Connect with Us

All posts tagged "boris xhonson"

Blog 08:24 - 18 Janar, 2020

Pse është kaq shumë popullore Angela Merkel?

Nga Leonid Bershidsky, “Bloomberg” * Sondazhi i këtij muaji i ARD-DeutschlandTrend, një nga më të vjetrit dhe më autoritarët në Gjermani, e ka klasifikuar sërish Angela...

Blog 11:43 - 5 Janar, 2020

Cili është plani i Boris Xhonsonit për Ballkanin Perëndimor?

Nga Dilek Kutuk “Daily Sabah” Boris Xhonson u bë udhëheqësi i ri i Britanisë së Madhe, në një mandat për të “kryer Brexit-in”, një slogan që...