Connect with Us

All posts tagged "certifikimi"

Ardhja e vaksinave ruse/ Alimehmeti skeptik: Duhet të prisnim certifikimet zyrtare
Shëndeti 22:20 - 23 Mars, 2021

Ardhja e vaksinave ruse/ Alimehmeti skeptik: Duhet të prisnim certifikimet zyrtare

Epidemiologu i njohur Ilir Alimehmeti, duket se është skeptik në lidhje me përdorimin e vaksinës ruse në vendin tonë. I ftuar në “Open”, ai tha se...

Shëndeti 20:33 - 26 Janar, 2021

Këndvështrim mbi vaksinën

Nga: Megi Nasto Të flasësh sot rreth proçesit të vaksinimit kundër COVID-19 është një temë shumë delikate. Është diskutimi më i gjerë shkencor dhe jo shkencor...

Vdekja e 53-vjeçarit/ Ministria e Shëndetësisë i përgjigjet akuzave të PD-së
Sociale 19:55 - 30 Mars, 2020

Mjekët shqiptarë në Itali pa dokument vërtetimi/ Manastirliu sqaron situatën

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një lidhje me ABC news, ka sqaruar dhe situatën me mjeket shqiptarë në Itali, pas një lajmi se ata duhet...

Politikë 11:50 - 4 Shkurt, 2020

“Tjetër armë në arsenalin e Shqipërisë për të luftuar korrupsionin”/ Yuri Kim jep mesazhin e fortë

Është zhvilluar sot ceremonia e çertifikimit të pesë ekspertëve që u trajnuar në SHBA për testin e makinerisë së të vërtetës, ku e pranishme ishte edhe...

Aktualitet 19:48 - 19 Dhjetor, 2018

Heqja e certifikimit nga ambasada italiane/ Bushati: Bashkëpunim jetësor

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Ditmir Bushati ka zhvilluar një konferencë për shtyp së bashku me Ambasadorin e Italisë në Shqipëri, Alberto Cutillio, ku...

Aktualitet 13:35 - 5 Dhjetor, 2018

Certifikimi i dokumenteve në Itali/ Ministria e Jashtme jep njoftimin e rëndësishëm

Ministria për Evropën dhe Politikat e Jashtme, në kuadër të lehtësimit të shëtbimeve konsullore, njofton të gjithë shtetasit shqiptarë që ndjekin procedurat e legalizimit të dokumenteve...