Connect with Us

All posts tagged "bes"

Kryesore Show Biz 12:40 - 6 Mars, 2019

“Po vdes!” Motra e Bes Kallakut e paska tmerruar aktorin me një mesazh të vetëm

Pas lajmit për pritjen e ëmbël të një vogëlushi, motra e aktorit Bes Kallaku, Ana ka ndarë  disa detaje në emisionin “Ftesë në 5”, duke bërë...

Kryesore Show Biz 12:10 - 5 Mars, 2019

“Kë zgjedh mes ‘Portokallisë’ dhe ‘BE Coffee-së’?” Zbuloni si përgjigjet Bes Kallaku

I ftuar në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan”  mbrëmjen e djeshme ishte aktori i njohur i humorit Bes Kallaku. Një nga fëmijët e ftoi Besin...

Kryesore Show Biz 12:30 - 28 Qershor, 2018

Bes Kallaku në gjendje të keqe shëndetësore/ Bëhet për spital

Aktori i njohur dhe shumë i dashur nga publiku, Bes Kallaku me postimet e tij në rrjete sociale shkakon shpeshherë të qeshura, por sot ka ndodhur...

Aktualitet 10:19 - 13 Dhjetor, 2017

Foto/Bes Kallaku tregon shtëpinë luksoze

Për herë të parë që kur ka nisur bashkëjetesën me Xhensila Myrtezajn, aktori Bes Kallaku, ka treguar strehën e tyre të dashurisë. Ai ka postuar një...

Kryesore Show Biz 17:26 - 13 Mars, 2017

VIDEO/ Bes Kallaku nuk i ndahet fshatit

Bes Kallaku e ka pranuar se fshati për të ka një domethënie të madhe dhe se aty rikthehet shpesh.  Në punët e shumta ai ka vendosur...

Showbizz 15:47 - 2 Mars, 2017

VIDEO/ Ja kur do fillojë “Portokollia”

Pas një periudhe shkëputje, “Portokallia” rikthehet në ekran këtë të diel. Këtë e ka bërë me dije aktori Bes Kallaku, përmes një video-je të shkurtër të...