Connect with Us

All posts tagged "blof"

Aktualitet 18:24 - 28 Qershor, 2019

“Zgjedhjet me 30 qershor”/ Zyrtari i lartë amerikan nxjerr blof Ilir Metën

Zv.ndihmës sekretari Amerikan i Shtetit, Mathew Palmer, i pyetur rreth zgjedhjeve të 30 qershorit në Shqipëri gjatë një interviste për “Zërin e Amerikës” theksoi se ato...

ngjela analize
Aktualitet 20:16 - 25 Qershor, 2019

Avokat Ngjela thirrje Ramës/ Ilir Metës t’i vendoset këmisha e forcës

Avokat Spartak Ngjela në një postim në rrjetet sociale ka reaguar ashpër ndaj presidentit të Republikës Ilir Meta i cili mëngjesin e sotëm në një konferencë...

Aktualitet 16:19 - 25 Qershor, 2019

Basha del blof/ Ja shkresa që vërteton dokumentin e publikuar nga CNA.al

Mbrëmjen e djeshme CNA.al publikoi ekskluzivisht një dokument të dalë nga PD-ja ku zbulohej plani i opozitës për pengimin e zgjedhjeve të 30 Qershorit me çdo...

Aktualitet 15:14 - 3 Maj, 2019

Sulmi ndaj Bindjes Demokratike/ Basha del “blof”

Lulzim Basha, i gjendur në panik nga krijimi i një force të re politike, Bindja Demokratike, pas sulmeve që bëri nga mediat që mban pranë, sot...

vasili del bllof me foton
Aktualitet 21:32 - 17 Shkurt, 2019

Foto/ Kur Petrit Vasili del blof

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së Petrit Vasili në nje postim në rrjetet sociale ka publikuar një foto nga lart të protestës së djeshme ku shfaqen...

Saimir Tahiri tek Krimet e Renda
Aktualitet 14:43 - 11 Shkurt, 2019

Triumfon Tahiri/ Prokuroria del blof

Ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri në një komunikim me gazetarët, pas zhvillimit të seancës gjyqësore ku ai kishte ankimuar zgjatjen e hetimeve nga prokuroria ka...

Aktualitet 21:32 - 6 Shkurt, 2019

Hetimet për Tahirin/ Artan Hoxha nxjerr blof prokurorinë

Shtyrja e hetimeve për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahirin është cilësuar si paaftësi e Prokurorisë nga gazetari investigativ Artan Hoxha. Nga studio e emisionit “Repolitix” në...

Kryesore Show Biz 13:40 - 4 Dhjetor, 2018

Reperi e nxorri bllof në Instagram, Noizy e lë me gisht në gojë

Një sherr virtual duket se ka nisur mes dy reperëve, Noizy dhe Seven Saraçi. Ishte ky i fundit, i cili pak ditë më parë zbuloi në...

edi-rama
Aktualitet 17:48 - 1 Qershor, 2018

Ish-ministri i Jashtëm: Kryeministri po luan blofin duke …

Ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj, ishte i ftuar në studion e televizionit News 24 në rubrikën “Opinion” ku ka folur rreth hapjes së negociatave dhe protestës...