Connect with Us

All posts tagged "binjaket"

Mos u mundoni kot me ta/ Shenjat e horoskopit që nuk e kanë në planet e tyre martesën
Horoskopi 15:58 - 13 Mars, 2021

Mos u mundoni kot me ta/ Shenjat e horoskopit që nuk e kanë në planet e tyre martesën

Dashi Sipas zodiakut, ju jeni një nga shenjat që nuk është i përshtatshëm për martesë. Paqëndrueshmëria dhe rrëmbyeshmëria ju bën një partner të pavendosur dhe të...

E adhurojnë punën/ Këto janë shenjat më të përkushtuara të horoskopit
Horoskopi 16:33 - 12 Shkurt, 2021

E adhurojnë punën/ Këto janë shenjat më të përkushtuara të horoskopit

Ujori Ujori, ju pëlqeni të përjetoni gjëra të reja në të gjitha sferat e jetës.  Ju gjithashtu pëlqeni të merrni përsipër përgjegjësi të shumta, sepse kjo...

Horoskopi i ditës, 7 shkurt 2021
Horoskopi 07:57 - 17 Janar, 2021

Horoskopi i ditës, 17 janar 2021

Dashi Diçka e re po fillon në jetën tuaj! A keni filluar ta ndjeni edhe ju këtë? Jini të sigurt në këtë ndjenjë. Ju meritoni të...

Kanë vetëm fjalë/ Shenjat e horoskopit që bëjnë premtime boshe
Horoskopi 17:00 - 16 Janar, 2021

Kanë vetëm fjalë/ Shenjat e horoskopit që bëjnë premtime boshe

Peshorja Peshoret duan ti shohin të gjithë të lumtur ndaj dhe shpesh herë bëjnë premtime boshe.Ata duan të shtiren si një person i besueshëm ndaj dhe...

Horoskopi i dashurisë/ Parashikimi i yjeve për javën e ardhshme
Horoskopi 16:06 - 13 Janar, 2021

Shenjat e horoskopit që nuk e durojnë dot kontaktin fizik

Virgjëresha Edhe në intimitet, nuk i durojnë dot kontaktet fizike. Ata kanë një metodologji shumë personale për të shprhur afeskion. Situata ndryshon ndjeshëm në kontekste të...

“Të talentuara” për të bërë ironi/ Këto janë shenjat më dinake të horoskopit
Horoskopi 16:15 - 9 Janar, 2021

“Të talentuara” për të bërë ironi/ Këto janë shenjat më dinake të horoskopit

Akrepi Gruaja Akrep mund të shfrytëzojë maksimumin e ironisë së saj në çdo hap, veçanërisht me njerëzit që i njeh mirë: ajo është shumë e mprehtë...

Nuk i preferojnë lidhjet serioze/ Njihuni me 2 shenjat më të pavendosura të horoskopit
Horoskopi 16:42 - 4 Janar, 2021

Nuk i preferojnë lidhjet serioze/ Njihuni me 2 shenjat më të pavendosura të horoskopit

Disa prej shenjave të horoskopit kanë frikë të krijojnë lidhje apo marrëdhnie për një kohë shumë të gjatë. Për shkak të angazhimeve ata tërhiqen gjithnjë kur...

Horoskopi javor, 11-17 Janar/ Çfarë kanë parashikuar yjet përsa i përket punës
Horoskopi 16:17 - 19 Dhjetor, 2020

Njihuni me shenjat e horoskopit që iu pëlqen “të fusin hundët” kudo

Binjakët Ndërhyrës në të gjitha aspektet, por në fakt, Binjakët e konsiderojnë veten absolutisht “normal”, dhe kjo është arsyeja pse ata priren të befasohen nëse nuk...

Godasin aty ku ju dhemb më shumë/ Ja si hakmerren këto shenja të horoskopit
Horoskopi 17:07 - 7 Dhjetor, 2020

Godasin aty ku ju dhemb më shumë/ Ja si hakmerren këto shenja të horoskopit

Binjakët Ata janë ekstremisht të paparashikueshëm. Nëse e prek një binjak aty ku i dhëmb më shumë, prisni prej tyre të realizojnë planin më të lig...

“Saimirit i pëlqejnë dyshet”/ Dy konkurrentet "xheloze", iu hedhin kunja binjakeve
Showbizz 12:46 - 4 Dhjetor, 2020

“Saimirit i pëlqejnë dyshet”/ Dy konkurrentet “xheloze”, iu hedhin kunja binjakeve

Dy konkurrentet e emisionit Love Story, Ariana dhe Suela janë shprehur se ndihen të zhgënjyera pasi Saimiri nuk i zgjodhi për takimin e radhës. Ariana u...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 01-07 Shkurt 2021
Horoskopi 14:57 - 10 Tetor, 2020

Puna dhe dashuria/ Dy shenjat më me fat për këtë fundjavë

Ujori Më në fund do mund të korrni frytet e punës tuaj dhe kjo gjë do ju lejojë që të arrini një pozicion të ri të...

