Connect with Us

All posts tagged "blerje"

Showbizz 14:07 - 31 Maj, 2020

“Hajde mos vono më”/ Jonida Vokshi tregon ndjesitë e mrekullueshme të të blerit gjëra për bebin

Aktorja Jonida Vokshi është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe teksa bën përgatitjet e fundit për ardhjen në jetë të fëmijës ajo ka ndarë me...

Sociale 10:22 - 23 Mars, 2020

Nga vezët tek pijet energjike/ Çfarë zgjodhën shqiptarët për vetëkarantinim

Grushta dhe zënka për letrën higjenike të tualetit, rafte të zbrazura totalisht të produkteve të konservuara apo të dizifektantëve. Ishin këto pamjet që raportuan mediat ndërkombëtare...

Bota 14:35 - 22 Mars, 2020

Video- Në radhë për të blerë në supermarket/ Modestia e Merkel në kohën e koronavirusit

Edhe Gjermania është një nga shtet që po përballet me luftën ndaj koronavirusit. Kancelarja e Angela Merkel po e përjeton krizën e koronavirusit si miliona gjermanë...

Bota 16:47 - 20 Gusht, 2019

“Premtoj se nuk do t’ia bëj këtë Grendlandës”/ Donald Trump në bisedime për të blerë ishullin

Presidenti i SHBA Donald Trump ka shkaktuar një zemërim të madh tek njerëzit, pasi postoi në Twitter një hotel gjigant me emrin e tij në Grenlandë...

rama shet vangjush dakon
Aktualitet 20:03 - 24 Qershor, 2019

Akuzohet për blerje votash/ Rama merr në mbrojtje Vangjush Dakon

Kryeministri Edi Rama gjatë takimit elektoral në qytetin e Durrësit foli rreth akuzave të ngritura ndaj kryebashkiakut Vangjush Dako për blerje votash. Sipas Ramës, Dako e...

Life Style 14:10 - 12 Maj, 2019

Pa i blerë/Si të keni më shumë ndjekës në Instagram me këto metoda sekrete

Si mund të kesh më shumë ndjekës ne Instagram? Zbulojini më poshtë 3 hapat e suksesshme që të gjithë njerëzit po i provojnë. Menaxho më mirë...

Aktualitet 11:10 - 5 Maj, 2019

Reperi shqiptar bën blerjen e çmendur/Shpërblen veten me makinën më luksoze të 2019

Çdo sukses shpërblehet apo jo ? Reperi i njohur shqiptar Mozzik i ka bërë vetes një dhuratë tepër luksoze, një Mercedes-AMG G63 vlera e së cilës...

blerje vote
Aktualitet 19:00 - 6 Prill, 2019

Denoncimi/ Marrin ndihma humanitare nga nxënësit, i përdorin për blerje vote

Ish deputeti demokrat, Luçiano Boçi në një postim në rrjetet sociale ka denoncuar kërkesat që mësues në shkollat e Tiranës i bëjnë nxënësve për të grumbulluar...

blerje kepucesh keshilla
Aktualitet 15:00 - 28 Shkurt, 2019

Shtatë këshilla për blerjen e këpucëve që do t’ju shpëtojnë nga “tortura e takave” njëherë e mirë

Aftësia për të blerë zgjuar fitohet me kohë e përvojë. Të dish “të gjuash” ofertat, të zgjedhësh materialin apo dhe të dish të bësh pazar nuk...

ps dhe lsi kampione ne blerjen e votave
Aktualitet 22:32 - 22 Shkurt, 2019

Akuza e fortë/ PS-LSI, kampionë në blerjen e votave

Blerja e votave gjatë zgjedhjeve parlamentare të vitit 2017, akt që u pasqyrua edhe nga media prestigjoze “Zëri i Amerikës”, u bë shkak që aleatët opozitarë...

