Connect with Us

All posts tagged "brand"

Sociale 15:50 - 5 Dhjetor, 2019

Zbuloi personat e gjallë nën rrënoja/ Njihuni me heroin me katër putra të Policisë së Shtetit

Qeni i quajtur “Brandi” është heroi me katër putra i cili zbuloi personat e gjallë nën rrënojat e 6 katshit në Durrës. ‘Brandi’ është qeni i...

Aktualitet 12:26 - 4 Nentor, 2016

Servilizmi nuk ka kufi/ A mund të jetë brand Edi Rama?!

Ndoshta nuk keni parë më parë një titull të tillë në një gazetë që pretendon se është më e madhja dhe më e pavarura në vend....