Connect with Us

All posts tagged "bora zemani"

Showbizz 12:33 - 22 Maj, 2020

FOTOT-Një “bishë” e vërtetë/ Bora Zemani ndez Instagramin, tregon gjoksin shpërthyes me bikini

Moderatorja Bora Zemani është një nga personazhet e ekranit që gjatë karantinës ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale duke ndarë momente të shumta nga jeta...

Aktualitet 18:08 - 22 Korrik, 2019

“Kapen mat” Bora Zemani dhe Donald Veshaj/ Dalin fotot nga pushimet

Moderatorja Bora Zemani dhe aktori Donald Veshaj, kohët e fundit janë komentuar shumë në media. Dyshja thuhet se po përjetojnë së bashku një histori dashurie, por...

Aktualitet 11:25 - 25 Nentor, 2018

“I donte të dyja!” Bora Zemani rrëfen sikletin që ndjeu pas pyetjes së të birit

Një nga vajzat më të komentuara të ekranit shqiptar në rrjete sociale është edhe moderatorja Bora Zemani. Së fundmi Bora është bashkëprezantuese në “Kënga Magjike” krah...

Aktualitet 11:40 - 20 Nentor, 2018

“Më ka ndryshuar shumë”, Bora Zemani përlotet në emision

Bora Zemani nuk i përmbajti dot lotët kur moderatorja Rudina Magjistari i shfaqi në ekran një video të djalit të saj Arbor, kur ishte fare i...

Kryesore Show Biz 15:30 - 14 Shtator, 2018

Një vit pas ndarjes Bora Zemani flet për ndarjen nga Vin Veli

Moderatorja Bora Zemani i dha fund lidhjes së saj me DJ Vin Veli para afro një viti. Nga raporti i tyre erdhi në jetë, Arbori. Tashmë ka...

Kryesore Show Biz 22:48 - 24 Shkurt, 2018

Bora Zemani zbulon mardhënien: Me Vin Velin…

E shumëpërfolur kohët e fundit për ndarjen nga bashkëshorti, moderatorja Bora Zemani, ka rrëfyer dhe gjerndjen aktuale midis tyre, e ftuar në emisionin “PopCulture” në Top...

Aktualitet 23:00 - 9 Janar, 2018

Surpriza që iu bë moderatores në mes të natës për ditëlindje

Moderatorja shqiptare, Bora Zemani ka festuar ditëlindjen që në orët e para të ditës së sotme. Ajo mori një surprizë të këndshme nga djali i saj...

Aktualitet 00:15 - 11 Dhjetor, 2017

Pas ndarjes nga Bora, Vin Veli tërbohet me dy femra në club 

Prej disa javësh në media përflitet për ndarjen e tyre dhe ndonëse çifti nuk e ka konfirmuar ende, duket se gjërat mes tyre vërtet kanë marrë...

Aktualitet 22:46 - 20 Gusht, 2017

Nga mike në armike?/Flet Bora Zemani pasi ‘i zuri vendin’ Ilda Bejlerit

Vetëm një ditë më parë në mediat online qarkulloi lajmi se prezantuesja Bora Zemani së shpejti do të jetë fytyra e re e emisionit ‘Bar Sport...

Aktualitet 20:42 - 14 Gusht, 2017

Nuk e ndjek në Instagram gruan e tij/ DJ shqiptar tregon arsyen

Pas lajmeve për një ndarje të mundshme mes moderatores së njohur Bora Zemani dhe DJ të njohur Vin Veli, ka ardhur reagimi i këtij të fndit....

Aktualitet 19:52 - 14 Gusht, 2017

Foto/ Moderatorja shqiptare i jep fund lidhjes shumëvjeçare

  Moderatorja e disa emisioneve në Digitalb, Bora Zemani i ka dhënë fund lidhjes së saj me partnerin e saj, Dj Vin Velin. Ata ishin të...

Showbizz 15:22 - 1 Shkurt, 2017

FOTOT/ Bora Zemani heq dorë nga photoshopi?

Mendonit se moderatorja Bora Zemani e tepronte shumë me photoshopin? Pasi i sqaroi të gjithë ndjekësit se ajo luajti për pak kohë me anë të fotove,...