Life Style 11:57 - 13 Shkurt, 2019

Blerja e ndjekësve & verifikimi në Instagram e paligjshme, do të zbuloheni

Është koha e rrjeteve sociale dhe të gjithë janë të etur për pëlqime, ndjekës dhe komente. Shumë njerëz duan të bëhen “influencues” sot dhe po përpiqen...

ish ministri i rames i perfshire ne blerje votash
Aktualitet 21:48 - 4 Shkurt, 2019

Akuza e rëndë/ Ish-ministri i Ramës i përfshirë në blerjen e votave

Skandali i blerjes së votave i publikuar nga “Zëri i Amerikës”është bërë kryefjala e diskutimeve politike ditët e fundit. Deputeti Ervin Salianji i qenë prezent në...

lala nuk i friksohet drejtesise
Aktualitet 21:24 - 4 Shkurt, 2019

Skandali i blerjes së votave/ Gazetarja Lala: Nuk i friksohem dënimit

Gazetarja Klodiana Lala në një lidhje të drejtpërdrejtë me  studion e emisionit “A Show” në News 24 ka folur rreth investigimit të saj për BIRN të...

blerje online
Aktualitet 20:30 - 19 Janar, 2019

Foto/Kini kujdes me blerjet online

Në internet ka pafundësisht faqe online, të cilat reklamojnë e shesin produkte nga më të ndryshmet nga telefonat e kompjuterat tek sandalet e fustanet. Çmimet e...

blerje
Aktualitet 23:52 - 18 Janar, 2019

Mos u ndjeni më në faj/Blerjet reduktojnë stresin si dhe ju dobësojnë

Të dalësh për shopping është diçka shumë e shëndetshme, të paktën kështu,pohojnë studiuesit Australianë. Sipas tyre personat e moshës mbi 65 vjeç që bëjnë blerje në...

Aktualitet 21:45 - 30 Dhjetor, 2018

Këto 6 produkte nuk duhet t’i blejmë kurrsesi në supermarket

1.Hudhra e grirë E vërteta është se hudhra e grirë shijon shumë ndryshe nga ajo e freskëta. Ndaj sipas “Health” tentoni të përdorni vetëm hudhrën e...

Aktualitet 21:33 - 27 Nentor, 2018

Skandali në Fiks-Fare/ Zbulohet se si mashtrohen qytetarët për blerjet online

Fiks Fare trajtoi mbrëmjen e sotme rastet e dy qytetarëve që denoncuan blerjet online nga “Media Shop”. Ata kishin blerë produkte online të cilat në njërin...

Aktualitet 18:40 - 27 Nentor, 2018

Video-Fiks Fare paralajmëron skandalin/ Si mashtrohen qytetarët kur blejnë online

Mbrëmjen e sotme në emisionin Fiks-Fare do të transmetohet skandali që ndodh me blerjet online. Dy moderatorët e këtij emisioni Devis Muka dhe Dorian Ramaliu kanë...

Kryesore Show Biz 12:25 - 26 Nentor, 2018

Këngëtarja e njohur shqiptare e pranon publikisht: “Blej rroba te gabi!”

Këngëtarja me origjinë nga Gjakova, Flaka Krelani e ka pranuar publikisht se vjen në Tiranë enkas për të blerë veshje apo aksesorë në tregun e rrobave...

Aktualitet 21:11 - 2 Nentor, 2018

Artan Hoxha “plas bombën”/ Opozita ka një video, që mund të fundosë Qeverinë

Gazetari Artan Hoxha gjatë një interviste në studion e emisionit “Java” në Radio Televizionin Shqiptar ka bërë një deklaratë bombë. Hoxha ka thënë se opozita ka...

Aktualitet 10:32 - 7 Tetor, 2018

Nga Saranda në Shëngjin/ Të huajt pronar të bregdetit shqiptar

Të huajt vijojnë të mbajnë në lëvizje tregun e pasurive të paluajtshme në bregdet. Sipas agjencive kryesore në vend, arsyeja kryesore mbeten çmimet e lira, ndërsa...

presidenti i shba,donald trump
Aktualitet 12:10 - 1 Gusht, 2018

Çudit Donald Trump/ Për të blerë ushqime ju duhet kartë identiteti

Donald Trump gjatë një fjalimi në Florida është shprehur se blerja e ushqimeve në dyqan do të bëhet me anë të një karte identiteti. Kjo vjen...

Aktualitet 18:36 - 30 Janar, 2018

Shënim/ Pse nuk çudit vota e Agron Shehajt

Sot në Komisionin e Ekonomisë u diskutua një propozim për ndërtimin e Aeroportit të Vlorës nga një kompani koncesionare. Një aeroport në kryeqendrën e jugut, i...