Connect with Us

All posts tagged "bixhoz"

Kronika 16:55 - 24 Tetor, 2019

Bixhoz dhe drogë/ Arrestohet pronari i një lokali në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar pronarin e një lokali pasi ushtrohej ushtrohej aktiviteti i paligjshëm i lojërave të fatit dhe i shpërndarjes e përdorimit të lëndëve...

Life Style 09:41 - 12 Korrik, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Anika mëson kush është babai i saj, ja ç’do ndodhë sot

Rup bën plan të ndajë Anikën dhe Shivain. Vir arrestohet nga policia. Rup fut në kurth Texhin, Shaktin, Pinkin, Xhanvin dhe i dërgon në vendin e...

Life Style 09:39 - 8 Korrik, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Anika mëson kush është babai i saj, ja ç’do ndodhë sot

Rup bën plan të ndajë Anikën dhe Shivain. Vir arrestohet nga policia. Rup fut në kurth Texhin, Shaktin, Pinkin, Xhanvin dhe i dërgon në vendin e...

Life Style 09:42 - 27 Qershor, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Shivai zbulon se vajzat po fshehin Arjanin, ja ç’do ndodhë sot

Shivai dyshon se vajzat po fshehin diçka dhe vendos ta zbulojë. Vir vë në rrezik jetën e Arjanit. Ai i tregon Somjas se i tha Arjanit...

Life Style 10:04 - 25 Qershor, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Rup kërcënon Tian se do i vrasë djalin, ja ç’do ndodhë sot

Anika dhe Shivai e bëjnë Virin të besojë se plani i tij po funksionon. Zvetlana zbulon se ka një manekin në vend të Tias dhe informon...

Life Style 10:11 - 4 Qershor, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Zvetlana dhe Vir zbulojnë planin e tyre, ja ç’do ndodhë sot

Vir ndihet keq që nuk arriti dot ta mundë Shivain. Zvetlana i ofron ndihmë Virit dhe i thotë se e di dobësinë e Shivait. Shivai mendon...

Life Style 09:37 - 3 Qershor, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Bavja dhe Rudra fejohen, ja ç’do ndodhë sot

Shivai telefonon Xhanvin por Texh nuk e lejon atë që të përgjigjet. Shivai telefonon gjyshen dhe i tregon që Rudra do martohet me Bavjan. Gjyshja gëzohet...

Life Style 09:38 - 31 Maj, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Vir i tregon Anikës se Shivai ka vdekur, ja ç’do ndodhë sot

Shivai bie pa ndjenja dhe i trondit të gjithë. Anika i kërkon ndihmë Virit. Vir viziton Shivain dhe thotë se ai ka vdekur. Anika godet Virin...

Life Style 09:43 - 28 Maj, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Anika dhe Shivai bëjnë plan kundër Virit, ja ç’do ndodhë sot

Shivai i jep Anikës disa ilaçe. Anika mendon se është çmendur dhe i kërkon Shivait ta dërgojë në çmendinë. Shivai përpiqet t’i tregojë Anikës që ajo...

Life Style 09:43 - 27 Maj, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Komal varros Anikën për së gjalli, ja ç’do ndodhë sot

Shivai zbulon se dikush po përpiqet ta bëjë të çmendur Anikën dhe vendos të zbulojë personin. Vir vepron sipas planit dhe i thotë Shivait se Anika...

Life Style 09:37 - 24 Maj, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Vir rrëmben Anikën i maskuar si klloun, ja ç’do ndodhë sot

Om djeg dorën gjatë festës. Monali i ofron ndihmë. Vir maskohet si klloun dhe i jep Anikës një dhuratë. Ajo tronditet kur sheh zilen. Vir rrëmben...

Life Style 10:10 - 22 Maj, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Vir i shpëton jetën Anikës, ja ç’do ndodhë sot

Vir i shpëton jetën Anikës. Ai e prezanton veten si doktor para Shivait dhe Anikës. Vir është komshi me ta dhe jeton me bashkëshorten Monali dhe...

Life Style 09:37 - 21 Maj, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Gruaja misterioze helmon Anikën, ja ç’do ndodhë sot

Karlos heq tabelën që vendosi Shivai. Shivai inatoset dhe rreh Karlosin. Texh djeg sendet e Shivait. Om dhe Rudra përpiqen ta ndalojnë. Shivai mëson se familja...

Life Style 09:42 - 20 Maj, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Anika dhe Shivai kapin gruan misterioze, ja ç’do ndodhë sot

Një grua misterioze futet në shtëpinë e Anikës dhe Shivait. Texh dhe Pinki pas një sherri e ndajnë shtëpinë Oberoi në dy pjesë. Shivai futet në...

Life Style 09:38 - 18 Maj, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Anika dhe Shivai futen në probleme, ja ç’do ndodhë sot

Anika frikësohet pasi dikush ndodhet në shtëpi. Shivai denoncon në polici Mishrën për korrupsion. Shivai kthehet në shtëpi dhe e gjen Anikën të frikësuar. Ajo i...

Life Style 09:39 - 17 Maj, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Texh dhe Pinki ndajnë shtëpinë Oberoi, ja ç’do ndodhë sot

Anika përpiqet të bëhet një bashkëshorte e mirë për Shivain por nuk ja arrin dot. Shivai kujdeset për Anikën dhe largohet për një takim pune duke...

Life Style 10:08 - 15 Maj, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Anikën e rrëmbejnë, ja ç’do ndodhë sot

Shivai dhe Anika marrin valixhet për tu larguar nga shtëpia por Texh i ndalon. Ai mendon se Shivai dhe Anika po marrin pasuri me vete. Anika...

Life Style 09:36 - 14 Maj, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Xhanvi përzë Shivain nga shtëpia, ja ç’do ndodhë sot

Xhanvi i kërkon Shivait të largohet nga shtëpia. Rudra i kërkon Shivait mos ta dëgjojë Xhanvin. Doktori njofton se Texh ka pësuar një atak kardiak dhe...

Life Style 09:38 - 13 Maj, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Shivai dhe Anika braktisin shtëpinë Oberoi, ja ç’do ndodhë këtë javë

Shivai deklaron para mediave se Zvetlana është ortakja e re e kompanisë. Ai nënçmon vëllezërit e tij duke thënë se ata nuk i meritojnë aksionet e...

Life Style 09:42 - 10 Maj, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Zvetlana dhe Tia zbulojnë se janë motra, ja ç’do ndodhë sot

Shivai mbledh të gjithë familjen për t’i dhënë një lajm të rëndësishëm. Ai i thotë se i ka transferuar 50% të aksioneve të kompanisë Zvetlanës dhe...

Life Style 09:35 - 9 Maj, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Bavja e lë Rudrën, Somja rikthehet, ja ç’do ndodhë sot

Anika mëson se Rudra ka bombë në xhaketë. Ajo sulmon Zvetlanën. Shivai dhe Om shpëtojnë Rudrën. Om vendos ta përzë Zvetlanën nga shtëpia por Shivai e...

Life Style 09:43 - 7 Maj, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Zvetlana trondit shtëpinë Oberoi, ja ç’do ndodhë sot

Abaj rikthehet në shtëpinë Oberoi dhe por shkakton shumë debat. Om dhe Rudra i kërkojnë falje Abajit dhe i premtojnë se do ndihet si në shtëpinë...

Life Style 09:38 - 6 Maj, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Zvetlana martohet me Abajin, ja ç’do ndodhë sot

Shivai dhe Anika mbeten vetëm në shtëpi dhe kalojnë moment intime. Abaj gjen provën që kërkonte dhe mëson se ai që ka ndezur zjarrin ka qenë...