Connect with Us

All posts tagged "Causholli"

Denoncimet në ambasadën e SHBA/ Biznesi kundër Ben Blushit dhe Top Channel
English 14:27 - 5 Tetor, 2020

Letter to US Embassy against Vjollca Hoxha and Ben Blushi/ Blackmail, threats, insults and attempts to rob properties

The attacks and accusations against businesses have caused an open conflict between one of the owners of Top Channel, Vjollca Hoxha, its director Ben Blushi, and...

Zbulohet pse iu hoq viza amerikane Ben Blushit
Politikë 10:54 - 13 Korrik, 2020

Zbulohet pse iu hoq viza amerikane Ben Blushit

CNA.al një ditë më parë raportoi se një ndër personazhët publikë, që iu është hequr viza nga ambasada e SHBA, është edhe ish-politikani, aktualisht drejtor i...