Connect with Us

All posts tagged "cift"

FOTO-Do ta kishte zili çdo femër/ Almeda Abazi zbulon si e thërret Tolga
Showbizz 14:33 - 15 Nentor, 2020

FOTO-Do ta kishte zili çdo femër/ Almeda Abazi zbulon si e thërret Tolga

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një nga çiftet më të pëlqyera jo vetëm të showbizit shqiptar por edhe atij turk. Almeda është shumë aktive në...

Mosha ideale kur duhet të martoheni sipas shenjës së horoskopit
Horoskopi 16:21 - 6 Nentor, 2020

Mosha ideale kur duhet të martoheni sipas shenjës së horoskopit

Dashi Dashi është një shenjë që ka dëshirë të ketë një partner besnik përgjatë gjithë jetës. Edhe pse kanë dëshirë të ndihen të lirë. Dashi me...

Gazetarja habit me deklaratën/ “Jam pro e martesës së hapur, partnerët të tolerojnë tradhtitë”
Showbizz 11:44 - 6 Nentor, 2020

Gazetarja habit me deklaratën/ “Jam pro e martesës së hapur, partnerët të tolerojnë tradhtitë”

Gazetarja  Zhaklin Lekatari ka treguar se është pro e martesës së hapur dhe se në një marrëdhënie duhet të falen edhe tradhtitë. Zhaklin ishte e ftuar...

FOTO- Usta vazhdon të surprizojë Gentën/ Çfarë i dhuroi këtë herë biznesmeni këngëtares
Showbizz 11:26 - 6 Nentor, 2020

FOTO- Usta vazhdon të surprizojë Gentën/ Çfarë i dhuroi këtë herë biznesmeni këngëtares

Këngëtarja Genta Ismajli dhe i fejuari i saj, Usta tashmë janë kthyer në një nga çiftet më të komentuara dhe të pëlqyera në mediat rozë. Prej...

Anëtar i organizatave kriminale në Itali/ Arrestohet në Vlorë 30-vjeçari i shumë kërkuar
Kronika 11:07 - 3 Nentor, 2020

“Mashtrim me pasoja të rënda”/ Arrestohet çifti i bashkëshortëve në Tiranë

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një çift bashkëshortësh nga Shkodra, të cilët akuzohen për veprën penale mashtrim me pasoja të rënda. Zamir Kalej, 53...

“Ç’ta bën gruaja s’ta bën as perëndia”/ Klea Huta publikon videon me Elgit Dodën që do t'iu shkrijë së qeshuri
Showbizz 10:44 - 14 Tetor, 2020

“Ç’ta bën gruaja s’ta bën as perëndia”/ Klea Huta publikon videon me Elgit Dodën që do t’iu shkrijë së qeshuri

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më të dashura dhe të komentuara të shoëbizit. Klea është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh...

Teoria e çifteve që marrin hijen e njëri-tjetrit pas disa viteve lidhje/ Si qëndron e vërteta
Kuriozitete 12:15 - 13 Tetor, 2020

Teoria e çifteve që marrin hijen e njëri-tjetrit pas disa viteve lidhje/ Si qëndron e vërteta

Është një fenomen që i ka magjepsur shkencëtarët për dekada  me radhë, çiftet priren të duken njësoj me kalimin e kohës.Ky fenomen lindi për herë të...

Çfarë ndodh me trupin tuaj pas puthjes së parë?
Life Style 15:16 - 10 Tetor, 2020

Vëmendje/ 3 këshillat që duhet të ndiqni për të patur seks të mirë pas moshës 45 vjeç

1.Përdorni imagjinatën Mërzia “vret” një marrëdhënie në çfarë do lloj moshe. Përdorni imagjinatën në marrëdhënien tuaj, siç keni vepruar  kur ishit më të rinj. Provoni gjëra...

Partneri ju tradhton?/ 6 gjërat që nuk duhet t’i bëni në këtë rast
Life Style 16:32 - 3 Tetor, 2020

Partneri ju tradhton?/ 6 gjërat që nuk duhet t’i bëni në këtë rast

Mos e injoro tradhëtinë Mos u sillni sikur asgjë nuk ka ndodhur, në të kundërt nuk do të mund të zbuloni problemet që qëndrojnë në thelb...

Pasion, tension, dashuri/ Surprizat e muajit Tetor për të dashuruarit dhe beqarët
Horoskopi 10:46 - 30 Shtator, 2020

Pasion, tension, dashuri/ Surprizat e muajit Tetor për të dashuruarit dhe beqarët

Dashi Dashuria në çift Pasionante, por pak e vrullshme : dashuria këtë muaj mund të jetë si një duel, një përplasje, një nëntokë që kërkon dhe...

Paratë dhe dashuria/ Si do të jetë kjo ditë e shtunë për ju
Horoskopi 12:39 - 20 Shtator, 2020

Horoskopi i dashurisë për javën e ardhshme/ Çfarë do të ndodhë në jetën e të dashuruarve dhe beqarëve

Dashi Çiftet do të kenë nevojë për një bashkëpunim më të madh, i cili mund të merret vetëm duke i besuar partnerit, duke u përpjekur t’i...

