Connect with Us

All posts tagged "burre"

Politikë 12:07 - 7 Maj, 2020

Rama prezanton kryetaren e Komitetit Teknik mes batutave/ “E donin burrë”

Kryeministri Edi Rama mes batutave ka prezantuar sot anëtarët e Komitetit Teknik. Teksa i dha fjalën zv.ministres Mira Rakcolli, Rama tha se e kanë çmendur duke...

Showbizz 21:27 - 4 Maj, 2020

“Mbaje fort se do ngelesh pa burrë”/ Rudina Dembacaj i jep përgjigjen që s’e priste ndjekësit

Moderatorja Rudina Dembacaj nuk i ka kursyer fotot dhe videot me ish-deputetin Mark Frroku që nga momenti kur pranoi publikisht lidhjen. Sot ajo publikoi një tjetër...

Kronika 19:23 - 20 Mars, 2020

60-vjeçari gjendet i pajetë në një kanal/ Mister shkaqet e vdekjes

Një person është gjetur i pajetë pasditen e sotme në një kanal në fshatin Rraboshtë të Lezhës. Trupi i pajetë është pikasur nga kalimtarët që kanë...

Kronika 11:40 - 24 Tetor, 2019

E rëndë në Shkodër/ Gjendet i pajetë një burrë

Një burrë është gjendur i pajetë  në fshatin Melgushe të Shkodrës. Mësohet se pranë trupi të viktimës është gjetur një armë gjahu. Deri më tani nuk...

Kronika 14:09 - 20 Tetor, 2019

‘Make-up bëjnë vetëm prostitutat’/ Arrestohet shqiptari në Itali, dhunonte prej 6 vitesh bashkëshorten

Policia italiane ka arrestuar një shtetas shqiptar për dhunë ndaj bashkëshortes së tij. Ngjarja ka habitur opinionin publik, teksa 40-vjeçari i kërkonte gruas së tij të...

Kosova & Rajoni 11:20 - 18 Shtator, 2019

“Na mbante të dyja në krevat”/ Gruaja tregon tmerret që përjetoi nga dhuna e bashkëshortit

Gruaja e rrahur dhe keqtrajtuar nga burri që mban njëherësh edhe një grua tjetër, tregon tmerrin që ka jetuar. Një shtëpi në një fshat të largët...

Aktualitet 10:53 - 3 Korrik, 2019

“Burri im, shoku im, gjithçka e imja”/ Marina i bën urimin e veçantë bashkëshortit për ditëlindje

Ata prej disa ditësh ndodhen me pushime në vëndet më ekzotike të botës. Për momentin ato ndodhen në Antigua dhe gjithashtu sot reperi Getoar Selimi feston...

Aktualitet 12:53 - 4 Qershor, 2019

“U bëra përsëri burrë, urreja meshkujt e bukur”/Presidenti i Filipineve bën deklaratën “pikante”

Ai njihet për deklaratat e tij “shokuese” gjatë fjalimeve të tij. Presidenti i Filipineve, Rodrigo Duterte gjatë një fjalimi të mbajtur përpara komunitetit filipinas në Tokio...

Kryesore Show Biz 21:53 - 2 Qershor, 2019

“Burrin e dua shqiptar”/ Modelja e njohur në SHBA habit me deklaratën

Modelja e njohur Lorena Haliti po korr shumë sukses në karrierën e saj në SHBA. E ftuar së fundi në emisionin “E Diell”, Lorena ka folur...

Aktualitet 15:38 - 31 Maj, 2019

“Nuk kam ç’e dua burrin me 200 euro rrogë”/ Moderatorja bën deklaratën e papritur

Moderatorja e njohur nga Kosova Liberta Spahiu është një nga personazhet më të komentuara përsa i përket jetës private. Së fundmi ajo ka dhënë një intervistë...

Aktualitet 18:22 - 28 Maj, 2019

“Ma ngacmojnë vajzat e reja”/ Këngëtarja xheloze e “çmendur” për burrin 8 vite më të vogël

Elda Shabani është një nga personazhet që vështirë të harrohet nga të gjithë ne. Ajo është quajtur ndryshe dhe si Madonna shqiptare për shkak të stilit...

