Connect with Us

All posts tagged "biseda"

Politikë 11:20 - 3 Qershor, 2020

Çim Peka i “përgjon” telefonin Bashës/ Zbulon bisedën me Yuri Kim

Gazetari Çim Peka ka treguar detaje në lidhje me një bisedë telefonike, që sipas tij, kreu i PD-së, Lulzim Basha ka zhvilluar me ambasadoren amerikane, Yuri...

Kronika 12:36 - 25 Maj, 2020

U vetëvar në burg/ Bashkëshortja tregon bisedat e fundit me të shoqin

Një ditë pas ngjarjes tragjike në Burgun e Fierit, ku u vetëvar 51-vjeçari Bilbil Zekaj, familjarët e tij kërkojnë drejtësi. Bashkëshortja e viktimës tregon bisedat telefonike...

Politikë 18:55 - 31 Mars, 2020

Biseda me Sorecën/ Reagon Basha: Do bëjmë gjithçka kemi në dorë për negociatat

Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka reaguar për bisedën online që ka zhvilluar ditën e sotme me ambasadorin e BE-së Luigi Soreca, me të cilin ka...

Satire Politike 09:49 - 27 Mars, 2020

Mitro Çela rrëfen bisedën me Taqon/ Zbulojnë “recetën” kundër koronavirusit?

Nga Mitro Çela * Kronikë nga korona Argjërim ( Ramazan -Kreshëm) … Ra telefoni… -…Alo! Jam Taqo! Agjërove?… Taqo është pronar i hotel “Doro”. Dy ditë...

Lajme 13:45 - 23 Janar, 2020

Kush është “bossi”?/ Rudina Dembacaj nxjerr bisedat private me Mark Frrokun

Prej disa kohësh, moderatorja Rudina Dembacaj ka pranuar publikisht lidhjen e saj me ish deputetin Mark Frroku. Së fundmi ajo ka publikuar në rrjetet sociale bisedat...

Lajme 17:56 - 3 Janar, 2020

Dalin përgjime të reja/ Zogu i Tiranës biseda me pullë të kuqe me biznesmenin e peshkut dhe djemtë gay

Dalin të tjera përgjime të gazetarit Hermes Nikaj, i njohur si “Zogu i Tiranës”, i cili është arrestuar për shfrytëzim prostitucioni ndaj një grupi vajzash dhe...

Politikë 10:44 - 23 Tetor, 2019

“Donte makina të blinduara dhe kallashnikovë”/ Rama tregon çfarë i ndodhi me zyrtarin e lartë të BE

Kryeministri Edi Rama ishte i pranishëm sot në takimin e 100 qendrave kombëtare të mbrojtjes së të dhënave personale dhe privatësisë. Gjatë fjalës së tij, kreu...

Aktualitet 21:46 - 13 Korrik, 2019

Takim “sekret” në burg/ Zbardhet biseda mes Nehat Kullës dhe Kujtim Gjuzit

Nehat Kulla ose siç njihet ndryshe “i forti i Tiranës”, i dënuar me 20 vite burg për vrasjen e Halim Gjuzit, ish-shoferi i ish-zv/ministrit të Arsimit,...

Aktualitet 15:17 - 12 Maj, 2019

Takimi me Arta Markun/ Rama tregon se për çfarë biseduan

Kryeministri Edi Rama ka pranuar sot  ka pasur një takim me Prokuroren e Përgjithshme të përkohshme Arta Marku, por edhe me drejtues të tjerë të njësive...

Aktualitet 08:35 - 6 Prill, 2019

“50 mijë euro për 1 lakuriq nate”/ Ironia therëse e Ylli Dylgjerit

Gazetari Ylli Dylgjeri, i njohur për ironinë therëse ndaj aktualitetit politik, ka rrëfyer një bisedë me një mikun e tij që jeton në Gjermani. Në një...

Aktualitet 13:15 - 30 Mars, 2019

Vrasja në Shkodër/ Artan Hoxha zbulon bisedën me Bilalin

Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka zbuluar të tjera detaje në lidhje me ekzekutimin mafioz sot në Shkodër. I ftuar në studion e “Report Tv”, gazetari Hoxha...

