Connect with Us

All posts tagged "blendi fevziu"

Politikë 23:39 - 24 Mars, 2020

Nuk dha përgjigje për gjyqin me Bechettin/ Fevziu debaton ashpër me Ahmetajn: Mos më bëj trimin e të fortin

Një debat i ashpër ka ndodhur mbrëmjen e sotme mes ministrit të Rindërtimit Arben Ahmetaj dhe moderatorit Blendi Fevziu. Fevziu e pyeti Ahmetajn lidhur me gjyqin...

Lajme 20:31 - 21 Mars, 2020

“I ndalojmë në rrugë, hipin në taracë!”/ Revoltohet keq Blendi Fevziu

Gazetari Blendi Fevziu, ka reaguar ashpër pas publikimit të disa fotove, ku shihen disa shqiptarë që kanë hipur në taracë, dhe janë mbledhur grumbull, duke mos...

Politikë 16:56 - 16 Mars, 2020

Kush po e sulmon Blendi Fevziun/ Beso i Tajvanit, Batoni apo Haxhiu i tatimeve?!

Një portal dhe një gazetë, hyri në treg para disa muajsh dhe po tenton të jetë pjesë e tregut mediatik shqiptar. Ndërkohë që shtypi i shkruar...

Politikë 23:18 - 27 Shkurt, 2020

Fevziu i dhuron stilolaps/ Meta puth live Kushtetutën dhe ia fal moderatorit

Gazetari Blendi Fevziu i ka dhuruar mbrëmjen e sotme në emisonin e tij një stilolaps të personalizuar presidentit Ilir Meta. “Ne të kemi dhuruar një stilolaps,...

Politikë 23:29 - 13 Shkurt, 2020

Rama zë ngushtë Fevziun/ “Ke bërë gjyqe të mëdha, ke shkelur të drejta njerëzish”

Kryeministri Edi Rama ka zënë ngushtë moderatorin Blendi Fevziu mbrëmjen sotme. Rama ishte duket debatuar me analistin Ervis Iljazaj dhe Fevziu i kërkoi t’i përgjigjej pyetjes,...

Denoncim 23:09 - 16 Janar, 2020

Fevziu denoncon live Kryebashkiakun e kapur duke kontrabanduar/ Ndryshoi emrin

Moderatori Blendi Fevziu ka bërë një denoncim të fortë mbrëmjen e sotme në emisionin e tij “Opinion” për një Kryetar Bashkie. Duke iu referuar mesazhit të...

Arben Cara, Zjarrfikes
Sociale 23:38 - 27 Nentor, 2019

Zjarrfikësi që kërkon nën rrënoja kushërinjtë e tij: Janë në dorë të Zotit

Arben Cara, është një nga efektivët e repartit zjarrfikës i cili që prej orës 5 të mëngjesit të së martës, është pozicionuar në Thumanë për të...

Sociale 17:22 - 31 Gusht, 2019

23 vjet me emisionin “Opinion”/ Blendi Fevziu gati për një fillim të ri

Emisioni politik “Opinion”, pritet të startojë me datë 5 Shtator 2019. “Opinion’, rikthehet në TV klan, pasi ka lënë pas një sezon të ngjeshur me debate...

Politikë 23:09 - 12 Gusht, 2019

U kap “mat” me cigare në lokal/ Rama i përgjigjet akuzave, s’kursen as Blendi Fevziun

Një foto e kryeministrit Edi Rama, duke pirë cigare në një lokal, ka qarkulluar ditën e sotme në rrjet. Fotoja është publikuar nga faqa e memeve...

Kryesore Show Biz 10:27 - 26 Korrik, 2019

Blendi Fevziu shijon pushimet në Mykonos/ Instruktorja e njohur i bën komentin që nuk e prisnim

Gazetari i njohur, Blendi Fevziu po shijon pushimet në ishullin Mykonos nga ku ka postuar një foto ku duket shumë i lumtur. Fotoja e publikuar në...

Aktualitet 23:10 - 28 Maj, 2019

Foto/ Fevziut i fiken dritat live në emision

Ka qenë diçka e pazakontë ajo çka ka ndodhur mbrëmjen e sotme në studion e emisionit  “Opinion”, ku, ndërsa vijonte diskutimi për surprizën 30 vjeçare në...

