Connect with Us

All posts tagged "bishe"

Kryesore Show Biz 11:40 - 24 Korrik, 2019

“7 kilogramë, për 1 muaj”/ Reperja shqiptare një “bishë” në palestër, tregon format bombastike

Reperja shqiptare Tayna, pas disa hiteve të njëpasnjëshem, ka treguar edhe format e saj seksi për të cilat e kanë akuzuar se ka ndërhyrje. Në një...

Kuriozitete 10:40 - 24 Prill, 2019

“Kini frikë nga bisha”/Nasa paralajmëron rrezikun e ‘Aurorës’ mahnitëse

Aurorat ndodhin kur grimca të ngarkuara nga Dielli hynë në atmosferën e Tokës. Zakonisht nuk kemi pse të shqetësohemi për këto stuhi diellore.  Por së fundmi Nasa...

Kryesore Show Biz 10:37 - 3 Shkurt, 2019

“Bisha” e boksit thyen zemrat me rrëfimin e saj: Do të më vriste me thikë mua dhe djalin

Sot Bec Rawlings është kampione bote në sportin e boksit pa doreza. Por jeta e saj nuk ka qenë gjithmonë kështu. E themi këtë, pasi dikur...

Kryesore Show Biz 10:54 - 22 Dhjetor, 2018

“Kam nevojë për një bishë”, ish-banorja e Big Brother surprizon fansat

Armela Hyseni mbetet një nga banoret më seksi që ka qenë prezente në Big Brother. Ish-banorja e “Big Brother 9”, Armela Hyseni është rikthyer në vëmendjen e publikut. Edhe...

Kryesore Show Biz 11:40 - 2 Nentor, 2018

“T’ia këpusim kokën bishës!” Aurela Gaçe na mëson si të përballemi me frikën më të madhe

Aurela Gaçe ka realizuar sot kontrollin që çdo femër mbi 35 vjet duhet ta bëjë, mamografinë e gjirit. Ajo shprehet në një postim në Instagram se...

Showbizz 11:00 - 16 Mars, 2017

Ja cfarë bishe ka humbur Justin Bieber

Ish e dashura e Justin Bieber ka realizuar një tjetër foto seksi me të brendshme lingerie para pasqyrës. Ajo ka shkrepur një foto nga dhoma e...

Showbizz 16:10 - 18 Janar, 2017

Fotot/ Ja bisha që t’ju cmendë me të pasmet e saj

Fotot e saj duke bërë gjimnastikë dhe palestër janë më të nxehtat e realizuara ndonjeherë nga ndonjë yll i Big Brotherit londinez. Ajo ka mbushur 25...