Aktualitet 15:40 - 20 Maj, 2019

“Linda 4 fëmijë, burri s’më donte se nuk bëja djalë”/25-vjeçarja rrëqeth me historinë e saj

Edhe pse është vetëm 25 vjeçe, ajo është nëna e katër fëmijëve, tre vajzave dhe një djalë. Vajza nga Tirana ka rrëfyer në studion e emisionit...

ciftet qe postojne online
Aktualitet 11:40 - 19 Maj, 2019

Çfarë kërkojnë burrat nga një grua që mos ta tradhtojë? Psikologu jep këshillat e vlefshme

Të gjitha gratë duan që të kenë një marrëdhënie të lumtur dhe familje të shëndetshme me dikë , i cili nuk duhet ta tradhtojë kurrë. Por...

Aktualitet 13:53 - 28 Prill, 2019

E pabesueshme/I dhanë vetëm 3 muaj jetë, burri kuron kancerin me ilaçin e qenve

Duke qenë se i kishin mbetur edhe 3 muaj jetë, Joe Tippens ishte i sigurt se do të vdiste nga kanceri i qelizave të vogla të...

Kryesore Show Biz 13:56 - 26 Prill, 2019

“Na duhet një burrë”/Moderatorja shqiptare tregon pse është ende beqare

Moderatorja e njohur, Fjodora Fjora,  është nënë e një djali të cilin siç ka treguar dhe publikisht e ka adoptuar dhe në çdo intervistë rrëfen se...

Kryesore Show Biz 11:10 - 13 Prill, 2019

“Më bën burrë më të mirë”/Moderatori shqiptar bën dedikimin prekës për gruan

Moderatori shqiptar Labinot Gashi numëron mjaft ndjekës në llogarinë e tij në Instagram, ku shpeshherë publikon dedikime për personat e zemrës. Së fundmi Gashi ka bërë...

Kryesore Show Biz 13:04 - 6 Prill, 2019

“Jam e disponueshme”/Charlize Theron “kërkon” burrë pas 10 vitesh beqare

43 vjeçarja  Charlize Theron ka bërë një deklaratë publikisht, ku thotë se është në kërkim të një partneri. ]Aktorja e njohurka qenë e ftuar në emisionin...

sjelljet e nje burri te dashuruar
Aktualitet 20:20 - 28 Mars, 2019

Një burrë i dashuruar/ Si sillet ai kur le kokën pas teje

Luan me flokët e tij  dhe me  të tuat Gratë luajnë me flokët e tyre kur duan të tërheqin dikë edhe burrat në një situatë të...

Kryesore Show Biz 13:25 - 25 Mars, 2019

Habit këngëtarja e njohur/”Burrat deri në moshën 33-vjeçare nuk hyjnë në punë për gjë”

Në një video të filmuar për “Tinder Swipe Sessions”, Jennifer Lopez 4ndihmoi një grua të quajtur Brooke Ansley që të shihte për një person që mund...

Aktualitet 10:13 - 22 Mars, 2019

“Pse nuk ke gjetur një burrë të mirë?”/Iva Tiço revoltohet me komentuesin

Iva Tiço është një ndër gazetaret më aktive ne rrjetet sociale. Në një prej postimeve të saj, një ndjekës i ka shkruar: “Po pse nuk ke...

Kryesore Show Biz 11:46 - 16 Mars, 2019

“Nuk jam as burrë as grua!”/Këngëtari i famshëm bën deklaratën befasuese për gjininë

Këngëtari i famshëm britanik Sam Smith, ka folur për gjininë dhe sfidat që ka kaluar për ta pranuar trupin e tij ashtu siç është. 26-vjeçari foli...

martesa me nje burre te bukur eshte ide e keqe
Aktualitet 22:20 - 12 Mars, 2019

Studimi/ Martesa me një burrë të pashëm  do t’jetë gabimi më i madh që mund të bëni

Sipas një grupi psikologësh që kanë studiuar prej kohësh martesat, bashkimi konjugal me një burrë të pashëm është ide e keqe.  Kjo pasi pamja ka një...

grate qe lene shenje ne jeten e nje burri
Aktualitet 20:40 - 12 Mars, 2019

 Nuk do të mund t’i harrojë kurrë/Gratë që lenë shenjë në jetën e një burri

Dashuria e pamundur Një grua e tillë mund të mos jetë  e dëshiruar nga të gjithë, por një burrë do të mund të bënte çdo gjë...