Connect with Us

All posts tagged "boksier"

Kryesore Show Biz 13:24 - 29 Korrik, 2019

Pas “propozimit” për martesë/ Dajana Shabani ndahet nga boksieri?

Dajana Shabani është një nga moderatoret më të përfolura përsa i përket jetës private. Pas ndarjes nga bashkëshorti Dajana nisi një histori dashurie me boksierin Kamer...

Aktualitet 15:58 - 8 Korrik, 2019

“Mos e tepro tani”/ Boksieri i propozon për martesë moderatores shqiptare

Moderatorja Dajana Shabani ka deklaruar para pak kohësh se pas divorcit nga bashkëshorti i saj është në një lidhje dashurie dhe është më e lumtur se...

Aktualitet 11:00 - 8 Korrik, 2018

Aksident tragjik/ Humb jetën boksieri shqiptar

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Kroaci, në Tisno, ku pas një aksidenti ka ndërruar jetë boksieri kroat me origjinë shqiptare Valentin Kajtazi, 27-vjeç. Sipas...

Aktualitet 22:20 - 12 Dhjetor, 2017

Boksieri i famshëm lë në hije Rita Orën, argëtohet me striptisten 24-vjeçare

Boksieri irlandez Conor McGregor ka qenë në qendër të vëmendjes për jetën e tij lidhur me femrat. Kohët e fundit të gjithë aluduan për një lidhje...

Bota 15:50 - 12 Shtator, 2015

Boksieri amerikan merr shtetësinë ruse

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka lëshuar një dekret për miratimin e kërkesës për shtetësi të boksierit të famshëm amerikan, Roy Jones. Njoftimi është bërë sot...