ Protestuesit grushta mbi drejtuesin e automjetit

Përshkallëzimi i protestës së opozitës, me bllokimin e disa prej akseve kryesore, solli pakënaqësi edhe tek drejtuesit e automjeteve, të cilët ngelën të bllokuar përreth një...

Aktualitet 16:45 - 25 Prill, 2019

Video/ Aksidentohet Arbana Osmani

Moderatorja Arbana Osmani, është përfshirë ditën e sotme në një aksident në zonën e ish-Bllokut në Tiranë raporton “JOQ”. Mësohet se aksidenti ka qenë i lehtë...

Aktualitet 21:06 - 21 Prill, 2019

Video/ Zbulohet misteri i banjos së Kim Kardashian

Pak kohë më përpara qarkullonte në rrjetet sociale një foto e banjos së Kim Kardashians. Të gjithë njerëzit “plasën” sytë pasi në një pjesë të banjos...

Aktualitet 11:40 - 21 Prill, 2019

“Video e pavlefshme për Kosovën”/Kënga e Rita Orës bllokohet në vendlindjen e saj

Më 18 prill këngëtarja me origjinë kosovare Rita Ora publikoi këngën e saj më të re “Carry On”, një duet me DJ-in e njohur, Kygo. Kjo...

Aktualitet 21:54 - 19 Prill, 2019

Video-Çudira shqiptare/ Shkon të bëjë kartën e identitetit, i thonë se ka vdekur

Selim Hodo, një i moshuar mbi të 80-at nga Orikumi, tregon në “Stop” se shkoi në gjendjen civile për të aplikuar për një kartë të re...

Aktualitet 20:32 - 19 Prill, 2019

Prishja e shtëpive/ Paloka publikon videon prekëse

Ish nëkryetari i Kuvendit, Edi Paloka, ka reaguar pas vendimit të qeverisë se 94 mijë banesa në të gjithë vendin do të prishen dhe nuk do...

Aktualitet 17:26 - 18 Prill, 2019

Video/ Paloka publikon mesazhin e qytetarit për Ramën

Ish nënkryetari i Kuvendit Edi Paloka në një postim në rrjetet sociale ka shpërndarë videon e një protestuesi i cili ka përcjellë një mesazh për qeverinë...

Life Style 12:40 - 17 Prill, 2019

Video virale/Gruaja shtatzënë kap mat bashkëshortin me një femër tjetër në taksi

Një video e regjistruar në një qytet në Kolumbi është bërë virale në rrjet. Aty shikohet një grua shtatzënë e cila e befasoi partnerin e saj,...

Kuriozitete 12:40 - 16 Prill, 2019

“Zënka me grushte pa lindur akoma”/Video e binjakeve të palindura po bën xhiron në rrjet

Pamjet e dy motrave binjake që janë filmuar nga babai i tyre teksa “ziheshin” me njëra-tjetrën në barkun e nënës.janë filmuar në një klinikë në qytetin...

Life Style 13:40 - 12 Prill, 2019

Video shokuese/Zbulohet rreziku që ju kanoset nëse nuk lani perimet i parë nga një mikroskop

28-vjeçari Martin Kaae Kristiansen përdori një mikroskop të fuqishëm për të parë se çfarë ndodh brenda perimeve që ne konsumojmë çdo ditë.Shumica e organizmave janë të padëmshme...

Kryesore Show Biz 12:53 - 12 Prill, 2019

Video virale/U tha se puthi motrën në buzë, reagon Chris:”Ishte e vërtetë”

Disa dite me pare Chris Monroe publikoi në kanalin e tij në YouTube një video ku ai puthej bashkë me gjysme motrën e tij, Kaitlyn O’Connor.Por pasi kjo...

Aktualitet 19:49 - 10 Prill, 2019

Video-Dje apo sot?/ Basha bën gafën e radhës

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim basha në një video-direkte në rrjetet sociale ka komentuar grabitjen e ndodhur në aeroportin e Rinasit. Për këtë ngjarje Basha bën...

Aktualitet 18:14 - 8 Prill, 2019

Video/ Të rinjtë demokratë “surprizojnë” Bashën

Kreu i PD-së, Lulzim Basha në një video direkte në rrjetet sociale ka bërë publike atmosferën që i kanë rezervuar të rinjtë demokratë gjatë rrugtimit të...