Connect with Us

All posts tagged "Video"

Aktualitet 17:42 - 20 Qershor, 2019

Video-Situatë e tensionuar në aksin Lezhë-Shkodër/ Militantë të PD-së pritë Ramës

Kryeministri Edi Rama pritet të zhvillojë një takim elektoral rreth orës 19:00 në qytetin e Shkodrës. Për këtë takim elektoral bashkia e Shkodrës nuk ka dhënë...

Aktualitet 22:48 - 19 Qershor, 2019

Artan Hoxha plas “bombën”/ “Do dalin video ku shpërndahen para nga opozita”

Gazetari Artan Hoxha teksa komentonte përgjimet në studion e emisionit “Repolitix” në Report Tv deklaroi se ka edhe nga opozita që janë përgjuar. Sipas Hoxhës, ka...

Aktualitet 20:35 - 19 Qershor, 2019

Foto-Video/ Ja çfarë po ndodh në Kavajë

Pak më parë u lajmërua për një tensionim të situatës në qytetin e Kavajës, më konkretisht në KZAZ nr.42, që ndodhet tek shkolla “Tre Dëshmorët”. Simpatizantë...

Aktualitet 18:39 - 16 Qershor, 2019

Foto+Video/ Breshëri “masakron” të mbjellat në Devoll

Temperaturat e larta dhe moti i kthjellët i së Dielës mesa duket nuk ka rezultuar i tillë për banorët e zonës së Devollit. Një rrebesh shiu...

Aktualitet 14:25 - 15 Qershor, 2019

Foto+18/ Modelja seksi nuk pyet, poston videon topless dhe shokon fansat

Nënë e katër fëmijëve, Heidi Klum nuk ngurron të postojë në rrjetet sociale foto ekstravagante të saj. Por këtë herë ajo e ka kaluar “kufirin” duke...

Aktualitet 13:25 - 15 Qershor, 2019

Si të ndryshoni trupin tuaj këtë verë? YouTube ju ndihmon me këto video

Jo të gjithë njerëzit kanë kohë dhe mundësi financiare të shkojnë në palestër dhe për këtë ekziston Youtube. Përpos aktiviteteve fizike në natyrë, mund të ndryshoni...

Aktualitet 10:14 - 14 Qershor, 2019

Tradhton të fejuarin me një kërcimtar/ Dalin fotot dhe videoja intime e këngëtares

Ajo është një nga këngëtaret më të famshme botërore me një karrierë shumë të gjatë muzikore. Bëhet fjalë për ikonën Mariah Carey që së fundi po...

Aktualitet 17:09 - 12 Qershor, 2019

“Di të gjitha sekretet e miliarderëve”/ Facebook refuzon të fshijë klipin e Zuckerberg

Facebook refuzon të fshijë një video të rremë të Mark Zuckerberg nga Instagram, që e portretizon atë si një “gënjeshtar”, i cili  mburret se mund të...

Aktualitet 19:38 - 10 Qershor, 2019

“Për të gjithë admiruesit e fotoshopit”/ Anxhela Peristeri “u’a mbyll gojën” kritikëve

Kohët e fundit këngëtarja Anxhela Peristeri është akuzuar nga fansat e saj për përdorim të fotoshopit në setin fotografik. Këngëtarja shfaqej tejet në formë dhe e...

Aktualitet 17:39 - 10 Qershor, 2019

Demi Rose e “pamëshirshme”/ Publikon videon ku tregon të pasmet “bombë”

Demi Rose i ka lënë pa fjalë të gjithë ndjekësit e saj me paraqitjen e saj teksa darkonte. Ajo shfaqet me një fustan të zi, të...

Aktualitet 22:26 - 7 Qershor, 2019

Foto-Video/ Automjeti përfshihet nga flakët në lëvizje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash pranë Stacionit të Trenit në Durrës. Sipas burimeve të CNA.al, mësohet se një makinë është përfshirë nga...

