Connect with Us

All posts tagged "cifte"

Life Style 15:05 - 15 Maj, 2020

Terapistja e njohur zbulon sekretin/ Si të kuptoni që partneri juaj ju tradhton nga ky veprim i thjeshtë në telefon

Terapistja e njohur, Melissa Ferrari, tregon se ndryshimi i sjelljes së partnerit/es në raport me celularin, mund të jetë një element dyshues që tregon se partneri/ja...

Life Style 14:36 - 13 Maj, 2020

Gabimet fatale që nuk duhet t’i bëni kurrë në shtrat/ Zbuloni arsyet

Ka disa gabime që bëjmë në jetë, të cilat janë të falshme. Por kur flasim për shtratin, ato mund të jenë fatale. Ndaj këto 5 këshilla...

Shëndeti 12:16 - 4 Maj, 2020

Seksiologu italian jep këshilla për çiftet/ Mos u puthni me gjuhë

Izolimi për shkak të koronavirusit, ka lënë shumë çifte larg-njëri tjetrit. Me lirimin e masave shtrënguese tashmë pritet që ciftet të takohen, e për këtë arsye...

Teknologji 17:35 - 27 Prill, 2020

Vetëm për çiftet/ Facebook krijon aplikacionin më të ri

Facebook ka krijuar aplikacionin e ri për çiftet të cilët mund të shkëmbjenë mesazhe me njëri-tjetrin. Aplikacioni i ri i quajtur Tuned lejon çiftet të dërgojnë...

Blog 09:09 - 10 Shkurt, 2020

Pse njerëzit përdorin fotot në çift, si foto të profilit të tyre në mediat sociale

Ndërsa lëvizni lart e poshtë në Facebook, ju e shihni:Miku juaj, ka ndryshuar foton e profilit të tij. Por në vend të një fotoje ku ai...

Sociale 19:07 - 22 Dhjetor, 2019

Rritet numri i divorceve/ Çiftet shqiptare “pushtojnë” gjykatat

Rritet numri i divorceve të çifteve shqiptarë të cilët poi drejtohen masivisht gjykatave. Sipas INSTAT nga të paktën 4846 çifte shqiptare gjatë vitit 2018. Një rritje...

Kryesore Show Biz 14:40 - 26 Mars, 2019

Sharje dhe akuza/12 çiftet VIP që çfarë s’thanë për njëri-tjetrin pas ndarjes

Historitë e dashurisë dhe ndarjet mes VIP-ave janë dy nga lajmet më të komentuara në mediat rozë. Shumë personazhe të njohur shqiptar pas ndarjes kanë ruajtur...

burrat qe bejne per vete vajzat
Aktualitet 21:30 - 9 Mars, 2019

Tre çiftet sipas horoskopit që nuk do jenë kurrë të lumtur

Luani -Akrepi Këto dy shenja nuk mund të qendrojnë as dy minuta bashkë. Të dyja shenjat vuajnë nga deliri i madhështisë dhe lidhja e tyre është...

Kryesore Show Biz 12:53 - 8 Mars, 2019

14 çiftet VIP shqiptarë që kanë shumë vite diferencë moshe

Shpeshherë diferenca në moshë bëhet debat kur bëhet fjalë për personazhe publikë. Kështu ndodhi edhe kur u zbulua lidhja e Adelina Tahirit me avokatin maqedonas Serjoza...

nuk do krijojne lidhje serioze
Aktualitet 21:40 - 7 Mars, 2019

Këto janë tre çiftet më palidhje sipas horoskopit

Demi-Shigjetari Demi thjesht nuk mund të hapë rrugë për të kënaqur nevojat e Shigjetarit.Këto dy shenja nuk do të jenë kurrë  të lumtur bashkë në  terma...

Partnerin zgjidheni nga gjatesia
Aktualitet 23:50 - 23 Shkurt, 2019

I ka puthur kupidi/ Këto janë çiftet më perfekte të zodiakut

Dashi dhe Ujori Dy shenja që do ta kuptojnë menjëherë se ka diçka mes tyre janë Dashi dhe Akrepi. Janë të dyja shenja besimpolta por gjithashtu...

