Connect with Us

All posts tagged "bikini"

Fikson meshkujt me pozat e saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me linjat perfekte
Showbizz 10:00 - 14 Prill, 2021

Fikson meshkujt me pozat e saj/ Kjo është modelja që do t’iu bëjë për vete me linjat perfekte

Afrika Chao është një nga modelet më bombë të Instagramit. Ajo publikon shpesh foto shumë provokuese duke rrëmbyer zemrën e ndjekësve të saj. Afrika pozon me...

VIDEO- Më seksi se kurrë/ Pushimet e nxehta të Encës në Dubai
Showbizz 15:02 - 8 Prill, 2021

VIDEO- Më seksi se kurrë/ Pushimet e nxehta të Encës në Dubai

Këngëtarja shumë e komentuar Enca Haxhia ka udhëtuar në Dubai për të shijuar disa ditë të nxehta. Pas incidentit me këmbën dhe këngës më të re,...

Format perfekte dhe poza me bikini/ Fotot më magjepsëse të Hannah Orval
Showbizz 10:14 - 4 Prill, 2021

Format perfekte dhe poza me bikini/ Fotot më magjepsëse të Hannah Orval

Hannah Orval është një modele shumë e njohur  në Australi. Para se të niste karrierën e saj si modele, ajo ishte një nxitëse tifozësh për rreth...

Një nga modelet më “bombë” të Instagramit/ Trejsi Sejdini, një “bishë” e vërtetë në fotot e fundit
Showbizz 10:30 - 3 Prill, 2021

Një nga modelet më “bombë” të Instagramit/ Trejsi Sejdini, një “bishë” e vërtetë në fotot e fundit

Modelja Trejsi Sejdini, është një nga vajzat më seksi të Instagramit. Bukuroshja nga Elbasani, ka ndezur rrjetin me pozat e fundit tejet të nxehta. Së fundi...

FOTOT-Provokon me pozat e saj tunduese/ Aida Offi, modelja me linjat perfekte
Showbizz 09:00 - 1 Prill, 2021

FOTOT-Provokon me pozat e saj tunduese/ Aida Offi, modelja me linjat perfekte

Aida Offi është një modele seksi e rrjeteve sociale. Bukuroshja ka një numër të madh ndjekësish në Instagram ku i provokon me fotot tejet tunduese. Aida...

Tundon me pozat e nxehta me bikini/ Fotot më magjepsëse të bukuroshes së Instagramit
Showbizz 10:00 - 27 Mars, 2021

Tundon me pozat e nxehta me bikini/ Fotot më magjepsëse të bukuroshes së Instagramit

Modelja e njohur, Holly Pedlar, është një nga vajzat më të komentuara dhe seksi në rrjetet sociale. Pedlar është një influencuese në rrjetet sociale, e cila...

Brunja tregon trupin perfekt me bikini/ Fotot më fantastike të modeles së njohur
Showbizz 12:37 - 24 Mars, 2021

Brunja tregon trupin perfekt me bikini/ Fotot më fantastike të modeles së njohur

Ajo është një nga modelet më të reja të Instagramit që ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me fizikun e saj të palestruar. Bëhet fjalë për bukuroshen...

Sheikët e mbulojnë me para/ Njihuni me bukuroshen seksi që do t’iu lërë pa frymë me fotot e saj
Showbizz 10:50 - 23 Mars, 2021

Sheikët e mbulojnë me para/ Njihuni me bukuroshen seksi që do t’iu lërë pa frymë me fotot e saj

Natalia Garibotto është një nga modelet e Instagramit që bën jetë luksoze. Asaj i pëlqen të udhëtojë në vende të ndryshme të botës sidomos në vende...

Fjolla Morina konfuzon fansat/ Pozon me rroba banjo por nuk shohim barkun e rrumbullakosur
Showbizz 10:56 - 22 Mars, 2021

Fjolla Morina konfuzon fansat/ Pozon me rroba banjo por nuk shohim barkun e rrumbullakosur

Këngëtarja Fjolla Morina ka bërë konfuzë të gjithë ndjekësit me fotot e fundit nga Maldives. Ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet me rroba banjo duke...

Showbizz 11:00 - 18 Mars, 2021

Bjondina tundon pozat me bikini/ Fotot më tërheqëse të Emmily Elizabeth

Ajo është një nga bjonduinat më tërheqëse që keni parë. Bëhet fjalë për modelen Emmily Elizabeth. Emily është modele dhe jeton prej kohësh në SHBA. Bukuroshja...

Pozat e saj me bikini çmendin ndjekësit/ Sabrina Calvo, modelja me trupin perfekt
Showbizz 09:36 - 16 Mars, 2021

Pozat e saj me bikini çmendin ndjekësit/ Sabrina Calvo, modelja me trupin perfekt

Sabrina Calvo është jë nga influencueset më seksi të Instagramit. Bukuroshja publikon shumë foto provokuese ku tregon linjat perfekte. Ajo është bërë shumë e njohur për...