Aktualitet 16:49 - 7 Qershor, 2019

Çfarë ka bërë Rama këto gjashtë vjet/ Berisha publikon videon epike

Ish kryeministri Sali Berisha në një postim në rrjetet sociale ka publikuar një video ku shfaqet kryeministri Edi Rama në foltoren e Kuvendit. Mbi video është...

Aktualitet 18:27 - 6 Qershor, 2019

“As shiringa, as fotoshop”/ Këngëtarja iu “mbyll gojën” kritikëve njëherë e mirë

Tayna është akuzuar shumë herë nga publiku për operacionet plastike. Të shumtë janë ata njerëz që mendojnë se ajo ka kryer ndërhyrje në trupin e saj....

Aktualitet 18:35 - 5 Qershor, 2019

“Bebi lëviz”/ Sara Hoxha publikon videon e ëmbël me London

Pas lajmit se është në pritje të ëmbël për të dytën herë, trashëgimtarja e Top Channel na ka bërë të gjithëve kuriozë për të ditur gjininë...

Aktualitet 21:44 - 4 Qershor, 2019

Video-Skandali/ E mitura përdhunohet në kotec nga 67-vjeçari, autori lirohet

Një rast i rëndë është trajtuar mbrëmjen e sotme nga emisioni “Stop” në Tv Klan, për drejtësinë shqiptare që ka dështuar sërish të bëjë drejtësi. Bëhet...

Aktualitet 18:50 - 2 Qershor, 2019

Video/ Çuni i Fahriut udhëheq banorët e Astirit drejt protestës

Kur jemi pak minuta para nisjes zyrtare të oprotestës së opozitës, banorët e Astirit po marshojnë drejt bulevardit “Dëshmorët e Kombit”. Ata udhëhiqen nga ish deputeti...

Aktualitet 16:06 - 1 Qershor, 2019

Foto-Video/ Ja si e hap fushatën elektorale PS në Elbasan

Ish-deputeti i PD-së, Luçiano Boçi në një postim në rrjetet sociale ka publikuar foto dhe video të cilat sipas tij janë hapja e fushatës së PS-së...

Aktualitet 17:56 - 31 Maj, 2019

Denoncimi/ Nxënësit qëllojnë me armë në mes të shkollës, policia fsheh ngjarjen

Ish kryeministri Sali Berisha ka dendoncuar një ngjarje të rëndë në Gjimnazin  “Sami Frashëri” në Durrës. Sipas qytetarit që ka dërguar videon, shihet një nxënës që...

Aktualitet 10:09 - 31 Maj, 2019

Dhuna ndaj banorëve të Bregut të Lumit/ Balliu dorëzon videon në prokurori

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu ka dorëzuar sot në prokurori një video-skandal, ku sipas të tij tregohet dhuna barbare që policia ka ushtruar në drejtim...

basha kavaje
Aktualitet 17:07 - 28 Maj, 2019

Video/ Basha gënjen qytetarët e Elbasanit

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, nëpërmjet një video-direkte nga makina e tij bëri me dije takimin që ai do të zhvillojë në me qytetarët e Elbasanit....

Aktualitet 12:10 - 27 Maj, 2019

Postoi videon e gruas që u rrëzua nga shkëmbi/ Blogeri “masakrohet” nga komentuesit

Një video e gruas së një blogeri në Youtube u bë virale pasi dukej momenti tronditës i rrëzimit të saj nga shkëmbi në Hawai. Blogeri kishte filmuar...

basha kavaje
Aktualitet 17:17 - 24 Maj, 2019

Video-Burrelsit respektojnë zakonin/ Lumturohet Lulzim Basha

Kryetari i Partisë  Demokratike, Lulzim Basha, do të zhvillojë një vizitë në qytetin e Burrelit, ku do ti ftojë  qytetarët në protestën e nesërme të opozitës....

basha kavaje
Aktualitet 18:38 - 22 Maj, 2019

Video/ Demokratët surprizojnë Lulzim Bashën

Drejtuesi i PD-së, Lulzim Basha, nëpërmjet një videoje të drejtëpërdrejtë të postuar në rrjetet sociale ka bërë me dije vizitën e tij në qytetin e Durrësit...