Connect with Us

All posts tagged "Video"

Aktualitet 18:07 - 14 Korrik, 2019

Tuna feston 34 vjetorin e lindjes/ Patrisi e surprizon në mënyrën më të bukur

Këngëtarja Tuna Sejdi feston ditën e sotme 34 vjetorin e saj të lindjes. Mes shumë urimesh nga miqtë dhe familjarët, surprizën më të bukur ajo e...

Aktualitet 17:05 - 13 Korrik, 2019

Trejsi Sejdini nuk ndalet/ Publikon videon “e zjarrtë” nga pushimet në Rio

Ish Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. Trejsi përflitet shumë në media për jetën luksoze që bën...

Aktualitet 16:49 - 12 Korrik, 2019

Menaxheri shqiptar i vip-ave publikon videon me Cardi B/ Reperja mëson kuptimin e emrit të saj në shqip

Menaxheri shqiptar i vipave, Drin Zatriqi ka takuar reperen me famë botërore Cardi B. Përmes një video të publikuar në rrjetin social Instagram, reperja duket se...

Aktualitet 15:10 - 11 Korrik, 2019

Rina Balaj përfshihet në sherr?/ Reperja tregon të vërtetën

Reperja e njohur dhe shumë e dashur Rina Balaj dyshohet se është përfshirë në një sherr me disa vajz në Kosovë. Ky lajm  u përhap për...

Aktualitet 19:42 - 10 Korrik, 2019

Video/ Stuhi e furishme në Tushemisht

Një stuhi e furishme ka përfshirë të gjithë vendin pasditen e sotme. Probleme janë raportuar në qarqe të ndryshme, ndërsa disa qytete kanë patur probleme edhe...

Aktualitet 19:23 - 9 Korrik, 2019

Video-Rama kërkon ta shkarkojë/ Shikoni çfarë bën Ilir Meta

Presidenti i Republikës Ilir Meta i cili ndodhet në Sarajevë ku po zhvillohet Samiti për integrimin e vendeve të Ballkanit Perëndimor, mesa duket e ka marrë...

Aktualitet 20:27 - 8 Korrik, 2019

Foto-Video/ Ja sa njerëz janë grumbulluar në protestën e opozitës

Protesta e opozitës, kishte si orar zyrtar orën 20:00 për nisjen e saj, mirëpo ajo ende nuk ka nisur zyrtarisht. Deri në orën 20:00 në Bulevardin...

Kryesore Show Biz 22:37 - 2 Korrik, 2019

“Çmendet” reperja e njohur/ I drejton të pasmet një fansi

Reperja e famshme Cardi B nuk njeh limite. Në një nga koncertet e saj ajo ka dhënë një performancë shumë të nxehtë para qindra fansave. Cardi...

Aktualitet 22:58 - 1 Korrik, 2019

Video-“Shquhem për sinqeritet”/ Si gënjeu publikisht Monika Kryemadhi

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një lidhje direkte me emisionin “Opinion” tregoi armën e saj më të fortë e cila sipas saj është sinqeriteti. “Unë...

Aktualitet 10:53 - 1 Korrik, 2019

Pengohet në skenë dhe rrëzohet/ Video e këngëtares shqiptare bën “namin” në rrjetet sociale

Ditën e djeshme skena e Zvicrës u “dogj” nga këngëtarët shqiptarë ku mes tyre ishte edhe reperja e njohur shqipare, Rina Balaj. Rina dha një performancë...

Aktualitet 00:02 - 1 Korrik, 2019

Çfarë nuk u pa nga votimet/ Berisha nxjerr videon skandaloze

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetet sociale një video nga një qendër votimi në Shijak, ku shihen komisionerët që luajën domino. “Pasi kanë mbushur...

