Connect with Us

All posts tagged "bukur"

Kryesore Show Biz 11:25 - 1 Gusht, 2019

“Dita më e bukur e jetës time”/ Bebe Rexha rrëfehet për dasmën që “çmendi” rrjetin

Së fundmi këngëtarja me origjine shqiptare Bebe Rexha, i habiti të gjithë ndjekësit e saj në Instagram ku shfaqej me vello dhe fustan nusërie. “Dita më...

Aktualitet 10:10 - 7 Korrik, 2019

“Më e bukura e Shqipërisë”/ Njihuni me vajzën që “rrëmbeu” kurorën e “Miss Shqipëria 2019”

Mbrëmjen e djeshme u organizua “Miss Shqipëria 2019” në kalanë e Libohovës ku u mblodhën shumë banorë të zonës për më shumë se dy orë. Mbrëmja...

Kryesore Show Biz 09:10 - 30 Qershor, 2019

“Jeta është e bukur”/ Enca i ” çmend” të gjithë me format seksi buzë pishinës

Pas suksesit të këngës “Hajde” në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin, i cili ka arritur rreth 9 milionë shikime ne Youtube, Enca ka nisur pushimet për t’u...

Kryesore Show Biz 15:25 - 13 Qershor, 2019

“Plakë e sëmurë, Shreku është më i bukur se ty”/ Komentuesit “masakrojnë” moderatoren shqiptare

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku kohët e fundit poston foto të përditshmërisë së saj nga palestra dhe tregon format. Por Aulona Musta vazhdimisht...

Aktualitet 14:10 - 11 Qershor, 2019

“Fytyra jote do dukej më bukur mes…”/ Ish banorja e Big Brother “çmend” ndjekësit me foton seksi

Olta Sheta njihet si ish banorja seksi e “Big Brother Albania” ku në pah dilnin format e saj bombastike. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale...

Aktualitet 14:40 - 29 Maj, 2019

Foto/ Zbuloni cilët janë 10 fëmijët më të bukur në botë

Faqja online “BrightSide” ka sjellë në vëmëndje 10 fëmijët më të bukur në botë të cilët i kanë mahnitur të gjithë me pamjen e tyre. Për...

Aktualitet 10:40 - 24 Maj, 2019

“Me njerëz të bukur”/ Albana Osmani “mahnit” me veshjen në tapetin e kuq në Kanë

E ftuar nga modeli shqiptar Ronald Lekaj, moderatorja Albana Osmani po shkëlqen si e ftuar në amfAR Gala në Kanë. Ky event ka mbledhur të famshmit...

Kuriozitete 12:10 - 18 Maj, 2019

“Të qënurit e bukur të pengon”/33 vjeçarja ngel papunë prej bukurisë së saj

Të jesh e bukur të hap shumë dyer. Kjo shprehje është shumë e përhapur ditët e sotme por për avokaten nga Rusia Irina Kova, kjo gjë...

Aktualitet 10:40 - 5 Maj, 2019

“Fustani më i bukur i nusërisë”/Revista franceze hap zyrtarisht garën, mes tyre edhe Elia Zaharia Zogu

“Point de vue” njihet si revista më e famshme ndërkombëtare ku në fokus janë familjet mbretërore në mbarë botën. Kjo revistë ka çelur një sondazh për...

Aktualitet 13:25 - 4 Maj, 2019

Foto/Njihuni me 10 filmat më të bukur që duhet të shikoni këtë muaj

Filmat janë një relaks për të gjithë njerëzit që janë fansa të kinemasë dhe mezi po presin të shikojnë prodhimet më të reja. Njihuni më poshtë...

Aktualitet 13:35 - 24 Prill, 2019

Cila është gruaja më e bukur e vitit 2019? Revista e njohur shpall aktoren e famshme

Një vit më parë revista “People” shpalli “Gruan më të bukur” këngëtaren Pink dhe në 2017-n aktoren Julia Roberts. Ndërsa këtë vit, në krye të listës...

karfica floke
Fashion 14:40 - 10 Prill, 2019

Si të dukeni më bukur me aksesoret e flokëve? Zbuloni cilat po “pushtojnë” Instagramin

Mjafton të kemi në kokë  ide për t’u bindur realisht se aksesorët e flokëve duhet t’i vendosim vazhdimisht. Në këtë artikull do iu njohim me disa...

arbana emision
Kryesore Show Biz 12:04 - 20 Mars, 2019

“Nuk je e bukur”/Arbana Osmani i kthen përgjigjen epike komentuesit

Moderatorja e njohur e emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, Arbana Osmani, është një ndër femrat më të ndjekura në rrjete sociale ku ka mbledhur...

