Connect with Us

All posts tagged "buqete"

Aktualitet 11:25 - 25 Dhjetor, 2018

Buqetë urimesh! Të famshmit shqiptarë hapin dyert e shtëpisë dhe urojnë festat e fundvitit

Në vigjilje të Krishtlindjeve, të famshmit shqiptar kanë zgjedhur të urojnë secili në mënyrën e tij. Disa prej tyre kanë publikuar kartolinën e familjes, ndërsa të...

Aktualitet 10:53 - 21 Tetor, 2018

Era Istrefi merr një buqetë me lule nga personi i zemrës: “Më ke munguar shumë”

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi, na njoftoi ditën e djeshme se ndodhet në Amsterdam, pasi publikoi disa pamje nga momenti kur po bënte një tatuazh. Amsterdami duket...