Connect with Us

All posts tagged "bixhoz me dashurine"

Aktualitet 18:37 - 2 Qershor, 2019

Pas përfundimit të serialit/ Anika tregon se kush i mungon nga kasti i “Bixhoz me dashurinë”

Seriali indian “Bixoz me dashurinë” është një nga serialet më të ndjekura në Shqipëri. Në mars të këtij viti u transmetuar dhe seritë e fundit të...

Life Style 11:29 - 23 Maj, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Gori dhe Anika zbulojnë gruan misterioze, ja ç’do të ndodhë sot

Anika i kërkon falje Shivait që ja prishi drekën dhe mërzitet që nuk arrin dot të jetë një bashkëshorte perfekte. Shivai i thotë Anikës se ajo...

Life Style 13:32 - 8 Maj, 2019

Zvetlana vendos bombë në xhaketën e Rudrës / Çfarë do të ndodhë sot në “Bixhoz me dashurinë“?

Rudra dhe vajzat bëjnë një plan. Ato hedhin diçka në makjazhin e Zvetlanës që ajo të duket e shëmtuar. Om kritikon Abajin që e përfshiu Zvetlanën...

Life Style 14:31 - 2 Maj, 2019

Bixhoz me Dashurinë/ Dinki i tregon videon familjes Oberoi, çfarë ka ndodhur me tre djemtë?

Djemtë Oberoi vendosin t’i tregojnë të vërtetën partnereve të tyre. Shivai dhe Om i tregojnë Anikës dhe Gorit por ato nuk i dëgjojnë. Rudra i kërkon...

Life Style 09:41 - 22 Mars, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Anika dhe Gori i shpëtojnë jetën Sumanit, ja ç’do ndodhë sot

Rudra tronditet kur mëson se Bavja po martohet. Ai shkon dhe prish dasmën e një vajze tjetër duke menduar se ajo është Bavja. Anika dhe Gori...

Life Style 09:35 - 15 Mars, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Om ofendon Gorin dhe e përzë nga ekspozita, ja ç’do ndodhë sot

Rudra i kërkon ndihmë Shivait për të fituar para. Shivai i shpjegon Rudrës artin e shitjes dhe blerjes. Gori shkon në ekspozitën e Omit dhe e...

Life Style 09:39 - 13 Mars, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Om përzë Texhin dhe Zvetlanën nga shtëpia, ja ç’do ndodhë sot

Bavja i tregon Shivait çelësin e Zvetlanës. Ajo i jep detyrë Rudrës të vendosë në dollapin e Zvetlanës çelësin e kopjuar. Rudra ka besim se do...

Life Style 09:37 - 12 Mars, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Anika vendos të hakmerret ndaj Shivait, ja ç’do ndodhë sot

Shivai organizon një lojë me këngë dashurie. Familja ndahet në dy grupe për lojën. Shivai insiston që Anika t’i thotë se e dashuron dhe mendon ta...

Life Style 09:43 - 6 Mars, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Gori vë jetën e saj në rrezik për Omin, ja ç’do ndodhë sot

Gori ka frikë se Om nuk do t’ja dalë në ndeshjen kundër Balramit. Om ka vetëbesim se do e mundë Balramin dhe thotë se djemtë Oberoi...

Life Style 09:44 - 4 Mars, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Anika kap Shivain me femër tjetër, ja ç’do ndodhë sot

Gjyshja i kërkon Shivait të jetojë jetën e Anikës për një ditë. Shivai detyrohet të ndryshojë pamjen dhe të jetojë në lagjen e vjetër të Anikës...

Life Style 09:40 - 1 Mars, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Om shpëton Gorin nga rrëmbyesit, ja ç’do ndodhë sot

Anika përpiqet të gatuajë ushqimin që kërkoi Shivai për sfidën por ajo nuk di. Rudra ndihmon Anikën dhe kërkon në internet si të gatuajë ushqimin. Shivai...

