Connect with Us

All posts tagged "bylis"

Politikë 22:08 - 11 Qershor, 2020

“Bylisi qytet grek”/ Vittorio Sgarbi përplaset me Neritan Cekën: Makinat me xhama të zinj mi dha Rama

Gazetari italian Vittorio Sgarbi ka sqaruar deklaratën e pak ditëve më parë për qytetin antik të Bylisit, të cilin e quajti grek. Sgarbi tha se informacionin...

Sport 15:54 - 5 Qershor, 2020

Futbollistët dhe stafi i Tiranës do të testohen për Covid-19

Pozitiviteti një ditë para ndeshjes Bylis-Tirana i Eridon Qardakut krioji një situatë të mjegullt përsa i përket infektimit të lojtarëve dhe stafeve të Kategorisë Superiore dhe...

Lajme 09:36 - 27 Shkurt, 2020

“Po vidhen fondet e BE”/ Neritan Ceka ashpërson tonet, mesazhi i fortë për Sorecën

Studiuesi Neritan Ceka, ka hedhur akuza të forta në drejtim të zyrës së ambasadorit të BE-së në Tiranë, Luigi Soreca. I ftuar në “ABC e Mëngjesit”,...