Connect with Us

All posts tagged "bluze"

Aktualitet 14:10 - 1 Korrik, 2019

Foto- Bluza që po “pushton” Instagramin/ Njihuni me trendin më të ri të kësaj vere

Moda këtë verë i ka habitur të gjithë me risitë e saj dhe me ngjyrat e ndezura. Mes fustaneve dhe këpucëve të cilat janë më in...

Aktualitet 14:56 - 26 Qershor, 2019

Kim Kardashian nostalgjike/ “Mban me vete” dy ikonat më të mëdha të muzikës

Miliarderja Kim Kardashian është shfaqur në një nga aeroportet e New York e veshur shumë sportive. Por ajo që ka rënë në sy është bluza që...

Fashion 13:53 - 13 Prill, 2019

Si t’i kombinoni xhinset dhe bluzën e bardhë? Zbuloni zgjidhjen perfekte

Xhinse blu + këmishë e bardhë + sandale bezhë të errët, janë gjithmonë një sukses! Këpucët bezhë janë zgjedhja ideale për kombinimin e xhinseve me bluzë...

Fashion 13:10 - 6 Prill, 2019

Interesante/7 mënyra si ta kombinojmë një bluzë me printe

Bluzat me printe janë një mënyrë e thjeshtë për të shtuar pak gjallëri në paraqitjen tuaj. Pavarësisht se në të shkruhen fjalë, vite apo emri i...

Aktualitet 21:45 - 9 Shkurt, 2019

Gucci kërkon falje për bluzën “raciste” që kushton 890 dollarë

Gucci ka tërhequr nga tregu një golf, pasi përdoruesit e mediave sociale thanë se ishte racist dhe të kujtonte fytyrën e një afroamerikani. Bluza  890 $...

Aktualitet 10:52 - 9 Tetor, 2018

Shokon Sokol Balla/ Rrëfen se si rrezikoi jetën për një bluzë

Gazetari Sokol Balla në librin e tij “Loja që ndryshoi Shqipërinë” dedikuar futbollit shqiptar ka rrëfyer se ka rrezikuar jetën për një bluzë. “Lojtarët shqiptarë rrinin...

Fashion 15:30 - 18 Korrik, 2018

Harrojini ato me shpatulla jashtë/ Ja 5 bluzat që duhet të vishni tani sipas Lori Hoxhës

Trendi i bluzave me shpatullat jashtë është padyshim tepër i këndshëm e femëror. Por pas tre viteve që e shohim në çdo tre postime në Instagram...

Fashion 22:50 - 14 Prill, 2018

Foto/ Kombinimet që mund të bësh me një bluze këtë pranverë

Me apo pa kapuç. Me stampime apo me dantella, me shumë ngjyra apo një ngjyrëshe, me logo apo pa logo, e gjatë apo e shkurtër, apo...

Kryesore Show Biz 23:20 - 24 Mars, 2018

Aktori turk çudit fansat/ Me të njëjtën bluzë për dy vjet rresht

Është një nga aktorët më të dashur për publikun. Bëhet fjalë për Çagatay Ulusoy, i cili për publikun shqiptar është i njohur në rolin e protagonistit...

Fashion 22:30 - 12 Mars, 2018

Shpatullat jashtë/ Risia e sezonit

Nuk keni përse habiteni kur vjen puna për trendet e reja të modës. Cdo ditë po shikojmë tendenca të reja dhe rikthime të të vjetërave. Super...

Aktualitet 16:05 - 25 Dhjetor, 2017

Lori Hoxha vesh bluzën më të shëmtuar për Krishtlindje

Fashionista e njohur shqiptare, Lori Hoxha ka udhëtuar mbrëmjen e djeshme, për të festuar Krishtlindjet jashtë Shqipërie. Ajo ka publikuar disa foto nga avioni, ku nuk...

Aktualitet 11:25 - 18 Dhjetor, 2017

Ledion Liço me një garderobë prej pasaniku, ja sa i kushton një pulovër

Ledion Liço duket se është pasuruar akoma më shumë , duke u shfaqur me rroba edhe më të shtrenjta. Edhe pse e kemi parë zakonisht me...

Aktualitet 22:50 - 14 Nentor, 2017

Këngëtarja e njohur njësoj si Kim/ Harron të veshë bluze

Demi Lovato mesa duket ka vendosur të praktikojë të gjitha rregullat që Kardashianët vendosin. Mbrëmjen e kaluar në Mtv Ema, në Londër, ajo kishte harruar të...

Aktualitet 23:30 - 7 Nentor, 2017

Kim Kardashian harron të veshë bluze në tapetin e kuq

Stilistja e Kim Kardashian duhet ta ketë kuptuar që kishte harruar një detaj të rëndësishëm në veshjen e saj gjatë tapetit të kuq, në Film Gala...

Aktualitet 00:20 - 2 Shtator, 2017

Fotot qesharake të njerëzve me bluzën e duhur në vendin e duhur

  Nuk është pyetje që veshja e përditshme është bërë më fashion gjatë dekadave të fundit. Si rezultat, shumë njerëz e gjejnë veten në bluza të...

Fashion 14:30 - 23 Dhjetor, 2016

Rikthejuni bluzave me mëngë të gjera

Bluzat me mëngë të gjera janë shumë in për këtë sezon. Do të dukeshit shumë seksi dhe elegante më këtë lloj modeli bluze, të veshur me...

Fashion 16:30 - 18 Dhjetor, 2016

Ja cilat janë tetë mënyrat sesi të veshim sic duhet një bluzë të bardhë

Një bluzë e thjeshtë e bardhë do të ishte perfekte për cdo rast. Po ju japim më poshtë disa ide sesi ta kombinoni ate me dicka...