Connect with Us

All posts tagged "bleona"

Aktualitet 14:40 - 15 Maj, 2019

Ditëlindje në resortin luksoz/40 vjetori i Bleona Qerretit ishte mahnitës

Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti e cila tashmë jeton në Amerikë, ka festuar ditën e djeshme 40 vjetorin.Ajo kishte vendosur që ditëlindjen e saj ta festonte në...

Aktualitet 13:08 - 14 Maj, 2019

Foto/Bleona Qerreti feston ditëlindjen, e pabesueshme sa vjeç mbush

Ajo njihet si vajza moskokçarëse dhe guximi i saj në veshje i ka lënë gjithmonë të gjithë pa fjalë. Sot Bleona Qerreti feston ditëlindjen dhe mbush plot...

Aktualitet 10:10 - 29 Mars, 2019

“Shtëpia e pionerit”/Bleona Qerreti bëhet nostalgjike dhe rrëfen fillimet e saj në muzikë

Duket se së fundmi këngëtarja Bleona Qerreti, është bërë nostalgjike dhe ka shpërndarë me ndjekësit një foto të shkrepur gjatë periudhës së komunizmit. Siç mund ta...

Kryesore Show Biz 11:46 - 16 Mars, 2019

“Më parë do të jem beqare se sa…”/Bleona Qerreti habit me deklaratën

Këngëtares Bleona Qerreti, duket se po i ecin mirë gjerat nga ana profesionale. Ajo ka arritur që të listohet në Billboard me këngën e fundit “Su...

bleona qerreti
Kryesore Show Biz 14:10 - 13 Mars, 2019

“Pse je katandisur kështu”/Bleona Qerreti sherr me komentuesin

Bleona Qereti ka publikuar së fundmi pamje nga seriali i ri amerikan “Paper Empire” ku ajo do të marrë pjesë së aktore. Teksa ka pozuar me...

Kryesore Show Biz 13:25 - 25 Shkurt, 2019

Një diva: Bleona Qereti do t’ju lërë pa fjalë me pamjen në ‘Oscars’ këtë vit

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti u bë edhe këtë vit pjesë e ceremonisë së ndarjes së çmimeve “Oscar”, ku morën pjesë figura të njohura e yje...

Kryesore Show Biz 12:16 - 25 Shkurt, 2019

Pas “The Oscars”, Bleona Qereti shkëlqen në festën e Elton John

Mbrëmja e kaluar duket se ka qenë një natë e gjatë për këngëtaren shqiptare Bleona Qereti. Pasi mori pjesë në “The Oscars”, bukuroshja ka qenë e...

Kryesore Show Biz 10:48 - 17 Shkurt, 2019

Bleona Qerreti në vend të parë në klasifikime/Ja çfarë shkruan Billboard

Ditë më parë kënga e fundit “I Don’t Need Your Love” e Bleona Qeretit mori kryesimin në top-listën e Billboard për zhanrin ‘dance club’, ndërsa revista...

Kryesore Show Biz 11:31 - 10 Shkurt, 2019

Momenti kur Bleona i lë të gjithë “mbrapa”! Renditet në vend të #1 të klasifikimit në billboard

Në korrik të vitit që lamë pas Bleona Qereti publikoi këngën e saj më të re me titullin ‘I Don’t Need Your Love’. Kënga u pëlqye...

bleona qerreti
Aktualitet 10:22 - 25 Janar, 2019

Suksesi i rradhës për Bleonën, kënga e saj në majat e klasifikimeve “Billboard”

Kënga “I don’t need your love” e Bleona Qereti-t ka arritur majat e suksesit në top listat ndërkombëtare. Remix-i i kësaj këngë është pritur mjaft mirë...

Kryesore Show Biz 11:05 - 12 Janar, 2019

‘Mendon që ke arritur diçka në Amerikë’, Bleona e lë fansin pa fjalë me përgjigjen

Në një postim në Twitter ai shkruan: “Po du me pas vetbesimin e Bleona Qeretit qe menon qe ka me mrri dicka ne Amerike”. Bleona nuk...

