Connect with Us

All posts tagged "bixhoz"

Life Style 10:04 - 5 Prill, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Om ndahet përfundimisht nga Gori, ja ç’do ndodhë sot

Tanja kërcënon Shivain t’i qëndrojë larg Anikës ndryshe familja e tij do futet në telashe. Në shtëpi ikin dritat. Shivai mendon për Anikën e cila ka...

Life Style 10:05 - 4 Prill, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Anika zbulon se Shivai po i gënjen të gjithë, ja ç’do ndodhë sot

Anika i ankohet gjyshes për Shivain duke i thënë se ai është gënjeshtar. Shivai dëgjon bisedën e tyre. Anika fillon ta gënjejë gjyshen që Shivai ta...

Life Style 09:38 - 2 Prill, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Shivain humb kujtesën dhe nuk e njeh më Anikën, ja ç’do ndodhë sot

Anika ndjen se diçka e keqe do ndodhë pasi byrzylyku i saj prishet. Shivai e qetëson Anikën duke ja rregulluar byrzylykun. Shivai merr një mesazh nga...

Life Style 09:49 - 1 Prill, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Shivai harron Anikën dhe martohet me dikë tjetër, ja ç’do ndodhë sot

Shivai dhe Anika martohen me një dasmë ku marrin pjesë të gjithë familjarët përveç Gorit dhe Bavjas. Om dyshon se Gori është në një lidhje me...

Life Style 09:35 - 29 Mars, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Shivai thyen rregullin e gjyshes, ja ç’do ndodhë sot

Shivai dhe Anika kalojnë momente romantike në tarracë. Shivai bën xheloze Anikën duke i thënë se ja ka thyer zemrën vajzave pasi po martohet me të....

Life Style 09:38 - 27 Mars, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Shivai dhe Anika fejohen në fshehtësi, ja ç’do ndodhë sot

Gjyshja deklaron se Shivai dhe Anika do martohen pas dy ditësh. Anika gëzohet dhe turpërohet para familjes. Texh pyet kur do ta bëjnë ceremoninë e kënasë....

Aktualitet 10:00 - 26 Mars, 2019

Aktori i njohur bën deklaratën e fortë:”Më paguajnë shumë pak”

Aktori Nakuul Mehta i cili luan rolin e Shivait në serialin indian “Bixhoz me dashurinë”, ka bërë një deklaratë të fortë së fundmi lidhur me pagat...

Life Style 09:35 - 26 Mars, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Familja Oberoi futet në burg, ja ç’do ndodhë sot

Anika, Gori dhe Suman përpiqen t’ja mbathin por motorri u prishet. Vajzat fshehin motorrin dhe vrapojnë. Ato ndahen në grupe dhe fshihen. Një prej burrave afrohet...

Life Style 09:41 - 25 Mars, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Anika, Gori dhe Suman përfundojnë në burg, ja ç’do ndodhë sot

Anika dhe Gori ja mbathin nga dasma së bashku me Sumanin. Të treja përfundojnë në burg. Shivai dhe Om shkojnë të shpëtojnë vajzat por edhe ata...

Life Style 09:37 - 18 Mars, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Anika fiton kujdestarinë e Sahilit, ja ç’do ndodhë sot

Shivai i shpreh dashurinë Anikës duke e xhiruar mesazhin e tij me kamera. Texh arrin të komunikojë me Xhanvin fshehtas Zvetlanës. Xhanvi e fut në kurth...