Aktualitet 18:58 - 27 Maj, 2019

Fevziu jep alarmin/ “Jemi në momentin më të rrezikshëm të mundshëm”

Moderatori i emisionit “Opinion,” Blendi Fevziu, komentoi situatën e tensionuar politike në vend ditën e sotme nga studio e emisionit “Ditë për Ditë,” Në TV “Klan”....

Aktualitet 22:39 - 10 Prill, 2019

Nga Blendi Fevziu/ Përse Shqipërisë i është cënuar siguria kombëtare?

Shqipëria ka përballur dje një nga ngjarjet më të rënda të viteve të fundit. Nuk bëhet fjalë thjeshtë për vjedhjen e disa miliona eurove, shuma ekzakte...

salianji per kallzim te rreme
Aktualitet 23:56 - 26 Mars, 2019

Artan Hoxha: Ervin Salianji është mashtrues

Gazetari investigativ, Artan Hoxha, ka akuzuar si mashtues ish-deputetin e PD, Ervin Salianji. Në emisionin Opinion të Blendi Fevziut në TV Klan, ka filluar një debat...

alfred peza zbulon pasurine e fevziut dhe shkullakut
Aktualitet 21:59 - 14 Mars, 2019

Alfred Peza zbulon pasuritë e Blendi Fevziut dhe Armand Shkullakut

Gjatë debatit me sekretarin e Përgjithsëm të PD-së, Gazmend Bardhi, gazetari Alfred Peza deklaroi se po merreshin me të, vetëm sepse ishte i përfshirë në politikë....

Aktualitet 22:19 - 6 Mars, 2019

Kryemadhi urdhëron Fevziun/ Duhet të rregulloni gjuhën!

E ftuar në emisionin “Opinion” në televizionin “Klan”, kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka folur në lidhje me gjendjen aktuale të politikës shqiptare....

Aktualitet 21:37 - 10 Dhjetor, 2018

Fevziu tregon pse është kundër protestës tek Astiri

Gazetari dhe moderatori i emisionint “Opinion”, Blendi Fevziu i ftuar në studion e “A Show” ka treguar arsyen pse është kundër protestës së banorëve të Unazës...

Aktualitet 21:31 - 7 Dhjetor, 2018

Video/ Fevziu paralajmëroi skandalin me firmën amerikane

Megaskandali i projektit të Unazës së Madhe, është paralajmëruar disa javë më parë në emisionin “Opinion” në TV Klan nga gazetari Blendi Fevziu. Duke replikuar me...

Aktualitet 20:17 - 25 Tetor, 2018

Video-fakt- Vangjeli i paralajmëroi skandalet/ Dako sfidon Bashën në ‘Opinion’

Ditën e sotme në një deklaratë për media kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha hodhi akuza të forta në drejtim të kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako,...

Aktualitet 12:10 - 21 Tetor, 2018

I adoptuar apo jo? Ja si qëndron historia e familjes së Blendi Fevziut

Blendi Fevziu është një prej emrave më të njohur të gazetarisë në Shqipëri që komentohet shpesh për profesionin, por rrallë për jetën private.  Para disa kohësh...

Aktualitet 10:10 - 21 Tetor, 2018

Nëse nuk do ishte gazetar, Blendi Fevziu do ishte…

Nëse nuk e keni vënë re gjatë programit të tij të përditshëm, Blendi Fevziu mban gjithmonë në duar dy ora. Siç i quan ai, njëra është...

Aktualitet 09:55 - 16 Tetor, 2018

Dështon sërish Top Channel/ TV Klan kryesoi audiencën mbrëmjen e djeshme

Prej muajsh në media audio-përgjimi Babale-Xhafaj, ku dyshohej se vëllai i ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj kryente trafik narkotikësh është bërë kryefjalë e mediave. Mbrëmjen e...

Aktualitet 10:07 - 4 Tetor, 2018

Sa të mirë!/ Blendi Fevziu feston ditëlindjen e vajzës së vogël

Ditën e djeshme vajza e vogël e Blendi Fevziut festoi 3 vjetorin e saj. Gazetari u kujdes të organizonte një festë të bukur për të voglën...