Connect with Us

All posts tagged "bixhoz"

Aktualitet 13:33 - 11 Mars, 2019

Listë me kredi e shitje biznesi/ Burri kumarxhi “fundos” Etilda Gjonajn?

Me propozim e këmbëngulje të Fatmir Xhafajt, Qeveria, Presidenca e Parlamenti, kanë emëruar ministre drejtësie, për të drejtuar dhe monitoruar reformën në drejtësinë shqiptare, një shtetase...

Life Style 09:37 - 11 Mars, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Pinki nuk heq dorë dhe bën plan kundër Anikës, ja ç’do ndodhë sot

Shivai i punon një rreng Anikës gjatë ritit. Xhanvi rikthehet në shtëpinë Oberoi së bashku me Piterin dhe Kaverin. Ajo dhe familja bashkëpunojnë për të zbuluar...

Life Style 09:35 - 8 Mars, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Omin e rrëmbejnë, Gorit i lënë afat për ta shpëtuar, ja ç’do ndodhë sot

Shivai mundohet të justifikohet para Anikës dhe i tregon se nuk e dinte që Rudra kishte ftuar shoqet e tij. Anika i thotë se ka besim...

Life Style 09:44 - 5 Mars, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Anika i tregon Shivait historinë e trishtë të jetës, ja ç’do ndodhë sot

Anika dhe Shivai shkojnë të jetojnë në shtëpinë e vjetër të Anikës. Shivai habitet me kushtet e vështira. Ai dhe Anika kalojnë pak momente romantike duke...

Life Style 09:46 - 27 Shkurt, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Gjyshja kap mat Anikën dhe Shivain, ja ç’do ndodhë sot

Shivai bën plan të bëjë një dasmë të madhe. Gjyshja jep urdhër që Shivai dhe Anika të qëndrojnë larg njëri-tjetrit derisa të martohen. Shivai largohet kur...

Life Style 09:40 - 26 Shkurt, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Shivai i propozon Anikës për martesë, ja ç’do ndodhë sot

Pinki i tregon Shivait se e gënjeu Anikën. Ajo tregon se bashkëpunoi me Kaminin. Anika e pyet Pinkin për Mahin. Pinki tregon se Kamini e gjeti...

Life Style 09:39 - 25 Shkurt, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Shivai dhe Anika martohen, ja ç’do ndodhë sot

Shivai vendos të mësojë vetë të vërtetën që të gjithë ja mbajnë të fshehtë. Ai i jep të gjithë pasurinë Anikës por Pinki e zbulon vetë...

Life Style 09:41 - 8 Shkurt, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Anika zihet keq me Ragnin për Shivain, ja ç’do ndodhë sot

Anika i bën Sahilit ritualin e festës së Rakshabandanit. Sahil kërkon Shivain. Anika i thotë se kur Shivai të kthehen do festojnë. Ajo mendon për Shivain...

Life Style 09:46 - 6 Shkurt, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Anika pranon të martohet me Vikramin, ja ç’do ndodhë sot

Shivai propozon që Anika dhe Vikram të martohen në dy javë. Anika dhe Vikram kundërshtojnë por Shivai i bind. Anika pranon të martohet. Om takohet me...

Life Style 09:40 - 4 Shkurt, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Familja Oberoi mësojnë vdekjen e Shivait, ja ç’do ndodhë sot

Një personazh i ri në serial me emrin Vikram dashurohet me Anikën. Anika e përdor Vikramin për të gënjyer Shivain. Ajo i thotë Shivait se Vikrami...