Connect with Us

All posts tagged "bote"

Aktualitet 12:40 - 5 Korrik, 2019

Nga vullkani tek kafshët gjigante/ 13 fotot që “mahnitën” botën nga National Geographic

Fotot e “National Geographic” gjithmonë i kanë mahnitur njerëzit duke treguar magjinë e një pjese në botë të cilën ne nuk mund ta shohim. Me mjeshtrinë e...

Aktualitet 13:25 - 3 Korrik, 2019

Foto- Bilionerja më e re në botë/ Kylie Jenner “nxeh” Instagramin, tregon format seksi me bikini

Me bikini ngjyrë argjendi dhe një kapele të madhe, bilionerja Kylie Jenner pozon për të promovuar linjën e saj më të re të bikinit, pjesë e...

Aktualitet 13:40 - 2 Korrik, 2019

Foto- Bota në 50 vite/ Si ka ndryshuar në mënyrë drastike jeta jonë

Në 50 vitet e fundit bota ka pësuar një ndryshim drastik që nga menyra si vishemi dhe deri tek teknologjia e cila është bërë pjesë e...

Kryesore Show Biz 13:25 - 24 Qershor, 2019

Foto-Njihuni me piloten më seksi në botë/ 21 vjeçarja nuk “përmbahet” me fotot seksi

Ajo tashmë njihet si “pilotja më seksi në botë”. Ana Paula Cespedes e cila ndiqet nga 48 000 ndjekës në llogarinë e saj në Instagram dhe...

Aktualitet 11:10 - 23 Qershor, 2019

Nuk janë ashtu si e mendonit/ Zbuloni cilët janë aktoret më të shkurtër në botë

Ato duken tepër të gjatë në filmat tuaj të preferuar, por sipas “BrightSide” mos besoni çdo gjë që shikoni. Shumica prej tyre as nuk e kalojnë...

Aktualitet 10:53 - 11 Qershor, 2019

Femra më seksi në botë/ Njihuni me Olivia Culpo, format e saj do t’ju lënë pa mend

Në vitin 2012 ajo u shpall “Miss Universe” dhe u njoh si ish e dashura e këngëtarit Nick Jonas. Revista ndërkombëtare “Maxim”, ka shpallur sot femrën...

Aktualitet 13:25 - 8 Qershor, 2019

Foto/ Moderatorja e motit më seksi në botë nuk ndalet, ekspozon format bombastike

Ajo njihet si prezantuesja më seksi e motit në botë. Sol Perez nga Argjentina shpesh poston foto seksi në Instagram duke i lënë gojëhapur ndjekësit. Me...

Aktualitet 11:10 - 8 Qershor, 2019

Seriali që po bën namin në botë/ Lë pas “Game of Thrones” me mijëra komente pozitive

Një serial me 5 mini seri i quajtur “Chernobyl” po bën namin në botë i cili me shikimet po kalon serialin më të njohur në botë...

Aktualitet 13:10 - 6 Qershor, 2019

Foto/ Miliarderja më e re në botë “nxeh” Instagramin, pozon me një bluzë transparente

Miliarderja më e re në botë sipas Forbes , Kylie Jenner e veshur me një fund dhe një bluzë transparente, nga ku mund të dalloheshin të...

Aktualitet 11:25 - 31 Maj, 2019

“Mashtruese”/ Miliarderja më e re në botë akuzohet nga njerëzit për linjën e saj të bukurisë

Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner para pak ditësh hodhi në treg një linjë produktesh kujdesi për lëkurën, por që nga fillimi Kylie Skin...