Aktualitet 11:01 - 30 Qershor, 2019

Gënjeu demokratët/ Zbulohet strategjia tjetër e Bashës, për dështimin

Kryetari i Republikës së re, Lulzim Basha pasi gënjeu për disa muaj rrjesht demokratët, tashmë duket se po tenton të justifikojë dështimin e tij. Ndërsa një...

rama dhe berisha
Aktualitet 19:49 - 29 Qershor, 2019

Video për të mos u humbur/ Berisha zbulon si do ti fitojë Rama zgjedhjet

Ish kryeministri Sali Berisha, ka publikuar në rrjetet sociale një sekuencë nga filmi “Diktatori” duke dashur ta paralelizojë atë me zgjedhjet e 30 qershorit. Kjo është...

Aktualitet 21:17 - 28 Qershor, 2019

Video-Situatë e tensionuar në Dibër/ Protestuesit përplasen me Policinë

Dhjetra simpatizantë të Partisë Demokratike dhe të opozitës po protestojnë kundër zgjedhjeve të 30 Qershorit. Nën thirrjet “E duam Shqipërinë si gjithë Europa” protestuesit në Dibër...

Aktualitet 18:45 - 25 Qershor, 2019

Foto-Video/ Vijojnë tensionet në Kukës, protestuesit çajnë kordonin e Policisë

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në qytetin e Kukësit dhe po zhvillon takimin e tij elektoral të rradhës. Ndërkohë simpatizantë të PD-së në këtë qytet po...

Aktualitet 16:44 - 25 Qershor, 2019

Video-denoncimi/ “1000 Policë, snajper, helikopterë në mbrojtje të Ramës në Kukës”

Ish kryeministri Sali Berisha në një postim në rrjetet sociale ka publikuar një video ku vihen re forca të shumte policie. Sipas Berishës, pamjet nga qyteti...

Aktualitet 18:50 - 2 Qershor, 2019

Video/ Çuni i Fahriut udhëheq banorët e Astirit drejt protestës

Kur jemi pak minuta para nisjes zyrtare të oprotestës së opozitës, banorët e Astirit po marshojnë drejt bulevardit “Dëshmorët e Kombit”. Ata udhëhiqen nga ish deputeti...

Aktualitet 16:06 - 1 Qershor, 2019

Foto-Video/ Ja si e hap fushatën elektorale PS në Elbasan

Ish-deputeti i PD-së, Luçiano Boçi në një postim në rrjetet sociale ka publikuar foto dhe video të cilat sipas tij janë hapja e fushatës së PS-së...

Aktualitet 17:56 - 31 Maj, 2019

Denoncimi/ Nxënësit qëllojnë me armë në mes të shkollës, policia fsheh ngjarjen

Ish kryeministri Sali Berisha ka dendoncuar një ngjarje të rëndë në Gjimnazin  “Sami Frashëri” në Durrës. Sipas qytetarit që ka dërguar videon, shihet një nxënës që...

Aktualitet 10:09 - 31 Maj, 2019

Dhuna ndaj banorëve të Bregut të Lumit/ Balliu dorëzon videon në prokurori

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu ka dorëzuar sot në prokurori një video-skandal, ku sipas të tij tregohet dhuna barbare që policia ka ushtruar në drejtim...

basha kavaje
Aktualitet 17:07 - 28 Maj, 2019

Video/ Basha gënjen qytetarët e Elbasanit

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, nëpërmjet një video-direkte nga makina e tij bëri me dije takimin që ai do të zhvillojë në me qytetarët e Elbasanit....

Aktualitet 12:10 - 27 Maj, 2019

Postoi videon e gruas që u rrëzua nga shkëmbi/ Blogeri “masakrohet” nga komentuesit

Një video e gruas së një blogeri në Youtube u bë virale pasi dukej momenti tronditës i rrëzimit të saj nga shkëmbi në Hawai. Blogeri kishte filmuar...

basha kavaje
Aktualitet 17:17 - 24 Maj, 2019

Video-Burrelsit respektojnë zakonin/ Lumturohet Lulzim Basha

Kryetari i Partisë  Demokratike, Lulzim Basha, do të zhvillojë një vizitë në qytetin e Burrelit, ku do ti ftojë  qytetarët në protestën e nesërme të opozitës....