Aktualitet 12:10 - 8 Janar, 2019

Shumë shpejt! Bleona po bën gati bashkëpunimin e radhës me këngëtarin e njohur shqiptar

Alban Ramosaj sapo ka publikuar këngën e tij më të re “Ëndrrat e mia”që po rezulton mjaft e suksesshme dhe ka marrë me mijëra komente pozitive....

Aktualitet 10:25 - 7 Janar, 2019

“2018-ta ishte një katastrofë!” Viti që kaloi nuk paska qënë me fat për Bleonën për këtë arsye

Që prej ndarjes nga ish-bashkëshorti Gani Bardha, Bleona Qereti nuk është përfolur kurrë për një lidhje dashurie. Megjithatë këngëtarja ka pohuar se është në pritje të...

Aktualitet 21:00 - 6 Janar, 2019

Kënga e Bleona Qeretit ndër më të votuarat nga DJ, lë pas Ariana Granden

Këngëtarja e njohur Bleona Qerreti, rreth gjashtë muaj më parë, ka publikuar këngën më të fundit. Në vidioklipin e këngës, Bleona duket në formë mjaft të...

Aktualitet 12:10 - 24 Dhjetor, 2018

Publikon fotot në spital, Bleona do shkrijë vezët për t’u bërë nënë?

Bleona Qereti u bë mjaft e diskutuar në media vitin e kaluar, kur vendosi që të ngrijë vezët, për t’i përdorur në një çast të caktuar...

Kryesore Show Biz 15:10 - 17 Dhjetor, 2018

Bleona provokon në 2 të natës, vetëm një trëndafil dhe krejtësisht nudo

Bleona arrin të tërheqë vëmendje në çdo dalje të saj ashtu si edhe me postimet në rrjetet sociale. Teksa shfaqet thuajse e zhveshur në pjesën e...

Kryesore Show Biz 13:06 - 30 Nentor, 2018

“Nëse në Amerikë punon, të gjithë të respektojnë”/Bleona Qerreti rrëfehet e veshur vetëm me peshqir

Bleona Qereti është gjithmonë në qendër të mediave rozë pasi çdo e re nga jeta e saj private apo prefesionale përbën kuriozitet për publikun. E thirrur...

Kryesore Show Biz 10:53 - 30 Nentor, 2018

Bleona Qereti ka dy fjalë për Albërije Hadërgjonajn: “Si është puna me familjen tuaj?!”

Këngëtarja Bleona Qereti ka të njëjtën dilemë që kemi të gjithë: Si ka mundësi që femrat Hardërgjonaj janë kaq të bukura dhe tërheqëse? Në një postim...

Aktualitet 17:38 - 28 Nentor, 2018

‘Shpërthen’ Bleona/ Gazetar legen do të fus një shpullë

Këngëtarja Bleona Qereti ‘ka shpërthyer’ ndaj gazetarëve. Në një postim në rrjetet sociale këngëtarja ka shkruar  se e gjej kohën sa për t’i dhënë një shpullë...

Kryesore Show Biz 11:17 - 13 Nentor, 2018

Aktori i Portokallisë nxehet me Bleona Qeretin: “Kjo është ajo që tha nuk jam shqiptare”

Imitimi dhe ironia që Rezart Veshnja i bëri Bleona Qeretit për “ngrirjen e vezëve” pati shumë komente në rrjete sociale, por këngëtarja nuk e priti fare...

Aktualitet 10:40 - 7 Nentor, 2018

Sheikë e miliarderë, zbulohet libri i shumëpritur i Bleonës

Muajin e kaluar këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bleona Qereti publikoi videoklipin e saj më të ri me titull “Monster” që rezultoi shumë i suksesshëm dhe...

Aktualitet 09:59 - 23 Tetor, 2018

Bleona Qerreti reagon pas deklaratës së Bujar Qamilit:” Kur të duash”

Mbrëmjen e së shtunës në  emisionin ‘Xing me Ermalin’ ishte i ftuar këngëtari shumë i dashur për publikun Bujar Qamili i cili bëri me dije se...

Aktualitet 21:19 - 29 Shtator, 2018

E plotëson këtë kriter?/ Ti mund të jesh burri i Bleona Qerretit

Këngëtarja Bleona Qerreti i ka habitur të gjithë, pasi ka treguar një tjetër kërkesë që ka  për kanditatët  e saj për burrë. Në emisionin “ Lart...