Kuriozitete 15:22 - 14 Shtator, 2020

Studimi: Të punosh në një marrëdhënie është më mirë se të gjesh personin e duhur

Që në moshë të re, shumica prej nesh kemi dëgjuar se duhet të gjejmë personin e duhur. Sidoqoftë, kjo është provuar disi e gabuar sipas një...

Pasion, tension, dashuri/ Surprizat e muajit Tetor për të dashuruarit dhe beqarët
Horoskopi 10:58 - 13 Shtator, 2020

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë kjo javë për të dashuruarit dhe beqarët

Dashi Punoni shumë në ndjenjat tuaja, në mënyrë që të keni gjithmonë një ide të qartë se çfarë ndjeni ndaj njerëzve përreth jush . Nëse jeni...

Çifti më i famshëm në rrjetet sociale/ 70 vjeçari dhe e dashura e tij çmendin ndjekësit me stilin e tyre
Kuriozitete 11:49 - 12 Shtator, 2020

Çifti më i famshëm në rrjetet sociale/ 70 vjeçari dhe e dashura e tij çmendin ndjekësit me stilin e tyre

Ky çift gjerman sigurisht që mund të na mësojë një ose dy gjëra rreth stilit. Me seli në Berlin, Britt Kanja dhe Günther Krabbenhöft kanë bërë...

Showbizz 15:38 - 11 Shtator, 2020

“Më bën kafen çdo ditë”/ Genta Ismajli vajzë me fat, zbulon si kujdeset i fejuari për të

Këngëtarja Genta Ismajli dhe i fejuari i saj biznesmen Usta, janë një nga çiftet më të komentuar së fundi në mediat rozë. Dyshja janë bashkë prej...

Manastirliu jep lajmin e bukur/ Lindin trenjake në maternitetin “Koço Gliozheni”
Lajme 18:20 - 10 Shtator, 2020

Manastirliu jep lajmin e bukur/ Çifti nga Peshkopia bëhen me trenjakë

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka dhënë pak minuta më parë një lajm të bukur. Manastirliu ka treguar se një çift nga Peshkopia janë bërë prindër...

Showbizz 12:10 - 7 Shtator, 2020

Eros dhe Oriola nuk e fshehin më dashurinë e tyre/ Publikojnë momentin kur shkëmbejnë puthje

Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda janë kthyer në një nga çiftet më të dashura për shqiptarët. Pasi u përfolën për ndarje pak kohë më...

Shenjat që tregojnë se një vajzë dëshiron të kryejë marrëdhënie intime me ty
Life Style 15:34 - 1 Shtator, 2020

“Sekreti i rinisë së përjetshme”/ Sa herë në javë duhet të kryeni marrëdhënie intime

Sipas shkencës, studimet tregojnë se seksi ka padyshim përfitime të shumta shëndetësore. Lehtësimi i stresit, përmirësimi i gjendjes së gjumit, ulja e presionit të gjakut dhe...

Horoskopi 11:24 - 1 Shtator, 2020

Shtatori plot surpriza, takime dhe dashuri/ Çfarë i pret të dashuruarit dhe beqarët këtë muaj

Dashi Dashuria në çift Shpjegimi dhe kuptimi mund të mos jetë i lehtë këtë muaj.Sidoqoftë, do të ketë një vullkan të fjetur pasioni brenda jush ,...

Showbizz 10:49 - 31 Gusht, 2020

Oriola Marashi nuk përmbahet pas golit të Eros/ “Ti më bën…”

Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë një nga çiftet më të dashura dhe të komentuara në mediat rozë. Dyshja duken se janë të pandashëm, pasi edhe...

E thonë studiuesit/ Gjumi dhe seksi janë "receta e lumturisë"
Life Style 12:24 - 8 Gusht, 2020

E thonë studiuesit/ Gjumi dhe seksi janë “receta e lumturisë”

Të bësh një gjumë të rehatshëm dhe të kesh një jetë të mirë seksuale, është diçka më e frytshme se paratë dhe të bën më të...

Jeni të pafat në dashuri?/ 8 arsyet pse marrëdhënia juaj nuk funksionon
Life Style 16:45 - 3 Gusht, 2020

Jeni të pafat në dashuri?/ 8 arsyet pse marrëdhënia juaj nuk funksionon

Ndonjëherë krijoni idenë se fajtori për mosfunksionimin e një marrëdhënie jeni ju dhe mbase kjo mund të jetë e vërtetë. Pas kësaj ju e konsideroni veten...

Respekt, dashuri dhe besim/ Çiftet ideale sipas shenjës së horoskopit
Horoskopi 16:19 - 17 Korrik, 2020

Respekt, dashuri dhe besim/ Çiftet ideale sipas shenjës së horoskopit

Luani dhe Virgjëresha Një nga çiftet më të përputhshme të horoskopit janë Luani dhe Virgjëresha. Midis këtyre dy shenjave, njëra diellore shumë e fortë, pozitive, instinktive...