Connect with Us

All posts tagged "carlo bollino"

Aktualitet 20:03 - 19 Qershor, 2019

Bollino kundër Ramës/ Hiq dorë nga 30 Qershori

Botuesi italo-shqiptar, Carlo Bollino, në një analizë të publikuar tek “Shqiptarja.com” si asnjëherë më parë ka dalë kundër qëndrimit të kryeministrit Edi Rama për zgjedhjet e...

Aktualitet 16:21 - 12 Qershor, 2019

Gënjeshtra e Carlo Bollinos/ Klement Zguri nuk po dorëhiqet

Në media qarkulloi një lajm për një dorëheqje të mundshme të kryetarit të Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve, Klement Zguri. Lajmi u përhap nga “Report Tv”, por...

Nenkryetari i PD, Edi Paloka flet duke folur para mediave
Aktualitet 12:19 - 3 Shkurt, 2019

Paloka-Bolinos/ Sado që përpiqeni, nuk më ndyni dot

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka reaguar ndaj lajmit të Report TV, ku thuhej se deputeti i PD-së ka përfituar pasuri në mënyrë të paligjshme....

Aktualitet 18:20 - 26 Prill, 2016

“Afera” Bunk’Art dhe Carlo Bollino

Rihapja e bunkerit anti-berthamor, i ndertuar nga qeveria komuniste rrëzë malit të Dajtit në Tirane, ka risjellë në qendër të vëmendjes polemikat dhe aludimet lidhur me...