Connect with Us

All posts tagged "çifti"

Kronika 08:02 - 21 Mars, 2020

Dhunohet dhe grabitet çifti i të moshuarve/ Autorët me maska dhe të armatosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Finiq të Sarandës mbrëmjen e djeshme, ku tre persona me maska dhe të armatosur kanë dhunuar dhe grabitur një...

Kronika 10:01 - 15 Shkurt, 2020

“Po shkojmë për të festuar Shën Valentinin në Greqi”/ Kontrolli në makinë “fundos” çiftin shqiptar

Dy shtetas shqiptar, burrë dhe grua, janë vënë në pranga ditën e djeshme, nga policia në Igumenicë. Mësohet se ndalimi i tyre u bë në në...

Lajme 20:41 - 15 Dhjetor, 2019

Ngjarja e rëndë në Librazhd/ Olsi del nga koma dhe shuan dyshimet, çfarë ndodhi në dhomën e çiftit

Olsi Hajdari, bashkëshorti i Rezarta Hajdarit e cila humbi jetën dy ditë më parë në Librazhd, ka shuar dyshimet lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi...

Kronika 14:19 - 13 Dhjetor, 2019

Detaje të reja për çiftin në Librazhd/ 27 vjeçari punonte në Greqi, si i gjeti e ëma të shtrirë përtokë

Detaje të tjera kanë dalë lidhur me ngjarjen e mëngjesit të sotëm ku një çift i sapomartuar në Librazhd dyshohet se janë vetëhelmuar. Olsi Hajdarit 27...

Kronika 11:49 - 13 Dhjetor, 2019

Dyshohet se u vetëhelmuan pesë ditë pas dasmës/ Flasin prindërit e çiftit

Prindërit e çiftit që dyshohet se u vetëhelmua në Librazhd, janë shokuar nga ngjarja tronditëse. Ata janë marrë në pyetje në lidhje me ngjarjen e sotme,...

Kronika 10:43 - 13 Dhjetor, 2019

U martuan pesë ditë më parë/ Kush është çifti nga Librazhdi që dyshohet se u vetëhelmua

Zbardhen identitetet e dy të rinjve që dyshohet se u vetëhelmuan mëngjesin e sotëm në Librazhd. Bëhet fjalë për çiftin Olsian Hajdari dhe Rezarta Hajdari të...

Kronika 12:14 - 13 Shtator, 2019

Po udhëtonin me motor/ Aksidentohet çifti i turistëve

Një aksident me pasojë plagosjen e një çifti turistësh zviceran ka ndodhur paraditen e sotme në Burrel. Mësohet se çifti po udhëtonin me një motor dhe...

Kronika 16:05 - 14 Gusht, 2019

U kapën me drogë/ Arrestohet çifti shqiptar në Itali

Një çift shqiptarësh janë arrestuar në Itali, nën akuzën e trafikut të drogës. Gjatë kontrollit, burrit iu gjet kokainë, si dhe iu sekuestrua marijuanë dhe mjete...

u kap duke trafikuar droge
Aktualitet 19:23 - 20 Prill, 2019

Arrestohet çifti shqiptar/ Po kalonin drogë në Maqedoninë e Veriut

Policia ka njoftuar se një çift shqiptar është arrestuar pasi tentuan të kalonin 45 kilogramë drogë. Sipas informacioneve droga po përpiqej të kalohej nga pika kufitare...

Aktualitet 21:05 - 17 Prill, 2019

Ngelën në mes të shkretëtirës/ Çifti gjen mënyrën brilante për të shpëtuar

Një çift e ka gjetur veten në vështirësi, pasi iu është prishur makina në mes të shkretëtirs. Shantelle Johnson dhe i dashuri i saj Colen Nulgit,...

Aktualitet 16:09 - 2 Prill, 2019

 “Pse po pije kafe”/ Dhunohet barbarisht çifti në sy të fëmijëve të mitur

Dy bashkëshortë janë dhunuar barbarisht në banesën e tyre. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gjeroven në Velabisht  të rrethit të Beratit, në sy të dy fëmijëve...

