Connect with Us

All posts tagged "Cimi"

Politikë 11:59 - 2 Nentor, 2019

Meta flet për Çimin dhe Besin/ Zbulon edhe “dashurinë” e tij të fundit

Në një intervistë të dhënë së fundi për gazetën MAPO, presidenti Ilir Meta ka folur edhe në lidhje me miqësinë me Çim Pekën dhe Bes Kallakun,...

Satire Politike 13:23 - 28 Tetor, 2019

Zbulohen detajet/ Ku ndryshon takimi i Albin Kurtit me Bashën, nga takimet e tjera?

Dje në rrjetet sociale u publikua fotoja e një dreke ku shihej kryetari Partisë Demokratike, Lulzim Basha, me kreun e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, i cili...

Lajm i Rekomanduar 09:20 - 23 Gusht, 2019

Video-Tërmet live në studion e Çim Pekës/ Gazetari “atentat” Lulit

Kryetari i Republikës së Re, Lulzim Basha ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emsionin “Fakt” të Çim Pekës. Të gjithë shqiptarët ishin me sy e...

Aktualitet 20:25 - 1 Maj, 2019

Proletari i Çimit

Nuk e njohin në publik. Tani ka filluar të shfaqet, me syrin qorr të Çimit që çfarë çudi nuk ka thotë përditë. Që nga heshtja për...

Aktualitet 16:08 - 13 Dhjetor, 2018

Fake News i Syrit të Çimit/ A do ta japë dorëheqjen Nikolla?

Një ndër portalet online, Syri.net publikoi dje në mesditë një lajm, sipas të cilit në orën 18:00 Ministrja e Arsimit Lindita Nikolla do të dilte në...