E urrejnë martesën/ Dy shenjat që nuk e mendojnë jetën në çift
Horoskopi 15:40 - 19 Korrik, 2020

E urrejnë martesën/ Dy shenjat që nuk e mendojnë jetën në çift

Në astrollogji ka mjaft fakte interesante që duhet të dini rreth shenjës tuaj të horoskopit. Sot do të ndajmë me ju dy shenjat që e kanë...

Horoskopi 13:56 - 30 Maj, 2020

Manipulatorë dhe mashtrues/ Këto janë shenjat më gënjeshtare të horoskopit

Akrepi Kur vjen puna tek gënjeshtrat, kjo shenjë është një eksperte. Si një nga shenja më manipuluese dhe mashtruese, Akrepi nuk e ka aspak të vështirë...

horoskop fundjave e tmerrshme
Horoskopi 13:30 - 15 Maj, 2020

Intrigues dhe të pavendosur/ Njihuni me shenjën më të urryer të horoskopit

Disa shenja të zodiakut konsiderohen shumë kokëfortë, siç janë Binjakët dhe madje edhe Bricjapi. Shenjat e tjera të zodiakut janë shumë flirtuese dhe jo të përkushtuara,...

Sociale 12:19 - 26 Nentor, 2019

Video-Simbolika më e mirë e vijimësisë së jetës/ Këta janë binjakët që lindën 20 minuta pas tërmetit

Një tërmet i fuqishëm prej 6.3 ballësh ka goditur Shqipërinë sot në orën 03:55 të mëngjesit, duke bërë që qytetarët të dilnin në rrugë nga paniku....

horoskop
Aktualitet 22:00 - 22 Janar, 2019

Këto shenja të horoskopit i pret një verë e tmerrshme

Dashi Marsi, planeti dominant i Dashit do të jetë në prapavijë, nga 26 qershori deri në 27 gusht.Me vendosjen në prapavijë të Marsit, mund ta keni...

Aktualitet 12:34 - 9 Janar, 2019

Merr flakë shtëpia/ Binjakët 5-vjeçarë në gjendje të rëndë

Fëmijët 5-vjeçar ishin lënë vetëm në shtëpi nga nëna, e cila ndodhej në punë. Ndërkohë mësohet se binjakët ndodhen në spital në gjendje të rëndë në...

Aktualitet 19:31 - 19 Dhjetor, 2018

Zhduken pa lënë gjurmë binjaket 13-vjeçare në Tiranë

Dy motra binjake të moshës 13-vjeçare rezultojnë  të zhdukura që prej mbrëmjes të së martës. Mësohet se dy të miturat kanë dalë pasdite dhe që nga...

Aktualitet 15:22 - 12 Nentor, 2017

Zemrat e të gjithëve kanë shkrirë nga fotoja e parë e binjakëve të Beyonce dhe Jay Z

Rumi dhe Sir erdhën në jetë pesë muaj më parë, por asnjë foto e binjakëve nuk është publikuar që nga ajo ditë. Kjo ndryshoi të shtunën...

Aktualitet 23:30 - 19 Shtator, 2017

Foto/ ‘Binjakët’ bebe të këtyre të famshmëve do t’ju lënë pa fjalë

Njerëzve në internet gjithmonë u pëlqen të shohin të ngjashmit e të famshmëve në fotografi, veçanërisht nëse këta të ngjashëm janë shumë vite më të vegjël...

Aktualitet 16:52 - 10 Shtator, 2017

“Binjakët nga një nënë tjetër” e këtyre të famshmëve do t’ju lënë pa fjalë!

Mendohet se çdo njeri ka një të ngjashëm , diku në një tjetër cep të botës. Shancet janë që shumica prej nesh nuk do ta njohë...

Kryesore Show Biz 18:13 - 30 Korrik, 2017

Fotot duke përkundur binjakët/Aktori “kërcënon” fotografët: Ndjekje penale

Aktori amerikan George Clooney thotë se fotografët që botuan fotot e tij me gruan e tij duke përkundur binjakët e tyre të porsalindur, do të “ndiqen...

Kryesore Show Biz 23:50 - 16 Korrik, 2017

Foto/ Sharon kopjon Beyonce

Sharon Kellaway nga Cork i Irlandës , u inspirua nga fotoja e fundit e Beyonces me dy binjakët e saj. Ajo gjithashtu është nënë e dy...