Connect with Us

All posts tagged "bundestagut"

Opinione 15:07 - 24 Nentor, 2019

Nga Astrit Patozi/ Të superorganizuar në kaosin e luftës së tyre

Vini re sa të organizuar janë në spontanitetin dhe kaosin e luftës së ashpër midis tyre! I pari ka vendosur ta mbrojë kushtetutën me trupin e...

Aktualitet 19:08 - 18 Dhjetor, 2018

Protesta e studentëve/ Deputeti i Bundestagut nxjerr hapur qeverinë

Deputeti gjerman në Tiranë, Andreas Lammel gjatë një deklarate për mediat foli për protesta e studentëve. Sipas tij qeveria shqiptare nuk është e gatshme për dialog...