Connect with Us

All posts tagged "Besi"

Politikë 11:59 - 2 Nentor, 2019

Meta flet për Çimin dhe Besin/ Zbulon edhe “dashurinë” e tij të fundit

Në një intervistë të dhënë së fundi për gazetën MAPO, presidenti Ilir Meta ka folur edhe në lidhje me miqësinë me Çim Pekën dhe Bes Kallakun,...

Aktualitet 11:25 - 25 Qershor, 2019

“Do me i kap si futbollist”/ Bes Kallaku “sakrifikon” për lodrat e vajzës në videon epike

Aktor i humorit dhe tashmë moderator i “Be Coffe” Bes Kallaku, është tepër aktiv në Instagram ku tregon momente nga përditshmëria e tij me familjen dhe...

Kryesore Show Biz 13:25 - 1 Mars, 2019

Motra e Bes Kallakut në pritje të ëmbël! Publikon foton me barkun e rrumbullakosur

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila është moderatore në “Scan Tv”, ka shpërndarë me të gjithë ndjekësit e saj në Instagram lajmin se është në...

Kryesore Show Biz 14:25 - 27 Shkurt, 2019

Kartolinë nga qyteti i dashurisë, Xhensila ndan momentet më romantike me Besin

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka udhëtuar së fundmi drejt Italisë, ku do të realizojë projektin më të ri muzikor që mezi po pritet nga publiku. Ajo do...

Kryesore Show Biz 13:25 - 15 Shkurt, 2019

Halle baballarësh: Komenti i Besit në foton e Mozzik dhe Hanës do t’ju shkrijë së qeshuri

Një muaj më parë, reperi i njohur shqiptar Mozzik dhe bashkëshortja e tij Loredana u bënë prindër për herë të parë të një vajze që e...

Kryesore Show Biz 12:40 - 9 Shkurt, 2019

“Ua, ç’më bëre” Olsi Bylyku tregon kë do më shumë Besin apo Erionin

Tani që janë një treshe kaq e fortë dhe e pëlqyer nga publiku, Olsi Bylyku e ka të vështirë t’i ndajë, në jetë, ashtu si në...

Kryesore Show Biz 14:40 - 23 Janar, 2019

Bes Kallaku i bëri të pabërën me fotot e 10 viteve, reagon Alketa Vejsiu

Sfida me fotot e 10 viteve ka pushtuar Instagramin prej disa ditësh, por vëmendjen e ka tërhequr Bes Kallaku i cili e ka kapur me të...

Kryesore Show Biz 12:40 - 11 Janar, 2019

Marrëzisht të dashuruar! Besi dhe Xhensila na ngrohën zemrat me fotot e fundit

Janë padisktutim një prej çifteve më të dashur për publikun shqiptar. Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj nuk ngurrojnë ta shprehin edhe publikisht dashurinë për njëri-tjetrin me...

Kryesore Show Biz 12:10 - 26 Dhjetor, 2018

Thyhet akulli! Bes Kallaku publikon foton e parë të Ajkës

Aktori i njohur Bes Kallaku ka publikuar për herë të parë një foto ku shfaqet me vogëlushen Ajka. Ai shfaqet në një Kishë duke u lutur,...

Kryesore Show Biz 13:25 - 24 Dhjetor, 2018

Enedën, Besin dhe Salsanon i paska ndjekur policia si në filma dhe ja ç’ju ndodhi më pas

Bes Kallaku ka treguar dje një histori të vjetër por vërtet të pabesueshme që i ka ndodhur gjatë një udhëtimi. Aktori i humorit tregoi dje në...

Kryesore Show Biz 13:25 - 20 Nentor, 2018

‘Nuk më le rradhë’, Xhensila ankohet publikisht për Besin

Ditën e djeshme Bes Kallaku ka publikuar videoklipin e tij më të ri me titull “Duku duku”, një këngë që është pëlqyer shumë dhe ka arritur...

Kryesore Show Biz 12:46 - 20 Nentor, 2018

“Qëndro më shumë me ne”/Xhensila i shpreh bashkëshortit fjalët më të ëmbla të dashurisë

Ditën e sotme, aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, feston 33 vjetorin e lindjes së tij. Urimin e parë dhe më të bukurin e ka...

Aktualitet 11:23 - 2 Gusht, 2018

Dhurata perfekte për një nënë/ Bes Kallaku surprizon Xhensilën pas lindjes

Një muaj pas lindjes, Bes Kallaku ka menduar ta surprizojë bashkëshorten Xhensila Myrtezaj me një super dhuratë. Aktori i njohur dhe këngëtarja u bekuan me një...

Kryesore Show Biz 16:30 - 25 Qershor, 2018

Kur do të lindë Xhensila? Bes Kallaku tregon ditën që pritet të vijë në jetë vogëlushja

Janë një nga çiftet më të dashur të publikut shqiptar, por duket se vëmendjen ua ka marrë vogëlushja që akoma nuk ka ardhur në jetë. Aktori...

Aktualitet 12:08 - 25 Dhjetor, 2017

Besi dhe Xhensila urojnë Krishtlindjen me foton perfekte

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë padyshim një nga çiftet VIP më të komentuara të vitit 2017, sidomos për dasmën e tyre madhështore. Çifti prej disa...

Aktualitet 20:29 - 6 Shtator, 2017

Muaj mjalti pas dasmës?/ Nuk do ta besoni se ku do jetë Xhensila këtë fundjavë

E kush do ta mendonte. Teksa të gjithë mendonim që pas dasmës madhështore të Xhensilës dhe Besit, çifti do të bënte një muaj mjalti në të...

Aktualitet 09:24 - 2 Shtator, 2017

Dhuratë më të bukur për dasmë Xhensila s’mund t’i bënte Besit (Video)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka në repertorin e saj disa këngë që i dedikohen totalisht atij, Besit. Bukuroshja ka kurorëzuar në martezë lidhjen e saj 8 vjeçare...

Showbizz 09:15 - 10 Shtator, 2015

Kur do të martohen Besi dhe Xhensila?

U bënë vite që aktori Besart Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj po shijojnë historinë e tyre të dashurisë. E ndërsa shumë do ta përshkruanin si një marrëdhënie...