Aktualitet 20:59 - 4 Mars, 2019

Po ktheheshin nga puna/ Çifti i moshuar përplasen me makinë

Një çift i moshuar është përplasur me makinë ndërkohë që po udhëtonin me karrocë në vendin e njohur si “Shën Pjetër”, në Fier. Mësohet se një...

Aktualitet 12:17 - 9 Janar, 2019

Shtëpia në Surrel/ PD zbulon pasurinë e çiftit kryeministror

Deputetja e Partisë Demokratike, Oriola Pampuri, në një deklaratë për mediat, ka akuzuar kryeministri Edi Rama për shtëpinë në Surrel. Deputetja demokrate nxorri dokumentat që vërtetojnë...

Aktualitet 14:46 - 22 Dhjetor, 2018

Po transportonin drogë/ Arrestohet çifti shqiptar dhe miku i tyre

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë greke, pasi po tentonin të kalonin në kufirin greko-shqiptar 60 kg mariuhanë. Personat e arrestuar janë një djalë...

Aktualitet 19:14 - 3 Dhjetor, 2018

Po transportonin drogë drejt Greqisë/ Kush është çifti që u kap

Policia e Sarandës ka arrestuar një 48-vjeçar, pasi është zbuluar se po trafikonte drogë drejt Greqisë. Për bashkëshorten, e cila udhëtonte me të ka nisur ndjekja...

Aktualitet 22:45 - 12 Gusht, 2018

Ishin nisur për muaj mjalti/ Aksidenti i pret në mes ëndrrën çiftit

Një çift, të sapomartuarish, të cili ishin nisur për muaj mjalti kanë pësuan një aksident automobilistik. Ngjarja është regjistruar pranë qytetit të Izmirit në Turqi. Si...

Kryesore Show Biz 22:50 - 7 Qershor, 2018

Ashtu siç e do zakoni, pas martesës Princi Harry dhe Dukesha Meghan duan të bëhen me fëmijë

Martesa e Princit Harry dhe Dukeshës Mehghan më 19 maj ishte një nga ngjarjet më të bujshme të këtij viti. E teksa për ta që prej...

Kryesore Show Biz 23:00 - 14 Shkurt, 2018

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani festojnë ndryshe nga të tjerët Shën Valentinin

Gjatë ditës së sotme rrjetet sociale janë mbushur me postime të dhuratave dhe të momenteve festive të personazheve të famshëm. Alban Skënderaj ndryshe nga çiftet e...

Kryesore Show Biz 23:30 - 12 Shkurt, 2018

Çifti i njohur feston plot “zjarr” 5 vjetorin e dashurisë/ ‘Dhurata më e bukur që më dha Zoti’

Ata tashmë kanë fituar zemrat e fansave dhe cilësohen si një ndër çiftet më të dashur të showbiz-it shqiptar. Sot është një ditë shumë e veçantë për...

Aktualitet 02:00 - 6 Shkurt, 2018

12 mendimet që tregojnë se jeni gati për të bashkëjetuar

Jeni në një lidhje prej pak kohësh? Atëherë me siguri po mendoni për bashkëjetesën. Ka disa gjëra që duhet të kaloni para se të merrni këtë...

Aktualitet 23:20 - 5 Shkurt, 2018

DJ Sardi nuk e fsheh më/ Për herë të parë në publik me të dashurën balerinë

Ai gjithmonë është përfolur për lidhjet, duke qenë se është një nga meshkujt më simpatikë shqiptarë. Dhe më në fund, Dj Sardi ka vendosur ta bëjë...

Aktualitet 01:30 - 30 Janar, 2018

Jay Z zbulon të gjitha sekretet/ Beyonce nuk u divorcua dhe pas tradhëtisë për…

Reperi Jay-Z ka folur hapur në lidhje me martesën e tij me bashkëshorten e tij Beyonce  dhe zbuloi se përse ata vendosën të shpëtonin marrëdhënien e...

Aktualitet 23:10 - 28 Janar, 2018

Mënyra më e mirë për t’u ndarë sipas shkencëtarëve

Pavarësisht se ndarja mund të jetë gjëja më e keqe, ndonjëherë të jesh personi që “jep duart” është më e keqe. Të marrësh vendimin për t’i...