Connect with Us

All posts tagged "blerina braka"

Aktualitet 18:09 - 12 Qershor, 2019

2 orë për të bërë grimin/ Blerina Braka i nxjerr sekretin këngëtarit të njohur

Ditën e sotme këngëtarja Blerina Braka dhe Shpat Kasapi kanë qenë të ftuar specialë në emisionin e Rudinës ku kanë folur për detajet e klipit më...

Aktualitet 21:43 - 10 Maj, 2019

I fejuar apo jo?/ Shpat Kasapi zbulon të vërtetën

Shpat Kasapi është një nga këngëtarët më të dashur të Kosovës dhe Shqipërisë. Prej kohësh është folur për një fejesë të Shpatit me një vajzë që...

Kryesore Show Biz 10:22 - 21 Mars, 2018

Këngëtarja shqiptare tregon barkun e rrumbullakosur në klipin e ri

Një ndër këngëtaret e shumta të shoëbizit shqiptar që është në pritjen e ëmbël ëshët dhe Blerina Braka. Dhe mënyrë më të bukur për ta treguar...