Connect with Us

All posts tagged "bixhoz"

Life Style 10:06 - 22 Prill, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Shivai, Om dhe Rudra rrëmbejnë Gorin, ja ç’do ndodhë sot

Om i shpreh dashurinë Gorit por ajo e refuzon. Oberoit vendosin të zbulojnë arsyen pse Gori nuk rikthehet me Omin. Shivai gjen një foto të vjetër...

Life Style 10:04 - 19 Prill, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Shivai i bën surprizën emocionuese Anikës, ja ç’do ndodhë sot

Anika dhe Bavja vizatojnë dyshemen për Divalin. Ato kujtojnë kohën kur e festonin Divalin në fëmijëri.. Anika i tregon se kur ishte në jetimore mblidhte dritat...

Life Style 10:05 - 17 Prill, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Shivai e gjen Anikën pa ndjenja, ja ç’do ndodhë sot

Avioni rrezikon të bie dhe pasagjerët kanë vetëm një mënyrë për të shpëtuar të hidhen më parashutë. Bavja siguron Rudrën që do i qëndrojë pranë dhe...

Aktualitet 11:31 - 16 Prill, 2019

Nga Partia Socialiste tek KLP/ Bixhoz dhe pazare me Prokurorin e Përgjithshëm

Me 19 Mars 2019, Këshilli i Lartë Prokurorisë, hapi zyrtarisht garën për Prokuror të Përgjithshëm.  Kur po bëhen gati një muaj, nga hapja e garës, ende...

Life Style 10:08 - 16 Prill, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Gori pranon të martohet me Axhajin, ja ç’do ndodhë sot

Anika zbulon fytyrën dhe rreh Donin. Të gjithë duartrokasin për Anikën. Don i kërcënon me armë. Anika dhe Shivai zihen. Don kërkon dhëmbët dhe kërcënon se...

Life Style 10:10 - 15 Prill, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Shivai mëson të vërtetën e familjes së tij, ja ç’do ndodhë sot

Jeta e Anikës dhe Shivait vihet në rrezik gjatë udhëtimit me avion. Don i kërcënon me armë. Ata arrijnë të shpëtojnë por avioni rrezikon të bie....

Life Style 10:06 - 12 Prill, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Anika maskohet dhe ndjek Shivain, ja ç’do ndodhë sot

Shivai përpiqet të kuptojë çfarë ndodhi në festë dhe kush e lëndoi Shuklën. Shivai nuk gjen dot asnjë gjë që do ta ndihmonte. Papritur ai përgjon...

Life Style 10:08 - 10 Prill, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Abaj zbulon pse do hakmerret ndaj familjes Oberoi, ja ç’do ndodhë sot

Tanja bën ritualin e Karvaçotit me Abajin. Abaj i thotë Tanjas se nuk do gjejë kurrë qetësi derisa t’i shkatërrojë Oberoit. Abaj do të hakmerret për...

Life Style 10:27 - 9 Prill, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Shivai surprizon Anikën, Om takon Gorin, ja ç’do ndodhë sot

Anika dyshon se Shivai po i bën ndonjë surprizë për KarvaÇoth. Shivai e gënjen Anikën duke i thënë se ka ngrënë ushqim por në fakt ai...

Life Style 10:05 - 8 Prill, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Zbulohet sekreti i Abajit dhe Tanjas, ja ç’do ndodhë sot

Shivai i tregon Anikës videon me të cilën e kërcënon Tanja. Shivai dhe Anika vendosin të zbulojnë të vërtetën se kush e ndezi zjarrin në fabrikën...