Connect with Us

All posts tagged "bllokuar"

opinion nga mero baze
Aktualitet 20:33 - 25 Prill, 2019

Nga Mero Baze/ Një opozitë që del në rrugë, për të “bllokuar” Patozin

Nuk e kam menduar kurrë që Astrit Patozi, Rudina Hajdari, Myslym Murrizi dhe të tjerë do ta trembnin kaq shumë Lulzim Bashën. Jo se nuk kam...

Aktualitet 18:25 - 27 Maj, 2018

Serbia mban të bllokuar linjën energjetike Kosovë – Shqipëri

Ka dy vjet që është inauguruar linja e interkoneksionit mes Kosovës dhe Shqipërisë, por e cila ende mbetet jofunksionale për shkak të bllokimit të lëshimit në...

Aktualitet 22:55 - 3 Mars, 2018

Demarkacioni nuk ka bllokuar vetëm liberalizimin e vizave por edhe…

Mosratifikimi ende i marrëveshjes për demarkacionin e kufirit të Koosvës me Malin e Zi, nuk po mban peng vetëm lëvizjen e lirë të kosovarëve. Sipas përfaqësuesve...