Partnerin zgjidheni nga gjatesia
Aktualitet 20:40 - 20 Shkurt, 2019

E thotë horoskopi/ Këto çifte janë të pandashme

Peshqit dhe Akrepi Peshqit dhe Akrepi janë një çift perfekt për shkak të natyrave të tyre paksa të kundërta. Peshqit do të mund të freskojnë pak...

Këto janë frazat që thotë çdo burrë kur i “bie në kokë” për një vajzë
Aktualitet 21:00 - 12 Shkurt, 2019

12 Veprimet shumë intime që i bëjnë vetëm çiftet e dashuruara

Puthen që në mëngjes pavarësisht aromës së gojës Flasin për çdo gjë, madje edhe për çështje pa kuptim Mund të përdorin të njëjtën furçë dhëmbësh I...

cift intelintegjenca emocionale e burrave
Aktualitet 21:30 - 10 Shkurt, 2019

15 çiftet e aktorëve që luajnë gjithmonë bashkë dhe i dashurojmë

Emma Stone dhe Ryan Gosling na bënë që të binim në dashuri sërish me ta në “La La Land”. Por a dinit që kjo është romanca...

cifte bashke
Kryesore Show Biz 11:11 - 18 Janar, 2019

10 çiftet VIP shqiptarë që janë bashkë, por nuk e pranojnë

Sado privatësi mund të kërkojë një person i famshëm, kjo është e pamundur në ditët e sotme. Dhe sado ta mohojnë një lidhje, fotot ku kapen...

Aktualitet 23:20 - 12 Janar, 2019

Këto janë kombinimet më të papërshtatshme të zodiakut

Dashi dhe Demi Janë të dy me karakter të fortë dhe kanë opinione tashmë të konsoliduara. Këto të dyja janë disa nga arsyet pse këto dy...

Aktualitet 12:40 - 1 Janar, 2019

Këto janë 5 gjërat që çiftet e dashuruar i bëjnë çdo ditë të vitit

Nuk do të thotë që lidhja duhet të jetë perfekte, por ka disa gjëra që çiftet e dashuruara i bëjnë çdo ditë! Këto janë disa gjeste...

Aktualitet 23:37 - 17 Dhjetor, 2018

Shkenca sapo e vërtetoi: Te çiftet e lumtura ndodh ky ndryshim

Keni vënë re ndonjë ndryshim pasi jeni lidhur? Kur një femër dhe një mashkull janë bashkë dhe janë të lumtur kanë tendencë për të shtuar peshë....

Life Style 23:20 - 1 Dhjetor, 2018

Këto shenja horoskopi bashkë janë prindër të përkryer

Të bëhesh prind është detyrë e vështirë. Nuk ka formula të cilat shërbejnë  për të realizuar si duhet rolin e prindit.Gjithsesi ekzistojnë disa kombinime të shenjave...

Aktualitet 22:30 - 26 Nentor, 2018

6 gjërat super të çuditshme që çiftet bëjnë

E keni vënë re sesi ndryshon marrëdhënia në çift, kur dy persona shumë të dashuruar janë bashkë për më shumë se një vit? “Marie Claire” ka...

Life Style 13:40 - 13 Nentor, 2018

2 çiftet më perfekte të horoskopit, shkojnë shumë me njëri-tjetrin

Horoskopi ka ndikimin e tij në lidhje me krijimin e çifteve perfekte. Në këtë artikull, kemi renditur çiftet ideale, sipas shenjës së horoskopit. Virgjëresha – Bricjapi...

Kryesore Show Biz 12:10 - 13 Nentor, 2018

“Larg syrit, larg zemrës” s’vlen më! Ja çiftet e famshme shqiptare që kanë një lidhje në distancë dhe ia dalin

Thonë që çiftet që kanë një lidhje në distancë, kanë një ndjenjë më të fortë për njëri-tjetrin. Ka shumë njerëz që dinë të ruajnë një marrëdhënie...

Aktualitet 16:09 - 9 Nentor, 2018

Detaje të reja/ Si ndodhi vrasja në Selenicë

Të tjera detaje janë zbuluar në lidhje me vrasjen e kreut të njësisë administrative në Selenicë mesditën e sotme, Fatmir Hodo. Burime nga policia bëjnë me...