“Bomba e Instagramit”/ Kjo është modelja që do t’iu rrëmbejë zemrën me pozat e saj
Showbizz 10:57 - 15 Mars, 2021

“Bomba e Instagramit”/ Kjo është modelja që do t’iu rrëmbejë zemrën me pozat e saj

Shanon Hamilton është një modele shumë e suksesshme në rrjetet sociale. Bukuroshja që jeton në Los Angelos është një ambasadore e markës së njohur të veshjeve...

Me poza seksi nga Dubai/ Fjolla Morina ndez Instagramin
Showbizz 15:44 - 14 Mars, 2021

Me poza seksi nga Dubai/ Fjolla Morina ndez Instagramin

Këngëtarja Fjolla Morina ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë. Ajo është dënuar pak javë më parë me burg nga Gjykata e Kukësit, ndërkohë...

FOTOT-Modelja që “torturon” meshkujt me pozat e nxehta
Showbizz 09:47 - 13 Mars, 2021

FOTOT-Modelja që “torturon” meshkujt me pozat e nxehta

Brandi Andrews është një nga modelet më seksi në rrjetet sociale. Brandi ka një trup perfekt dhe e reklamon gjithnjë me poza shumë të nxehta. Ajo...

Modelja me trupin e bukur/ Fotot më tërheqëse të Rachel Cook
Showbizz 10:59 - 12 Mars, 2021

Modelja me trupin e bukur/ Fotot më tërheqëse të Rachel Cook

Rachel Cook është një yll amerikan i mediave sociale dhe Youtuber. Ajo është bërë e njohur për stilin e jetës, modën dhe videot në stilin vlog...

Modelja që tërheq meshkujt me linjat perfekte/ Fotot më provokuese të Leidy Amelia
Showbizz 10:25 - 12 Mars, 2021

Modelja që tërheq meshkujt me linjat perfekte/ Fotot më provokuese të Leidy Amelia

Leidy Amelia është një modele e famshme dhe yll Instagrami  nga SHBA. Ajo është shfaqur në shumë video dhe foto në rrjetet sociale. Amelia publikon më...

Pozon më shumë e zhveshur/ Fotot më të nxehta të modeles së Instagramit
Showbizz 10:25 - 7 Mars, 2021

Pozon më shumë e zhveshur/ Fotot më të nxehta të modeles së Instagramit

Modelja dhe blogerja  Holly Courtney është një nga vajzat më seksi të Instagramit. Bukuroshja amerikane çmend ndjekësit e saj me fotot shumë provokuese që publikon në...

Trupi i saj do t’iu lërë pa fjalë/ Njihuni me “bishën” e fitnesit
Showbizz 09:54 - 7 Mars, 2021

Trupi i saj do t’iu lërë pa fjalë/ Njihuni me “bishën” e fitnesit

Hope Beel është një influencuese dhe modele Instagrami e cila është bërë e njohur falë fotove të saj ku tregon fizikun marramendës. Ajo është kthyer në...

Do t’iu çmendë me bukurinë dhe format seksi/ Kjo është bjondina më e nxehtë e momentit
Showbizz 09:37 - 1 Mars, 2021

Do t’iu çmendë me bukurinë dhe format seksi/ Kjo është bjondina më e nxehtë e momentit

Anastasia Nova është një modele dhe influencuese në rrjetet sociale. Ajo është nga Rusia por prej vitesh jeton në SHBA. Bukuroshja bjonde është mjaft e komentuar...

FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”
Showbizz 10:30 - 25 Shkurt, 2021

FOTOT-Bukuroshja e Instagramit tërbon meshkujt me pozat “hot”

Amy Ramirez është një nga influencueset më të reja të Instagramit. Meksikanja çmend ndjekësit me fotot e saj tejet provokuese me bikini minimaliste. Amy nuk nguron...

Bjondina më e nxehtë e Instagramit/ Njihuni me Abby Roa, modelen që po pushton rrjetin
Showbizz 09:40 - 17 Shkurt, 2021

Bjondina më e nxehtë e Instagramit/ Njihuni me Abby Roa, modelen që po pushton rrjetin

Abby Rao është një modele amerikane dhe yll Instagrami, e cila kryesisht njihet për fotot e saj provokuese në rrjetet sociale. Për më tepër, ajo është...

Life Style 16:13 - 16 Shkurt, 2021

E fiksuar pas palestrës dhe pozave seksi/ Kjo është 64 vjeçarja që do t’iu lërë pa fjalë me format e saj

Lesley Maxweel, 64 vjeç nga Asutralia ka treguar se vitet janë thjesht një numër. Ajo ka një passion shumë të madh për palestrën dhe pjesën më...

Format bombastike do t’iu lënë pa mend/ Kimberly, modelja që nxeh Instagramin me pozat e saj
Showbizz 10:15 - 16 Shkurt, 2021

Format bombastike do t’iu lënë pa mend/ Kimberly, modelja që nxeh Instagramin me pozat e saj

Abigail Kimberly shpërthen Instagramin me fotot e saj porovokuese. Modelja është shumë e njohur për pozat e seksi dhe çdo ditë tërheq më shumë ndjekës. Ajo...