Connect with Us

All posts tagged "bisneset"

Politikë 15:40 - 7 Dhjetor, 2019

Basha takon bizneset e prekura nga tërmeti/ “Qindra mijëra euro dëmet”

Në Durrës janë me qindra bizneset që janë dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit. Dëmet janë ë jo vetëm në godina, por edhe në forca pune,...

Aktualitet 16:21 - 15 Korrik, 2019

Rama “shuplakë” bizneseve/ U munduam t’ju sensibilizojmë…

Kryeministri Edi Rama, ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, ku paralajmëron të gjithë ato biznese që nuk japin kupon tatimorë do të bllokohen ligjërisht....

Aktualitet 20:55 - 29 Qershor, 2019

Presion bizneseve që të votojnë/ Reagon ashpër Manjani

Ish ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, lidhur mbi deklaratat e PD-së e cila më herët akuzoi mazhorancën se...

Aktualitet 17:57 - 29 Qershor, 2019

Zgjedhjet/ Rama gjoba bizneseve nëse nuk votojnë

Ish deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi në një deklaratë për mediat nga selia e PD-së  tha se kryeministri Edi Rama po kërcënon bisneset me gjoba...

Aktualitet 18:34 - 19 Qershor, 2018

Zbulohen dy bizneset fantazmë të Vangjush Dakos

“DB Wash International” dhe “Artic Group” janë dy kompanitë fantazma që kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako, ka krijuar duke futur si përfaqësues të vetin djalin e...