Life Style 09:37 - 22 Shkurt, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Shivai ndalon martesën dhe shpëton Anikën, ja ç’do ndodhë sot

Anika i kërkon Vikramit t’i japin fund sepse ata nuk mund të martohen. Vikram i tregon Anikës se ka përgatitur vendin për tu martuar. Ajo habitet...

Life Style 09:36 - 20 Shkurt, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Anika i jep një shans të fundit Shivait, ja ç’do ndodhë sot

Sidart tregon se Ragni i prishi martesën dhe se ajo ka prishur edhe dy martesa të tjera. Ai zbulon se Ragni ka qenë e shtruar në...

Life Style 09:43 - 18 Shkurt, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Shivai zbulon mashtrimin e Ragnit, ja ç’do ndodhë sot

Ragni arrin të ndajë sërish Shivain me Anikën. Shivai i propozon për martesë Ragnit dhe deklaron se martesa e tyre do bëhet për dy ditë. Anika...

Life Style 09:45 - 15 Shkurt, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Gori deh të gjithë familjen për planin e saj, ja ç’do ndodhë sot

Gori vendos të dehë Anikën dhe Shivain me ëmbëlsirat ladu. Pinki merr pjatën e përgatitur nga Gori dhe u jep të gjithëve. Mëngjesin tjetër Pinki zgjohet...

Life Style 09:37 - 13 Shkurt, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Anika fejohet për herë të dytë me Shivain, ja ç’do ndodhë sot

Shivai i tregon Ragnit se është i zemëruar me të pasi ajo e quajti Anikën ish-bashkëshorten e tij. Ragni i thotë Shivait se ai nuk e...

Life Style 09:44 - 12 Shkurt, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Anika i kërkon Vikramit të anulojnë fejesën, ja ç’do ndodhë sot

Bavja fajëson veten për gjërat që kanë ndodhur dhe dëshiron të zgjidhë këtë problem. Gori bën një plan për të ndaluar fejesën e Anikës dhe Vikramit....

Life Style 09:41 - 11 Shkurt, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Shivai dhe Anika anulojnë martesën, ja ç’do ndodhë sot

Shivai rikthehet në shtëpinë Oberoi dhe i habit të gjithë. Ai u tregon se shpëtoi nga aksidenti pasi shkoi në një qytet tjetër të Indisë për...

Life Style 09:41 - 5 Shkurt, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Shivai takohet me të fejuarin e Anikës, ja ç’do ndodhë sot

Shivai dhe Ragni habiten kur mësojnë se i fejuari i Anikës është Vikrami. Ata kërkojnë të dinë më shumë mbi Vikramin. Anika kujton fjalët e infermieres...

Aktualitet 09:42 - 29 Janar, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Bavia kap Xhanvin duke varrosur Texhin, ja ç’do ndodhë sot

Zvetlana dhe Xhanvi arrijnë të shpëtojnë nga policët në pikën e kontrollit. Gori sheh pikturat e vjetra të Omit dhe i pëlqejnë. Om tregon momentet nga...

bixhoz me dashurine telenovele
Aktualitet 09:42 - 25 Janar, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Banditët kërkojnë të rrëmbejnë Parin, ja ç’do ndodhë sot

Disa banditë me maska hyjnë në shtëpinë Oberoi dhe presin energjinë elektrike. Bavja hyn gjithashtu në shtëpi për të shpëtuar familjarët. Një prej banditëve i vendosë...

bixhoz me dashurine
Aktualitet 09:36 - 22 Janar, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Vajzat zbulojnë beben që fshehin djemtë, ja ç’do ndodhë sot

Vajzat bëjnë një plan për të mësuar çfarë fshehin djemtë. Djemtë vënë beben në gjumë dhe ndajnë detyrat e tyre. Ata lidhen shumë me beben dhe...

bixhoz me dashurine
Aktualitet 09:40 - 21 Janar, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Familja Oberoi zbulon beben, ja ç’do ndodhë sot

Vajzat bëhen kurioze çfarë fshehin djemtë në dhomë dhe vendosin ta zbulojnë. Natën ato futen në dhomën e djemve teksa ata janë fjetur. Vajzat zbulojnë se...