Connect with Us

All posts tagged "bileta avioni"

Lajme 14:00 - 17 Shkurt, 2020

“Trefishi i buxhetit për bileta avioni”/ Zbulohet shuma që parashikohet për udhëtimet e rektorëve dhe dekanëve

Universiteti i Tiranës gjatë 2020 parashikon miliona lekë shpenzime bileta avioni duke e trefishuar buxhetin krahasuar me një vit më parë. Administratori i UT-së Skerdi Dafa...

Aktualitet 20:45 - 8 Gusht, 2018

Mashtrimi me biletat e avionit/ 60 pasagjerëve u anullohet fluturimi

Një familje kosovare në Gjermani kishte paguar 600 euro për dy bileta kthimi në vendlindje. Kur shkuan në aeroport, ata nuk i lejuan të kryenin fluturimin,...