Aktualitet 15:24 - 16 Mars, 2019

Çfarë i tha Garda-Grida Dumës?/ Zbardhet biseda

Opozita e Bashkuar ka protestuar sot përreth katër orë, fillimisht para Kryeministrisë dhe më pas para Parlamentit. Gjatë protestës pati dhe tensione dhe përplasje mes protestueve...

partia socialiste selia qendrore
Aktualitet 16:14 - 8 Shkurt, 2019

PS në hall për Bashkinë e Vorës/ Zbardhen bisedat mes Ballukut dhe Vorpsit

Ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës Belinda Balluku  dhe deputeti socialist Sadi Vorpsi janë filmuar nga kamera e A2 CNN gjatë një komunikimi virtual me njëri-tjetrin. Biseda...

treshja kunder bashes
Aktualitet 18:31 - 26 Janar, 2019

Takimi Duma-Basha/ Zbardhen detajet e bisedës

Deputetja e Partisë Demokratike, në një intervistë për emisionin “Kjo Javë” në News24 ka folur për zgjedhjet në PD dhe për sfidat që e presin opozitën...

Aktualitet 14:20 - 10 Janar, 2019

Studimi/ Biseda në telefon me nënën vepron si qetësues natyral

Një studim i kryer nga Universiteti i Çikagos zbuloi se duke folur në telefon me nënat tona na jep të njëjtën ndjenjë si ajo e një...

Kuriozitete 20:00 - 19 Dhjetor, 2018

Denoncon rrjetin social, më përgjojnë bisedat private

Adelaide Bracey, një 23-vjeçare australiane ka akuzuar rrjetin social Facebook, sepse ky i fundit ka bombarduar profilin e saj me njoftime publicitare. Sipas saj ky veprim...

Aktualitet 13:01 - 5 Nentor, 2018

Takimi Meta-Ruçi/ Zbardhet biseda

Presidenti i Republikës, Ilir Meta me kërkesën e tij ka pritur në ambientet e Presidencës, kryetarin e Kuvendit, Gramoz Ruçin. Mësohet se në këtë takim, që...

dako per blerjen e votave
Aktualitet 21:47 - 25 Tetor, 2018

Publikohen bisedat e Dakos me Avdylajn/ Kryebashkiaku i Durrësit drejt qelisë

Mbrëmjen e sotme në studion e emisionit “Të paekspozuarit” në News 24 janë publikuar përgjimet e bisedave  zhvilluar mes kryetarit të Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dakos...

vangjush dako reagon per cna.al
Aktualitet 21:27 - 25 Tetor, 2018

Zbardhen përgjimet/ Kërkohet dorëheqja e Vangjush Dakos

Gjatë emisionit të “Paekspozuarit” gjatë zbardhur disa biseda për të cilat pretendohet se kryebashkiaku i Durrësit ka folur me anëtarë të bandës “Avdyli”. “Thuaj Vangjushit të...

Aktualitet 21:22 - 11 Tetor, 2018

“Ca do bëjme me atë shokun nga Librazhdi”?/ Bisedat e Alizotit nxjerrin zbuluar Ballën

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka thënë, se disa dokumente të Prokurorisë tregojnë përfshirjen e kreut të grupit Parlamentar, të PS-së në çështjen “Babale”. Në...

Aktualitet 13:46 - 5 Korrik, 2018

Berisha-Kryemadhi kokë me kokë/ CNA zbulon bisedën mes tyre

Seanca e sotme në Kuvendin e Shqipërisë është shoqëruar me debate dhe përplasje të forta, por CNA.al ka zbuluar edhe një detaj tjetër që nuk u...

Kuriozitete 23:10 - 1 Mars, 2018

Keni probleme në çift?/ Këto biseda do ju shpëtojnë

Që një raport në çift të funksionojë, vetëm ndjenja nuk mjafton! Duhet ta “ushqeni” çdo ditë lidhjen tuaj me situata dhe gjëra të reja, interesante, që...

Aktualitet 20:48 - 13 Shkurt, 2018

STOP heq rrëfimin e Salianjit/ CNA.al paralajmëron fakte dhe prova të reja

CNA.al, raportoi sot në orët e pasdites se në emisionin investigativo-satirik “STOP”, do të ishte deputeti demokrat, Ervin Salianji, i cili dje u përfshi në një...