Connect with Us

All posts tagged "bojen"

Denoncim 22:02 - 17 Janar, 2020

Ish zv. Ministri i nxjerr bojën Kryebashkiakut/ Lali Eri të jep kartën e studentit për të marrë votën!

Ish zvendëministri I Arsimit Taulant Muka, i njohur për dorëheqjen spektatkolare nga posti dy javë pas emërimit, me motiv degjenerimin politik të administratës, por dhe si...

kryeministri edi rama dhe ish-kryeministri sali berisha ne kuvend
Aktualitet 16:42 - 23 Shkurt, 2019

Ish-ministri i nxjerr bojën Ramës/ “Ngatërron dynjanë për inat të Berishës”

Ish-ministri i Drejtësisë në qeverinë “Rama 1”, Ylli Manjani në një postim në rrjetet sociale ka komentuar intervistën e dhënë nga kryeministri Edi Rama. Sipas Manjanit,...