Connect with Us

All posts tagged "bledar toci"

Denoncim 19:11 - 12 Prill, 2020

Nipi i Dritan Hoxhollit zbulon lidhjet/ “Bledar Toçi nipi i ish-deputetit socialist, u lirua me urdhër të Ramës”

Një denoncim ka ardhur në inboksin e ish-kryeministrit Sali Berisha lidhur me lirimin e Bledar Toçit, i cili akuzohet për vrasjen e Dritan Hoxhollit në shtëpinë...

Kronika 15:59 - 11 Prill, 2020

Vrau Dritan Haxhollin me armën e shërbimit/ Lirohet ish-zyrtari i Burgjeve Bledar Toçi

Gjykata ka liruar ditën e sotme ish-zyrtarin e Burgjeve Bledar Toçin, mbi të cilin rëndon akuza e vrasjes së Dritan Haxhollit. Mësohet se Gjykata ka vendosur...

Kronika 12:37 - 3 Nentor, 2019

Vrasja në Kavajë/ Apeli jep vendimin për Bledar Toçin

Gjykata e Apelit në Durrës ka lënë në fuqi masën e sigurisë arrest me burg për Bledar Toçin, i akuzuar për vrasjen e Dritan Haxhollit në...

Kronika 19:26 - 29 Tetor, 2019

Vrasja e bujshme në Kavajë/ Prokuroria zbërthen telefonin e Dritan Haxhollit dhe Bledar Toçit

Në vijim të hetimeve për ngjarjen e Kavajës, Prokuroria ka sekuestruar në cilësinë e provës materiale aparatet celulare të viktimës, Dritan Haxhollit dhe autorit Bledar Toçi....

Kronika 17:05 - 20 Tetor, 2019

Ngjarja në Kavajë/ Zbulohet e shkuara e errët e Bledar Toçit

Janë zbardhur detaje të reja për Bledar Toçi, shefi i sigurisë së paraburgimit të Durrësit, i cili vrau me armën e shërbimit,  Dritan Haxhollin në banesën...

Kronika 21:02 - 17 Tetor, 2019

Flet nëna e BledarToçit/ Po sulmohet politikisht, kokainën ma pinte burri për qetësim koke

Nëna e Bledar Toçit rrëfen në një intervistë për Top Channel prapaskenat e ngjarjes që tronditi një javë më parë Kavajën; kontrollin policor, dozat e kokainës...

Kronika 09:08 - 16 Tetor, 2019

Vrasja që tronditi Kavajën/ Pse policia kishte frikë të arrestonte Dritan Haxhollin?

Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen që tronditi Kavajën disa ditë më parë, ku një person mbeti i vrarë me armë...

Kronika 11:56 - 13 Tetor, 2019

Vrasja në shtëpinë e Marsida Qatjas/ Burg për shefin e Sigurisë, BledarToçi

Gjykata ka vendosur masën “arrest me burg” për shefin e Sigurisë në burgun e Durrësit, Bledar Toçi. Dy ditë ma parë Toçi vrau shtetasin Dritan Haxholli...

Kronika 10:41 - 13 Tetor, 2019

“Drogën e mbajmë në shtëpi për qetësues”/ Nis seanca për vëllain e Bledar Toçit

Ka nisur seanca në gjykatë për Bernard Toçin, vëllain e Bledar Toçit i cili pak ditë më pare vrau Dritan Haxhollin në Kavajë. Bernard Toçi iu...

Kronika 16:15 - 12 Tetor, 2019

Deklaratat kontradiktore për ngjarjen e Kavajës/ Bledar Toçi merret në pyetje në ambientet e spitalit

Shefi i Sigurisë së Burgut të Durrësit, Bledar Toçi është marrë sërish në pyetje në ambientet e spitalit lidhur me ngjarjen e Kavajës. Sipas Abc News...