Connect with Us

All posts tagged "“Bomba” e Artan Lames/ Deputetë e prokurorë"

“Lyli gjigandi!”/ Erion Braçe kap gafën e radhës të Bashës
Politikë 14:41 - 1 Janar, 2021

“Kurseji lylellëqet ditën e parë të vitit”/ Braçe i kthehet Bashës: Ju shëron ky

Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka reaguar pas deklaratave të kreut të PD-së, Lulzim Basha për vaksinën anti-COVID. Përmes një postimi Braçe i kthehet Bashës duke i shkruar...

Politikë 19:05 - 28 Prill, 2020

CNA.al denoncoi banalitetin/ Ferdinand Xhaferraj ndryshon menjëherë foton

Vetëm pak më parë CNA.al denoncoi një të vërtetë të hidhur që tregonte se në çfarë gjendje është katandisur Republika e Re e Lulzim Bashës dhe çeta...

Politikë 23:02 - 6 Nentor, 2019

“Bomba” e Artan Lames/ Deputetë e prokurorë, me pallate në Sarandë

Saranda ka qenë problematike për moslegalizimin e pallateve dhe apartamentëve nga që vetë pronarët nuk e dëshironin këtë gjë. Kështu ka thenë Drejtori i Agjencisë Shtetërore...