Kryesore Show Biz 11:40 - 25 Shkurt, 2019

Ky u shpall filmi më i bukur në “Oscar” dhe duhet ta shohim të gjithë

Ceremonia e ndarjes së çmimeve “Oscar” këtë vit ishte e veçantë, pasi për herë të parë pas 30 vitesh nuk kishte një prezantues. Të gjithë filmat...

Kryesore Show Biz 13:25 - 28 Janar, 2019

FOTO/Të veshurat më bukur në tapetin e kuq të SAG Awards

Ditën e diel u mbajt ceremonia vjetore e SAG Awards në Los Angeles. Një numër i madh të famshmesh udhëhoqën listën e të veshurave më bukur...

Kryesore Show Biz 13:25 - 25 Janar, 2019

“Dua të dukem bukur në arkivol”,gjyshja 80-vjeçare rrezikon jetën për të bërë një operacion plastik

Ëndrra e një të moshuare, e cila prej më shumë se një gjysmë shekulli ka dashur të bëjë një operacion plastik, po bëhet më në fund...

modele 10 vjet sfide
Kryesore Show Biz 10:25 - 18 Janar, 2019

Vajza më e bukur në botë i mposht të gjithë: Fiton sfidën e 10 viteve në Instagram

Thylane Blondeau u konsiderua si “vajza më e bukur në botë” kur “Vogue Enfants”, publikoi një fotografi të saj në moshën 6-vjeçare. Këtë javë, Blondeau u...

Aktualitet 20:06 - 31 Dhjetor, 2018

(FOTO) Fustanet më të bukura për festat e fundvitit që na lanë pa mend!

Nëse ende nuk e keni menduar se çfarë do të vishni për festat e fundvitit, po lexoni artikullin e duhur! Ne po ju sjellim disa ide...

Aktualitet 18:59 - 15 Dhjetor, 2018

Nga Agron Gjekmarkaj/ Kryeministri ynë është më i miri, i plaçin sytë kujtdo që…

Të marrtë e mira të marrtë more Kryeministri ynë qyfyrexhi! Ç’paske qenë! Del ti në ekran dhe fëmijët i pushojnë keqatjet, pleqtë e çarsin gjumin, laneshat...

Aktualitet 22:45 - 24 Nentor, 2018

Mirupafshim George! Princi i vogël i Monakos është aristokrati më i adhurueshëm që kemi parë ndonjëherë

Kush është fëmija i familjeve mbretërore më i admiruar në botë? Përgjigja do t’ju surprizojë se nuk do të përmendim Princin George dhe as motrën e...

Aktualitet 10:25 - 18 Nentor, 2018

(Foto) Njihuni me Giovanni Angiolini, mjekun më të bukur Italian i cili numëron mijëra ndjekës

Sytë të gjelbër, 1.86 cm i gjatë dhe 80 kg, një fizik muskuloz i palestruar por jo në mënyrë vulgare. Nuk po flasim për Raul Bova-n...

Kryesore Show Biz 12:40 - 16 Nentor, 2018

‘I kam fobi njerëzit jo të bukur’/ E kryqëzuan për deklaratën, reagon Aurela Hoxha

E ftuar së fundmi në emisionin “Pop Culture”, deklarata e Aurela Hoxhës se ka fobi njerëzit jo të bukur ka bërë bujë të madhe në media....

Aktualitet 13:25 - 17 Dhjetor, 2017

Lë pas Monika Beluçin, ja kush është femra më e bukur në botë

Bukuria e grave aziatike ka qenë gjithmonë legjendare, ndërkohë që dhjetëra prej tyre janë bërë të famshme si aktore, këngëtare apo modele. Shumica e njerëzve mendojnë...